Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!! - 104m2

Pjesërisht e mobiluar

120,000€

112,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 2327
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA634829 - Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2 dhe siperfaqe neto 94 m2 ndodhet ne katin e 6, te fundit te nje pallati te ri me ashensor, nje prej ndertimeve me te mira te zones. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari qe nga sistemi kapot, dural triplex per termoizolimin dhe izolimin aktustik, punimet elektrike hidraulike, tualeti me pajisje inkaso, parketi si dhe dopio izolimi ne pjesen e tarraces, gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me sistem kaldaje, si dhe dy kondicioner inverter. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit si dhe tualeti. Ka orientim Lindje-Perendim, cka sjell drite dhe ndricim natyral. Gjithashtu apartamenti ka edhe nje depo ne pjesen e tarraces te cilen e ka me deklarate nga firma e ndertimit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

124,000€
Cmim i diskutueshem

127,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira... - 128m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Rruga 3 Deshmoret, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 127.4 m2 dhe siperfaqe ne...

129,000€
Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Su... - 108m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt Dhe Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ka siperfaqe...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 110m2
Astir - Rruga Kasem Qafezezi

Tek Bulevardi Migjeni, Shitet Apartament 2+1+2 i Bollshem Dhe Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8-katesh te mir...