Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1. - 85m2

E mobiluar
90,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 10

Përshkrimi i pronës

REFA01008 - Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1 Ngjitur Me Lulishten.Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje,+ kuzhine 1 dhome cifti,1 dhom per femijet, dhe 1 tualet.Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme.Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
103,000€
EXCLUSIVE
Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komerci... - 39m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pun...

Shitje
99,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1, Me Struktu... - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 me orientim dhe strukturim mjaft te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri dhe te...

Shitje
88,000€
Apartament 2+1 - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...