Ne Bllok Shitet Super Apartament I Mobiluar - 116m2

E mobiluar
213,000€

  • Rruga Milto Tutulani
  • 425
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFA01556 - Ne Bllok shitet super apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh me kendin e gatimit dhe ngrenies dhe me oxhak funksional me dru, me dalje ne nje ballkon me super pamje te Tiranes , dy dhoma gjumi,dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Apartamenti disponon termoizolim perimetral dhe te brendshem, instalimet elektrike te gjitha Abiesse dhe ABB, sistemi hidraulik jane porcelanosa deri te filtrat e ujit. Sistemi i ngrohjes me kondicioner Fujistsu ne cdo dhome. Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket. Po ashtu prona disponon nje bodrum ne perdorim ne katin -2. Aktualisht prona eshte e dhene me qera per 4 vite klienteve te huaj me nje qera ne vlere neto 750€ . Kjo e ben nje mundesi shume te mire edhe per investim. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat e Tiranes dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese teper komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Blloku
Rruga Rruga Milto Tutulani
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 12

Tipare

I mobiluar Hipotekë Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 130m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, jepet me qira super apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar ne qendren H...

E RE
700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 125m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Ambasades Daneze, jepet me qira apartament 2+1+2, ne katin e peste te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me sistem...

E RE
650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qira !! - 115m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Bllok, prane Hotel Metro, jepet me qira nje super apartament 2+1+2, ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me...