E RE
800€ / muaj
Prane Shkolles Baletit, Jepet Me Qira Kati 2 I Nje Vile... - 160m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, jepet me qira kati i 2 te i nje vile me siperfaqe 160 m2. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori ku behet shpernda...

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka struktu...

128,000€

150,000€

Prane Ministrise Se Drejtesise, Shitet Apartament 3+1 M... - 111m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Prane Ministrise se Drejtesise tek Rruga "Fortuzi" shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 9-te...

E RE
99,000€

100,000€

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 3+1 Me O... - 148m2
Brryli - Rruga Sitki Çiço

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 148 m2 nga te cilat 59 m2 siperfaqe ne pallat ekzistues dhe 89 m2 shtese ne proces leg...

166,000€
Cmim i diskutueshem

170,000€

Te Rruga E Durresit, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira... - 129m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, perballe hotel Coloseo shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati 4 katesh i mirembajtur ndertim i vitit 1960. Apartame...

E RE
500€ / muaj
Tek Ish-Fusha E Aviacionit, Jepet Me Qira Super Apartam... - 114m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Androniqi Zengo Antoniu

Tek Ish-Fusha Aviacionit, prane Bar Amar jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje p...

105,000€
Prane Farmacise 10, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 133m2
Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Farmacise 10, ne fillim te rruges Bardhyl shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt, ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit...

E RE
95,000€

100,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite !! - 107m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore shitet apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 6 katesh te mireadministruar, ndertim i vitit 20...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem

850€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 3+1 !! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe dhe i sapo investuar ! Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mire...

E RE
750€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile... - 177m2
Vilat Gjermane - Rruga Vilat Gjermane

Tek Vilat Gjermane, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 177m2 dhe organizohet ne nje sallon pri...

E RE
850€ / muaj
Ne Linze, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 239m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i lar...

155,000€

161,000€

Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 3+1+2 Me O... - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe neto 139.5...

E RE
88,000€

91,000€

Në Laprakë, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug-Lindj... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, shitet Apartament 3+1+1, ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh, me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon nde...

110,000€

115,000€

Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira T... - 142m2
Vasil Shanto - Rruga Ramazan Demneri

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Gjimnazit "Besnik Sykja" shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapsire te bollshme. Apartamenti me siperf...

E RE
119,000€

122,000€

Okazion !! Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2... - 147m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne katin e 7 te nje pallati 12 katesh me ashensor. Pallati eshte ndertim i vi...

E RE
143,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Prane Rruges Muhamet Deliu Shitet Super Penth... - 209m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Rruges Muhamet Deliu shitet super Penthouse me siperfaqe 127 m2 plus 82 m2 verande ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh ndertim i viti...

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Dibres Shitet Apartament 3+1 Totalisht I In... - 88m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Tek Rruga E Dibres, Shitet Apartament 3+1 Totalisht I Investuar Buze Rruge!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me shkalle t...

E RE
1,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Blv.zhan D.ark Jepet Me Qira Apartamet 3+1 I Mobilua... - 144m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga Johan Fon Han

Ne Bulevardin Zhan D'Ark jepet me qira apartament 3+1+2 tualete +2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje pallati ndertim i vitit 2005...

E RE
85,000€

90,000€

Te Rruga Bardhyl, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazio... - 99m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Rruga Bardhyl, prane Pediatrise, shitet ambient biznesi me cmim okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 7 kate te ndertuar ne vitin 200...

95,000€

99,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem P... - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Tek 21 Dhjetori, mbrapa Univesitetit Europian, shitet apartament 3+1 me orientim Jug dhe totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te n...

E RE
176,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Prane Rruges Muhamet Deliu, Shitet Super Pent... - 225m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Rruges Muhamet Deliu, Shitet Super Penthouse me siperfaqe apartamenti 187 m2 dhe 38 m2 verande ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh nd...

E RE
81,000€
Perballe Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 3+1... - 93m2
Medrese - Rruga Gjon Buzuku

Perballe Ish Restorant Durresit, ne katin e katert te nje pallati ekzistues 5 katesh te mirembajtur, shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt d...

100,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 196m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, prane "Auto Kalaja" shitet super Apartament 3+1+2 tualete dhe Verande me pamje fantastike nga qyteti i Tiranes. Apartamenti me siperfaqe t...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 I Pershtatur Per Biznes... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Zonen e Bllokut, prane sheshit Willson, shitet apartament 3+1 i cili shfrytezohet si ambient biznesi me siperfaqe 106m². Apartamenti ndodhet ne kat...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen Xhanfize Keko, Shitet Apartament 3+1 Me Hapes... - 115m2
Rr. Bardhyl - Rruga Xhanfize Keko

Ne Rrugen Xhanfize Keko, 50 meter nga Rruga Bardhyl, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 115 m2 ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh ekzistues ndert...

600€ / muaj
Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Sipe... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri, jepet me qira apartament 3+1+2 tuale+depo+2 ballkone ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh ndertim i viteve te fundit me ashensor...

315,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 3+1 Me Pam... - 170m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Super Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mireadministruar me...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 119m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, prane Bar Unik shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 119 m2 dhe neto 104m2 ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ash...

E RE
155,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Super Apartament 3+... - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit, ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

E RE
331,200€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Tek Scanderbeg Residence, Shitet Apartament... - 144m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Tek Scanderbeg Residence, Shitet Apartament 3+1 !! Scanderbeg Residence eshte konceptuar si residence multifunksionale e cila ofron apartamente dhe am...

160,000€

185,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi , me certifikate pronesie), me cmim ref...

E RE
310,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Blv.zhan D"ark Shitet Apartamet 3+1+2 I Mobiluar !!... - 144m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga Johan Fon Han

Ne Bulevardin Zhan D'Ark shitet apartament 3+1+2 tualete +2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje pallati ndertim i vitit 2005 me 4 as...

E RE
249,000€

259,000€

Tek Rruga E Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! - 157m2
Komuna e Parisit - Rruga e Kosovarëve

Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, shitet apartament 3+1+2, me hapesira...

1,200€ / muaj
Te 5 Maji, Prane Concord Center Jepet Me Qira Super Amb... - 400m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Te Rruga 5 Maji, prane Concord Center jepet me qira super ambient me siperfaqe 200 m2 dhe 200 m2 verande. Apartamenti gjendet ne katin e 7 te nje pall...

E RE
102,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1 Ideal Per Investim... - 162m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamen...

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 3+1 Per Vetem 95... - 152m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 3+1 Per Vetem 950 euro/m2 !! Apartamenti ndodhet ne nje zone preferenciale ne Tirane, ne katin e 5-te te nje pal...