Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Investuar Si Fast Food!! - 97m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 117

Përshkrimi i pronës

REFAA634301 - Te Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Investuar Fast food, Me Te Gjitha Paisjet funksionale. Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i Kodres se Diellit dhe eshte perdorur nga pronari si biznes fast-food. Ambienti eshte i organizuar nga dy hapesira, pjesa e kuzhines, pjesa e tavolinave si dhe dy tualete. Dyqani eshte nje mundesi ideale per te zhvilluar aktivitetin tuaj pasi ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar. Ambienti jepet me qira i mobiluar sic eshte ne vleren 400 euro/muaj Neto. . Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Hapesire Parkimi Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300€ / muaj
Ne Kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Persh... - 33m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

300€ / muaj

400€ / muaj

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...

300€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!... - 42m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashen...