Te Irfan Tomini, Shitet Ambient Bar-Kafe Ideal Per Investim !! - 121m2

E mobiluar

500,000€

415,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 198

Përshkrimi i pronës

REFAA634329 - Te Irfan Tomini, prane shkolles 26 Nentori, Shitet Ambient Bar-Kafe Totalisht i Investuar. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5 katesh dhe eshte totalisht i investuar dhe arreduar kohet e fundit me nje investim prej 140.000 euro. Organizohet nga nje ambient i madh openspace, nje depo, dy tualete dhe pjesa e verandes me siperfaqe prej 140 m2 e cila eshte ne shfrytezim. Lokali ka nje klientele te ngritur prej vitesh dhe aktualisht eshte i dhene me qira vjetore prej 20.000 euro. Ambjenti eshte nje mundesi shume e mire per shkak te pozicionit qe ndodhet prane shkolles dhe ne kryqezim te dy rrugeve. Ambienti eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 121m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Irfan Tomini
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Jepet Me Qir... - 200m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Bajram Curri Boulevard

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re Jepet Me Qira Lokal Me Klientele Te Rregullt. Lokali ndodhet prane ures se re te kompleksit delijorgji dhe a...