Jepet me qira apartament 2+1 te ETC - 109m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 69
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFA01880 - Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC jepet me qera apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti shtrihet ne nje siperfaqe prej 109m dhe organizohet ne nje koridor qe te con ne nje hapsire te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie bashkangjitur. Kalohet ne nje koridor tjeter ne hapsiren e nates ku ndodhet nje dhome e madhe matrimoniale me ballkon, nje dhome gjumi e dyte dhe nje tualet. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar. Apartamenti ka pamje te lire. Orientohet lindje. Ka prane cdo facilitet per nje jetese komode.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 109m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Blv. Bajram Curri
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Rr. e Kosovareve - Rruga e Kosovarëve

Ne nje nder zonat me eskluzive te Tiranes, tek Rruga Kosovareve, jepet me qira super apartament 2+1+2, se bashku me garazhd, me mobilim teper cilesor...

1,000€ / muaj
Te Rezidenca Long Hills Jepet Me Qira Super Apartament... - 113m2
Long Hill Residence - Lundër

Ne Rezidencen Long Hill ne nje prej residencave me te mire te ndertimit dhe ambjenteve te perbashketa qe ofrojne nje larmi fasilitetesh per nje jet...

Tek Kompleksi Secret Garden, Jepet Me Qera Super Aparta... - 100m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Tek Kompleksi Rezidencial Secret Garden, jepet me qira apartament 2+1+2, i super investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se ba...