Apartament 3+1 te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 e/m2 - 129m2

E mobiluar
109,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 491
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFA011008 - Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres nga Godinat e Kompleksit dhe organizohet ne, Sallon ndenje dhe guzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo njera e dritare, dhe 2 ballkone. Pallati eshte i pajisur me 2 ashensore , kompleksi siguron te gjitha sherbimet, dhe disponon Parkim nentokesor. Apartamenti shitet i mobiluar, ka orientim Jug-Lindje dhe Disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Mos e humbni kete rast telefononi ne +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 129m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 11

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

105,000€
Prane Farmacise 10, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 133m2
Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Farmacise 10, ne fillim te rruges Bardhyl shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt, ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit...

105,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Ne Nd... - 92m2
Don Bosko - Rruga Egnatia

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2, plus Post Parkimi, ne nje ndertim te ri te Vitit 2021. Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus, n...

E RE
95,000€

100,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite !! - 107m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore shitet apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 6 katesh te mireadministruar, ndertim i vitit 20...