130,000€
Tek Mine Peza Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim... - 102m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza Residence, shitet apartament 2+1, me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, te nje nder godinave multifunksionale me terheqese...

E RE
800€ / muaj
Kompleksi Panorama Jepet Super Ambient Me Qira Për Cdo... - 130m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne kompleksin 'PANORAMA', prane Stacionit te Trenit dhe Zogut te Zi, jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe 117 m2 netto dhe lartesi 3.4m. Ambien...

85,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Vaçe Zela

Prane Globe Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 4-te banim te nje pallati ekzistues me pese kate. Apartamenti organizohet n...

77,000€
Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartament 2+1 Per Investim !... - 110m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres shitet apartament 2+1 me planimeri te rregullt ne katin e 6 jo te fundit ne ndertim te vitit 2002.Apartamenti ndodhet fix ne rruge...

E RE
93,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 96m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Në Zonën e 21 Dhjetori , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes bashke me amb...

E RE
70,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Super Apartament 2+1! - 78m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Pediatrise, Shitet Apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe k...

E RE
160,000€

170,000€

Te 21 Dhjetori, Te Kompleksi Magnet, Shitet Super Apart... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 Super i investuar me planimetri te rregullt, Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallat te mire...

E RE
145,000€

150,000€

Rruga Margarita Tutulani, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita Tutulani shitet super apartament 2+1 I investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje p...

E RE
125,000€
Shitet Super Apartament Te Kodra E Diellit - 106m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit Shitet Super Apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe...

E RE
500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 54m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet zyre me qira 54 m2 siperfaqe e brendshme dhe 52 m2 verande. Ambienti eshte i organizuar ne pjesen e sallonit, 1 zyre personale,...

136,000€
Shitet Apartament Komod 2+1 Tek Ambasada Amerikane ! - 85m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit , ne krah te Stadiumit Qemal Stafa, Parisit Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje. Apa...

E RE
157,000€
Tek "kompleksi Halili "shitet Super Apartament 2+1 Me... - 131m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Prane Selvise tek Kompleksi “Halili” shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 131m². Apartamenti ka organizim mjaft te rregullt me hapsira te b...

E RE
175,000€

179,000€

Shitet Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

360,000€
Tek Turdiu Center Shitet Apartament 2+1 !! - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center shitet apartament 2+1 me siperfaqje 162 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe verand 52 m2 d...

75,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Mobilua... - 94m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, prane Kishes, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati 8-katesh i miread...

920€ / muaj

1,100€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 92m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

213,000€
Ne Bllok Shitet Super Apartament I Mobiluar - 116m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Ne Bllok shitet super apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh me kendin e gatimit dhe ngrenies dhe me oxhak funksiona...

E RE
90,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Mundesi Ide... - 90m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, shume prane lulishtes shitet apartament 2+1 mundesi ideale investimi si dhe per banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nj...

100,000€

103,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 111m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone...

94,000€
Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Ne Rruge Kryesore !!! - 116m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne rrugen Teodor Keko, prane Ozone, shitet apartament 2+1+2 tualete 2 ballkon ne katin e 2 banim te nje pallati 9 katesh te mirembajtur me ashensor nd...

139,000€
Tek Myslym Shyri, Shitet Ap. 2+1 - 103m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 103m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1991. Apartamenti ka st...

117,000€

124,000€

Te Kompleksi Vizion+ Shitet Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

76,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 99m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ne...

179,000€
Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok - 112m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e bllokut me siperfaqe neto 112 m2. Aopartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh te ndertuar ne vitin 200...

310,000€

320,000€

Prane Rruga Se Elbasanit, Shitet Super Duplex I Super I... - 213m2
Ambasada Amerikane - Rruga Ali Visha

Prane Rruges se Elbasanit, ne rrugen Ali Visha, shitet super duplex i super investuar me 2 garazhde. Duplex-i ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pal...

600€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 M2 Me Qir... - 70m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1...

149,000€
Tek Myslym Shyri, Shitet Ap. 2+1 - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 115m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1991. Apartamenti ka st...

74,000€
Okazion Klerigu! Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion Kleringu 800 Euro/m2. Ndertimi dallohet per punime...

128,000€
Qender, Shitet Apartament 2+1+2 Me Vendodhje Perfekte! - 112m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 12-katesh me ashensor dhe ka siperfaqe neto 112 m...

178,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 - 99m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

138,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

E RE
175,000€

196,000€

Shitet Papafingo Ne Rrugen E Dajtit Me Pamje Te Lire !!... - 196m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e katert me sipefraqe 196 m2 se bashku me 2 poste parkimi dhe me sistem sigurie 24h.Apartamenti eshte in...

83,500€
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor.Apartamenti ndodh...

E RE
65,000€
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

E RE
87,000€
Kompleksi Sima Com, Unaza E Re Shitet Apartament 2+1+Ga... - 111m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Okazion Kleringu per vetem 700 euro m/2. Tek unaza e re, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 2+1, si dhe nje Garazhd si p...

85,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 2+1+2 Ne... - 112m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 750 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...