199,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planim... - 116m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Paristi, Objekti White Tower, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m2 dhe siperfaqe neto 96.7 m²....

220,000€
Cmim i diskutueshem

250,000€

Ne Zonen E Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, T... - 125m2
Tirana e Re - Bajram Curri Boulevard

Ne Zonen e Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht E Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire, persa i perket nivelit te...

151,500€
Okazion! Ne Kompleksin Elitar Novus, Shitet Apartament... - 101m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Okazion! Ne Kompleksin Elitar Novus, Shitet apartament 2+1+2, Super Planimetri, Ne Faze Ndertimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 101.00 m² dhe siperfa...

160,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Super I Inve... - 120m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, pa shkuar tek Eleonora, Shitet Apartament 2+1 me shume hapesire, super investim i sapo perfunduar!!! Apartmenti ndodhet ne katin e...

169,000€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nd... - 90m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri, ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon banimi. Apartamenti ka organizim s...

120,000€
Cmim i diskutueshem

125,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartamenti 2+1, Me Orientim... - 102m2
Liqeni i Thate - Rruga Ullishtes

Tek Liqeni i Thate, tek rruga e Ullishtes, shitet Apartament 2+1, me punime cilesore. Apartamenti me siperfaqe totale 102 m2, ndodhet ne katin e dyte...

130,000€
Tek Shkolla Bashkuar, Shitet Apartament 2+1, Me Planime... - 97m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Perballe Shkolles se Bashkuar, ne rrugen e Dibres, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri te ndertuar ne vitin 2020, me ashensor dhe i mireadministrua...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla "Deshmoret E Lirise", Shitet Apartament 2+1... - 117m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolla "Deshmoret e Lirise" ne rrugen "Margarita Tutulani", shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

1,200€ / muaj
Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 135m2
Long Hill Residence - Long Hill Residence

Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Verande Dhe 2 Poste Parkimi Te Pershire Ne Cmim!! Apartamenti me siperfaqe totale 135 m2, nd...

600€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Po... - 100m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Kompleksi Colombo tek Liqeni Thate jepet me qira Apartamet 2+1 me post parkimi. Apartamenti me siperfaqe totale 100 m2, ndodhet ne katin e dyte te...

136,000€

143,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 124m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt Me Pamje Nga Fusha !! Garden Residence Turd...

750€ / muaj
Tek Kompleksi Kristal, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I... - 96m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

Tek Kompleksi Kristal, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 i Sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet brenda kompleksit Kristal dhe organizohet nga hyrja me korr...

850€ / muaj

900€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Planimetri P... - 120m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Fondit Besa, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 ne katin e 9-te te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor,...

109,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1... - 118m2
Fresku - SH54

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 119m² dhe 110m² neto ne kat...

186,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 133m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1+2 , me planimetri te bollshme dhe mundesi konvertimi ne 3+1. Ap...

139,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, Me Ori... - 97m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartament...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Verande , Mundesi E... - 172m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, shitet apartament 2+1 + verande i pershtatshem per biznes ose mundesi ndarje ne dy apartamente, me siperfaqe bruto 172 m2 dhe siperfaqe...

500€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me O... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Fillimi i Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, jepet me QIra Apartament 2+1+2, super i investuar ne katin e 3 banim te nje pallati te miread...

175,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Super Okazion! Ne Kompleksin "Selvia Luxury Living", Sh... - 120m2
Selvia - Rruga Abdulla Keta

Ne kompleksin "Selvia Luxury Living",prane Qendres shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri me strukture 4,6,8, 10 kate banim, 3 kate parkim nentokesore...

119,350€
Prane Sheshit Shqiponja Shitet Apartament 2+1+2 Ne Komp... - 109m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 2+1+2, Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës!!! Pozicioni I “Akses Tirana” favorizon komunitetin...

140,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments",... - 108m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti me siperfaqe brut...

650€ / muaj
Tek Kompleksi Panorama, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I... - 69m2
Hipoteka - Rruga Asim Vokshi

Tek Hipoteka, ne Kompleksin Panorama jepet me qira apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe totale 69 m2, ndodhet ne katin e 10-te te n...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesi... - 111m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek bulevardi i ri, ne nje kompleks te ri dhe cilesor shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndo...

86,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen E Dajtit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fant... - 118m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Rrugen e Dajtit, shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2012. Apartamenti ka siperfaqe totale 118 m/2 dhe si...

115,000€
Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka, Shitet Apartament 2... - 121m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , Prane Restorant Qesaraka , Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !! Apartamenti me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim te...

92,000€

99,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! - 139m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohet...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 2+1 I... - 62m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri i pajisur me as...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Komunes Se Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 109m2
Komuna e Parisit - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane Komunes Se Parisit Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati te ri te pajisur...

140,000€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 117m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Me Cmim Kleringu . Apartamenti ka siperfaqe totale 116.79 m2 nga ku 95.23m...

150,000€
Te Tregu Elektrik , Shitet Apartament 2+1 Super I Inves... - 108m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Ne fillim te Tregut Elektrik,ne rrugen Zonja Curre shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh pa...

400€ / muaj
Prane Uet Ne Porcelan, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne zone e Porcelanit, prane UET jepet me qira apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 10 m2 siperfaqe te perbashk...

151,000€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 126m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Me Cmim Kleringu . Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07 m2 nga ku 102.2m...

242,000€
Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Me Orient... - 119m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Tek Mozaiku i Tiranes, ne rrugen "Naim Frasheri", Shitet Super Apartament 2+1, ne ndertim te ri te vitit 2022, ku ka filluar dhe banimi. Apartamenti k...

128,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rezidencen Porcelan 3, Shitet Apartament 2+1 Ne Nder... - 116m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1 ne "Rezidencen Porcelan 3"aktualisht ne faze ndertimi karabina. Apartamenti ndodhet ne kom...

550€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me H... - 80m2
Blv. Zogu i Pare - Bulevardi Zogu I

Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 80...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 108m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt! Garden Residence Turdiu eshte nje ko...