Ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2, 105.8 m2 - 113m2

E mobiluar
110,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 101

Përshkrimi i pronës

REFA01011 - Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin e 8. Eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, njera matrimoniale dhe njera femijesh, 2 tualete, nga te cilet njeri me dritare dhe dy ballkone nga te cilet njeri i mbyllur per tu shfrytezuar si dhome tharje. Apartamenti shitet i mobiluar, me investim rreth 30 mije Euro, pajisur me kondicionere, vetrata dopioxham,. kaldaje, tualete cilesore. Kompleksi eshte i mireadministruar, ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetesen e perditshme, si markete, dyqane, bare etj. Eshte mundesi ideale investimi. Per personat e interesuar, bashke me apartamentin ofrohet dhe mundesia e nje Garazhdi me vlere 12mije Euro. Per me teper informacion telefononi ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
115,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko! - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashens...

Shitje
117,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfe... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko shitet Apartament 3+1+2 ne katin e 7 te nje ndertimi te ri. Organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...

Shitje
109,000€
SOLD
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...