Super Okazion!! Ne Qender Te Tiranes, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Ideale Per Investim !! - 104m2

E pa mobiluar

390,000€

330,000€

  • Rruga Kajo Karafili
  • 266

Përshkrimi i pronës

REFAA634420 - Ne Qender Te Tiranes, Ne Rrugen Kajo Karafili, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10-katesh i mireadministruar me ashensor, i cili ndodhet vetem pak metra larg sheshit Skenderbej. Ambienti eshte i organizuar ne nje ambient openspace me dy tualete dhe ka funksionuar prej shume vitesh si biznes furre-buke-pasticeri. Ambienti eshte me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe do te zhvilloni. Zona eshte mjaft e kerkuar per pozicionin qe ka dhe do te ishte nje ambient ideal per zyra ose edhe per biznese te tjera. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Kajo Karafili
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,512,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1... - 540m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender Te Tiranes, tek Turdiu Center, Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1!!! Turdiu Center ndodhet vetem pak metra larg sheshit...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu IPare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qira Ambient ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e ka...

170,000€
Mbrapa Ministrise Se Drejtesise, Shitet Ambient Biznesi... - 190m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Sheh Rexhep Kubati

Pas Ministrise se Drejtesise, shitet ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi me siperfaqe 190 m2 ne katin -1 te nje pallati te miread...