Tek 21 Dhjetori Shitet Super Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 60m2

E mobiluar
75,000€

  • 21 Dhjetori
  • 381
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFA012292 - Tek 21 Dhjetori jepet shitet super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Siperfaqja prej 60m2 organizohet ne nje planimetri te rregullt me sallon , kuzhine , dhome dhe 1 tualet . Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod, ku ndodhen te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese familjare dhe te rehatshme. Eshte i sapo investuar me parket cilesor druri, punime gipsi dekorative, dyer te reja shume cilesore, elektroshtepiaket te nje cilesie shum te larte, kondicioner etj. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci etj. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori
Rruga 21 Dhjetori
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

66,500€
Cmim i diskutueshem
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 74m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

65,000€

72,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te L... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate ne Rrugen "Peti" shitet apartament 1+1 me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...

82,000€
Cmim i diskutueshem

85,000€

Te Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 72m2
Hipoteka - Rruga Reshit Petrela

Te Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administruar i pa...