350€ / muaj
Jepet Me Qira Per Zyra, Apartament 2+1 , Prane Hilton,... - 116m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hilton, buze rruges "Bulevardi Gjergj Fishta" jepet me qira per zyra apartament 2+1+2, ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar...

500€ / muaj
Jepet Apartament Me Qira Tek Parari I Ri 2+1+2, Me Obor... - 130m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Tek Pazari I Ri jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne nje vile luksoze. Apartamenti ka stukture te rregullt dhe organizohet ne ko...

65,000€
Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drit... - 95m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Tek Pallatet Cabej, ne rrugen Thoma Koxhaj shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme, me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pall...

450€ / muaj

500€ / muaj

Prane Ring Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 85m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Prane Ring Center, Jepet me Qira Apartament 2+1 me investim shume cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri e te miradministruar...

450€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Apartament 2+1 - 123m2
Komuna e Parisit - Rruga Robert Shvarc

Ne Komunen e Parisit, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ngjitur me Qendren Kristal, jepet Apartament 2+1+2, ne katin 4-te te nje pallati te ri 5...

66,200€

67,500€

Okazion! Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2 Ne... - 99m2
Casa Italia - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana Entry, Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion. Ky kompleks eshte ideuar, projektuar dhe po ndertohet nga nje...

72,000€

73,000€

Tek Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !! - 83m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, prane restorant "IJA" shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 3 kate dhe o...

E RE
121,600€

125,500€

Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

130,000€
Ne Durres Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !... - 116m2
Durres - Rruga Grigor Durrsaku

Ne Durres prane Bashkise Shitet apartament 2+1+2 tualete me hapsira te bollshme dhe orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe 116 m2 ndodhet ne katin...

62,000€
Tek Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 91m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, rruga Kongresi Manastirit shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministrua...

E RE
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1, Me A... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetorit pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Persh... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek ish...

E RE
156,000€
Prane Stadiumit Air Albania Shitet Apartament 2+1 + Me... - 95m2
Ambasada Amerikane - Rruga Dervish Hima

Prane Ambasades Amerikane, ne rrugen Dervish Hima, shitet apartament 2+1 per zyra. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashens...

90,000€
Shitet 2+1 Tek Pedriatia !!! - 95m2
Xhamlliku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pedriatia shitet apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te vitit 2005 me ashensor. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim me drite...

70,000€
Te Zogu I Zi, Shitet Papafingo 2+1, Mundesi E Mire Per... - 87m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi Shitet Apartament Papafingo 2+1 mundesi Ideale per Investim! Apartamenti ka siperfaqe 87 m2, dhe ndodhet ne katin e fundit te te nje pall...

1,200€ / muaj
Tek Rezidenca Touch Of The Sun, Jepet Me Qira Apartamen... - 145m2
Sauk - Sauk

Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira apartament 2+1+2, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti eshte i organizua...

99,000€

110,000€

Tek Nobis, Shitet Dyqan !!! - 45m2
Nobis - Rruga Sami Frashëri

Tek ArTurbina, ne rrugen Sami Frasheri, afer me rrugen kryesore, Shitet Ambjent Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 40 m2 (neto) dhe aktualisht është i nda...

E RE
450€ / muaj
Te Kodra Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me 1 Pos... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit , ne rrugen Rrapi Hekali jepet me qira apartament 2+1 me 1 post parkimi te perfshire ne cmim ,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh t...

800€ / muaj
Tek Rezidenca Sunrise, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 116m2
TEG - Rruga e Vilave

Tek Kompleksi Rezidencial Sunrise, jepet me qira apartament 2+1 i super investuar se bashku me post parkim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin...

124,000€
21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri - 95m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te miread...

E RE
56,000€
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 99m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 2+1+2. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

400€ / muaj
Tek Ish-Parku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 125m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish-Parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh....

E RE
117,500€

120,500€

Okazion! Shitet Apartament 2+1 Te Selvia Vetem 955 Euro... - 123m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia ne qender te Tiranes shitet super apartament me planimetri perfekte, cmim OKAZION dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne nje palla...

59,000€
Ne Ali Dem , Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti shitet i pamobiluar dhe...

159,000€

169,000€

Tek Secret Garden Shite Apartament Ne Rezidence Vilash - 125m2
TEG - Rruga Vilave

Jetoni në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe dhe eshte i organizu...

115,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Apartament 2+1 Ne S... - 114m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 1, shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati me 4 kat...

E RE
42,000€

50,000€

Ne Rrugen Dalip Topi Shitet Apartament 2+1 !!! - 74m2
Fresku - Rruga Dalip Topi

Ne rrugen Dalip Topi shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese me 3 kate ndertim i vitit 2014 me hapesia per parkim vetem per banoret .Aparta...

E RE
350€ / muaj

400€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Pazari I Ri - 100m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Fadil Rada, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 100...

82,000€
Tek Kopshti Botanik Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pl... - 103m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Super Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te mireorganizuar dhe mireadministruar, i pajisur me kamera sig...

175,000€
Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 2+1+2, Plus Post P... - 131m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1+2, plus Post Parkimi. Apartamneti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Liqenit te thate dhe of...

121,000€
Okazion Kleringu! Prane Selvise Shitet Apartament 2+1,... - 105m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Okazion Kleringu ! Prane Selvise, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion Kleringu. Ndertimi dallohet per punime cilesore...

87,700€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Plus Post Parkimi,... - 92m2
Don Bosko - Rruga Egnatia

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 plus Post Parkimi, Vetem 850 euro/m2 !! Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus ne nje ndertim te...

120,000€
Te Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1! - 95m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Kontakt, shitet super Apartament 2+1 super i investuar me planimetri te rregullt, , me administrim nga vete firma ndertuese dhe me dy as...

45,000€

76,000€

Okazion !!! Rr. Mine Peza, Shitet Ambjent Komercial ! - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Në rrugën Mine Peza, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë përballë shkollës Harry Fultz . Ambienti është...

500€ / muaj
Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Pa Banuar Me Pare! - 110m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

800€ / muaj

1,200€ / muaj

Etc, Apartament 2+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 132m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh ideal per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne...