500€ / muaj
Prane Atsh, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per Zy... - 140m2
ATSH - Bajram Curri Boulevard

Prane Atsh jepet me Qira Ambient I Pershtatshem Per Zyra! Ambienti ka siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim (kati i dyte teknik) cka e be...

95,000€

97,000€

Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 3+1 I Investu... - 108m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 3+1 i investuar dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues me...

128,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 3+1+2 Ne... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

124,000€

128,000€

Tek Gjimnazi A.z Cajupi, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "A.Z Cajupi" shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 156 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-ka...

195,500€

204,000€

Kompleksi Halili, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te... - 170m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Kompleksi Halili, shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te mireadministruar me 2 ashens...

E RE
700€ / muaj

750€ / muaj

Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 200m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopeshti Zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate me...

135,000€

150,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite!... - 137m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe...

126,000€

128,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje Ideal Per In... - 122m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palla...

450€ / muaj

500€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

90,000€
Në Yzberisht Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bolls... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane karburantit Anel, shitet aparatament 3+1+2 me planimetri te rregullt dhe me shume drite! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje p...

700€ / muaj
Tek Bar Piazza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Sapo Inv... - 125m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Bar Piazza jepet me qira apartament 3+1 me hapesira te bollshme i sapo investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku...

850€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Zyra, Plus D... - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, jepet me qira apartament 3+1, plus 2 poste parkimi, i pershtatshem per zyra, me nje lokacion fantastik, prane Baroneshes. Apartamenti perbeh...

94,700€
Tek Fresku, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim Te Ri !! - 122m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, Shitet 3+1 Ne Rezidencen Platea, prane restorant Qesaraka. Në Rezidencën Platea janë projektuar apartamente me madhësi të përshtatshme edh...

1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2, Me Post Parkimi !... - 170m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Te ish Kompleksi Dinamo, Rruga Liman Kaba Jepet me Qira Apartamenti 3+1+2, me siperfaqe 170 m2, ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mira te Tiranes....

210,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

E RE
133,000€

144,000€

Te Pazari Ri, Shitet Apartament 3+1+2 Me Mundesi Te Mir... - 115m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Ne Rrugen "Beqir Luga" shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 3 te nje pallati me ashensor ndertim i vitit 2000.Apartamenti eshte nje mundesi inve...

E RE
850€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per Bizn... - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me 4 kate dhe organizohet ne 3 zyra, 2 ballkone dhe 1...

165,000€
Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 3+1+2 Ideal... - 164m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane shitet super apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh te mireadminist...

2,000€ / muaj
Pranë Vesa Center, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Sapo... - 150m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Vesa Center, ne nje pallat te ri me sistem sigurie, jepet super ambient komercial me qira. Ambienti organizohet ne openspace, 2 zyra te vecuara,...

600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

212,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

215,000€

220,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Duplex Me Pamje... - 235m2
Kodra e Diellit - Rruga e Ullishtes

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Dupleks me pamje fantastike nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 & 5, te nje pallati te ri i adm...

E RE
239,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Duplex Me Pamje Te Mrekullue... - 224m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Duplex me punime super cilesore. Duplexi ndodhet ne kat...

750€ / muaj
Te Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Super Komod - 140m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi perballe karburantit Kastratit Jepet me Qira Apartament 3+1 +2 kati i 4 ne pallat ekzistues me siperfaqe 140m2. Apartamenti eshte i org...

178,000€
Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 - 126m2
Nobis - Rruga Marko Boçari

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 ne katin e trete te nje pallati te ri I paisur me ashensor. Kjo eshte zona me e preferuar qe te jetosh nje jete te sh...

E RE
600€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 86m2
Qender - Rruga Myrtezim Këlliçi

Qender, Jepet me Qira Ambient Ideal per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati me ashensor, buze rruge dhe ka siperfaqe 86 m2. E...

E RE
950€ / muaj
Jepet Me Qera 3+1 Tek Ish Ekspozita - 340m2
Ish Ekspozita - Bajram Curri Boulevard

Jepet me Qera apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 15...

390,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 3+1+2 !!! - 167m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Bulevardin Bajram Curri shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 3 ballkone ne katin 5 banim ne nje ndertim te vitit 2018 te miremenbajtur me 3 ashensor...

120,000€

159,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1 Buze Rruges K... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne Zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palla...

170,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Duplex !!! - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet DuPlex me siperfaqe 105 m2 ne nje ndertim te vitit 2000. Apartamenti organizohet si me poshte;kati 1, koridori,ambient ndenjie,s...

700€ / muaj
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Jepet Me Qira Apartame... - 153m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, jepet me qira apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orient...

E RE
490,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Rrugen Ibrahim Rugova !!! - 143m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Ne rrugen Ibrahim Rrugova shitet ambient biznesi me sip 143 m2 ne katin 1 te nje ndertese 5 kateshe . Ambienti perbehet 3 salla ,2 tualete dhe orient...

470,000€

490,000€

Vilë Spektakolare Për Shitje Tek Secret Garden - 400m2
Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

Vila ndodhet ne kompleksin me te bukur ne zonen e TEG dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perba...

82,000€

86,000€

Ne Rrugen E Dibres, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira T... - 117m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, shitet apartament 3+1+2 tualete, ne nje pallat 7 katesh ndertim i vitit 2000, te mirembajtur me ashensor dhe pa demtime nga termet...

1,500€ / muaj
Prane Hotel Hilton Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Lukso... - 165m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Hotel Hilton, jepet me qira apartament 3+1+2 ne katin 5 te nje ndertimi te ri, I cili ju ofron standartet me te lar...

1,900€ / muaj
Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre Ose Banim! - 210m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendra...