Prane Vasil Shantos Shitet Super Ambjent Komercial Per Klinike!!! - 380m2

E pa mobiluar
380,000€

  • Rruga Ibrahim Dervishi
  • 232

Përshkrimi i pronës

REFA01782 - Prane Komunes Se Parisit dhe Ish Stacionit Te Fundit Te Tiranes Se Re, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ose te pare teknik te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore ne nje zone me infrastrukture te rregullt dhe sapo investuar si dhe me dendesi te larte popullsie. Ambjenti ka nje siperfaqe neto te shenuar dhe ne certifikaten e pronesise prej 380 m2 e cila eshte e organizuar nje nje hapsire te madhe open space dhe rrethohet totalisht nga nje vetrate xhami e cila i mundeson visibilitet maksimal, verande te madhe e cila mund te mbyllet perseri ne menyren egzistuese, nje hapsire e cila sherben si depo si dhe dy tualete, nje pjesa shume e rendesishme eshte pikerisht hyrja e dedikuar ne rrugen kryesore e cila ka rendesi te madhe per zhvillimin e biznesit tuaj. Aktualisht ambjenti ka qene i shfrytezuar per lokal por duke mare ne konsiderate specifikat e kesaj prone do te ishte shume e pershtashme per tipologji te ndryshme Klinikash si dentare, mjeksore, estetike, Laborator analizash etj. Ambjenti disponon dokumentacion te plot hipotekor dhe shitet me cmimin e pabesueshem per vetem 1000 Euro per m2 kur ne zone me te njejtin cmim shiten dhe apartamentet. Per nje vizite ne prone kontaktoni me agjensine imobiliare Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 380m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 2
Zona Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Ibrahim Dervishi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

370,000€
Ne Bllok, Buze Rruges Kryesore Shitet Dyqan ! - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Shitet dyqan me fasade xhami ne zonen e Bllokut. Dyqani eshte i lene me qira me cmimin 1000 euro/muaj neto dhe 1200 euro/muaj bruto e parapaguar per n...