Te Jordan Misja, Shitet Ambient Bar-Kafe Perfekt Per Investim !! - 70m2

E mobiluar
210,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 164

Përshkrimi i pronës

REFAA634649 - Te Jordan Misja, kompleksi Gener 2, shitet super ambient bar-kafe totalisht i investuar. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Ambjenti eshte investuar si nje dupleks dhe aktualisht funksionon si bar-kafe, shitet sic eshte ne foto. Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe ne nje kompleks shume cilesor sic eshte Gener 2. Eshte nje mundesi shume e mire investimi duke qene se eshte ne pune prej vitesh dhe ka klientele te rregullt. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone dhe per me shume infirmacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Bar-Kafe, Mundesi Ideale Investim... - 90m2
Don Bosko - Rruga Hasan Ceka

Ne Don Bosko shitet ambient komercial "Bar Kafe' , mundesi Ideale Investimi, aktualisht i dhene me 800 Euro qera ne muaj. I gjithe ambjenti eshte i ar...

185,000€
Cmim i diskutueshem

220,000€

Prane Prokurorise, Shitet Ambient Komercial, Bar-Kafe !... - 120m2
Brake - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise, Shitet Ambient Komercial, i investuar si Bar-Kafe. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri shume prane rruges kryesore. Organizimi i...

185,000€

220,000€

Prane Kesh Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht M... - 111m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgjate)! Lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin...