Ne Kompleksin Sunrise, Shitet Super Vile 3-Kateshe !! - 431m2

E mobiluar
495,000€

  • Rruga Ligatat
  • 664

Përshkrimi i pronës

REFA011938 - Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare TEG ne Lunder. Kompleksi eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi sipas standarteve te BE, ku do te gjeni: ambiente te gjelberuara, pedonale 700 m lineare, pishine verore, administrim dhe siguri 24 ore, kafe, palester, dhome lojrash, dhome kinemaje, etj. Vila ka izolim kapot te jashtem me trashesi 8 cm, cati me tjegull qeramike kroate, dritare plastike dopio gjermane, sistemi i kullimit te shiut prej alumini Italian, etj. Vila eshte e organizuar mjaft mire si me poshte: kati -1 me garazh per dy poste parkimi, lavanteri, guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet si dhe garderobe stinore; kati perdhe perfshin ambientin e ndenjes me oxhak dhe dalje ne verande, kuzhine dhe ambient ngrenje; ne katin e pare do te gjeni dhomen bashkeshortore me garderobe te vecante dhe banjo, 2 dhoma femijesh dhe banjo e perbashket te gjitha dhomat me ballkon dhe kati nencati perfshin nje ambient qe mund te perdoret per dhome gjumi apo studio, si dhe verande relaksi dhe verande teknike. Dhoma e ndenjes si dhe e ngrenjes ka pamje panoramike dhe dalje ne oborrin e gjelberuar me peme portokalli dhe ulliri, si dhe te gjitha banjot kane ajrosje natyrale. Vila disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor . Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 431m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona TEG
Rruga Rruga Ligatat
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë I mobiluar Pronë Rezidenciale Verandë Garazh I sapo investuar Tualet me Dritare Pamje Post Parkimi Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

720,000€
Cmim i diskutueshem

820,000€

Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Inv... - 462m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Kompleksin Me Elitar Ne Tirane, Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Investuar !! Rezidenca është drejt perfundimit dhe ofron siguri...

330,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Per Vetem 540 Euro/m2! Prane Teg Shiten Dy Vila... - 607m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Okazion Per Vetem 540 Euro/m2! Prane TEG Shiten Dy Vila Per Dy Vellezer!!! Vilat pozicionohen ne zonen e Mjull Bathores perball me Qendren Tregtare TE...

E RE
500,000€
Prane Liqenit Te Farkes Shitet Super Vile !!! - 360m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

Prane liqenit te Farkes shitet super vile 2 kate banim dhe nje kat bodrum ndertim i vitit 2020. Vila organizohet ne katin e pare me dy hyrje te vecana...