Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per Investim !! - 97m2

E pa mobiluar

150,000€

120,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 189

Përshkrimi i pronës

REFAA634295 - Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i kodres se diellit dhe momentalisht eshte i dhene me qira ne vleren 400 euro/muaji. Ambienti eshte i organizuar nga dy hapesira, pjesa e kuzhines dhe pjesa vendosjes se tavolinave si dhe dy tualete. Dyqani edhe nje post parkimi i mbyllur me qepen ne katin -2, i cili shitet me nje cmim ekstra prej 15000 euro. Dyqani eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

156,000€
Okazion!!! Pagese Me Keste! Tek "Palladium Residence",... - 89m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Liqeni Thatë

Okazion!!! Pagese Me Keste! Tek "Palladium Residence", Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi Ne 2+1 !!! !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te...

160,000€
Okazion Kleringu! Tek "Palladium Residence", Shitet Apa... - 90m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Liqeni Thatë

Okazion Kleringu! Tek "Palladium Residence", Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te godines, me siperfaqe br...

160,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Komercial Bar Kafe!!! - 53m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate, ne rrugen Hamdi Sina shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 6 katesh ndertim i vitit 2013. Ambienti ka siperfaqe 52.6 m...