110,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Tek... - 92m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

450€ / muaj

500€ / muaj

Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Gjykata - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti me siperfaqe totale 40 m2, ndodhet ne ka...

108,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ali Demi, Prane Xhamise, Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 108m2
Ali Demi - Rruga Tomi Kristo

Te Ali Demi, Prane Xhamise, Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Hapesire !! Apartamenti me nje siperfaqe totale bruto 108m² dhe neto 94m², ndodhet ne nj...

130,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1, I Pershtat... - 90m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Ne Komunen e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1, i pershtatshem per biznes(klinike dentare, zyra etj).Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati...

450,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Ambient Komercial Me Verande! - 165m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ndermjet Gjykates se Shkalles se Pare dhe Rruges Myslym Shyri, Shitet Ambient Komercial se bashku me Veranden prej 65 m2, e cila eshte me certifikate...

337,500€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Ideal Per Te Banuar O... - 135m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te mire te Bllokut, ne rrugen “Ismail Qemali“ shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe 135m2 neto. Apartamenti ka nje organizim perfekt...

315,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 105m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Faik Konica

Tek Rruga e Elbasanit, prane Juvenilja Castello shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi te ri shume cilesor...

139,000€
Ne Rezidencen "Kopshti Botanik" Shitet Apartament 2+1+2... - 95m2
Kopshti Botanik - Rruga Kodra e Diellit

Ne Rezidencen "Kopshti Botanik "ne rrugen Kodra e Diellit shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne ndertim te ri te vitit 2022 bashke me 1 po...

400€ / muaj
Prane Spitalit Universitar 'Shefqet Ndroqi', Jepet Me Q... - 100m2
Sauk - Rruga Vanghel Argjiri

Prane Spitalit Universitar 'Shefqet Ndroqi', Jepet Me Qira Apartament 2+1, I Pershtashem Per Banim Ose Per Zyra. Apartamenti ndodhet ne ndertim te ri...

138,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 102m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

95,000€

100,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar !! - 107m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 107 m2, nga te cilat 58.2 m2 siperfaqe neto, si edhe 40 m2 verande e ndodhur ne...

135,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planime... - 102m2
Materniteti i Ri - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Materniteti Ri, buze bulevardit Zhan D'Ark shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 93 m2, ne katin e 2 te nje pallati...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge!! - 60m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, ne rrugen Eshref Frasheri, Shitet Ambient Komercial buze rruge. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mireadministruar 8 katesh...

217,400€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 114m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt . Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qyteti...

260,000€
Cmim i diskutueshem
Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt... - 107m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Rruga"Teodor Keko" Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri te vitit 20...

700€ / muaj
Tek Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 130m2
Teodor Keko - Rruga Teodor Keko

Te Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri 7-katesh dh...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 120m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga Barrikadave jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e nente te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 120 m². Apartamenti organizo...

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Per Investim !! - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 115m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1991. Apartamenti ka st...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Atsh, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike!! - 96m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet n...

650€ / muaj

800€ / muaj

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Dyqan I Persht... - 130m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 5-katesh...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 139m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashe...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 9 Kateshet, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra... - 110m2
9 kateshet - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Shume afer qendres, tek 9 kateshet, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, jepet me qira apartament 2+1+2 per zyra, me siperfaqe 110m2. Apartamenti ndodhe...

130,000€
Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartamen... - 101m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I investuar Dhe Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje prej godin...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 + P... - 120m2
Ministria e Jashtme - Rruga Spiro Moisiu

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 + Post Parkimi Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 10-katesh me as...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Parkut Te Autobuzave, Shitet Njesi E Pershtat... - 92m2
Ish Parku - Rruga Stavri Themeli

Prane Ish Parkut Te Autobuzave , ne rrugen Stavri Themeli shitet njesi biznesi me siperfaqe neto 92 m2 ne katin 0 te nje pallati 8 katesh i mireadmini...

140,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 111m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex Me... - 170m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, shitet Super Duplex 2+1 me pamje fantastike nga kodrat e Selites dhe me orien...

225,000€
Tek Etc-Ja, Shitet Dyqan - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Amb...

410,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! - 273m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne zonen e Astirit, ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin e pare buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 273...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Kuqe, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruge!! - 36m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Te Shkolla e Kuqe, ne rrugen Qemal Stafa, shitet dyqan buze rruge. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga dy ambiente dhe nje tualet. Dyqani...

187,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje sipe...

700€ / muaj
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Mob... - 105m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Tek Zogu i Zi, ne nje nga ndertimet me te mira te zones, jepet me qira super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Siperfaqja e apartamentit eshte...

120,000€

150,000€

Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per I... - 97m2
Kopshti Botanik - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i kodres se diellit dhe momentalisht es...

123,000€
Prane Rezidences Ana, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 91m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Rezidences Ana ne Rrugen "Pjeter Budi" Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe totale 91.13 m2, neto 80.51 m2...

75,000€
Cmim i diskutueshem

97,500€

Tek Mine Peza, Shitet Ambient Komercial !! - 75m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen "Petro Matko", përballë shkollës Harry Fultz, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë...

1,200,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Pershta... - 350m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, shitet ambjent komercial dy kate me siperfaqe 175 m2 secili, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i invest...