177,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus Prane Bulevardi Ri Shitet 2+1 Perfe... - 107m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

125,000€
Cmim i diskutueshem

129,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 121m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, tek rruga "Mikel Maruli", prane Bar Univers, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pal...

900€ / muaj
Prane "Hilton Garden Inn Tirana", Jepet Me Qira Zyre E... - 83m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti ka siperfaqe 83 m2 netto dhe organizohe...

382,200€
Te Residenca Scanderbeg, Shitet Super Apartament 2+1 Ne... - 109m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Qender te Qytetit, tek Residenca Scanderbeg shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 109.2m² dhe siperfaqe neto 91.2m². Apartamenti ndodhet ne kat...

237,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht... - 111m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me as...

400€ / muaj
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pa... - 131m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Te Kopshti Botanik, Rruga Selita E Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri...

231,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1, Me S... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, "Rruga e Kavajes" Shitet Apartament 2+1, ne Faze Perfundimtare. Apartamenti ndodhet ne katin e 20-te dhe ka nje super pamje te l...

125,000€
Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1, I Sapo Inves... - 94m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht Shitet Super Apartament 2+1, I sapo Investuar ! Apartamenti me siperfaqe bruto 94.5 m2 dhe siperfaqe neto 81.1 m2,ndodhet ne katin e kate...

144,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Grand Park Rezidence, Ish Fusha E Aviacionit, Shite... - 115m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Te Kompleksi Grand Park Residence te Fusha e Aviacionit ne faze perfundimtare ndertimi shitet super apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartame...

Te Rezidenca Scanderbeg, Shitet Super Apartament 2+1 Me... - 109m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Qender te Qytetit, tek Residenca Scanderbeg shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt dhe siperfaqe totale 108.8m² dhe siperfaqe neto 90.9m²....

150,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Materniteti i Ri - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim...

800€ / muaj
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira ! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

1,000€ / muaj
Prane Shkolles Se Kuqe, Jepet Me Qira Super Apartament... - 130m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Se Kuqe, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Bashke Me 2 Poste Parkimi, Super I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 130m2, eshte to...

123,000€
Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Oka... - 102m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102.41 m2 dhe siperfaqe neto 91.44 m2, ndodhet ne katin e...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1, Me Hapesira Te... - 101m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, buze rruge kryesore, shitet apartament 2+1, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje godine gja...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Me Super Investim! - 95m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne fund te rruges Muhamed Deliu Shitet Apartament2+1, me super investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati 6-katesh ndert...

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Mobiluar!! - 98m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Ne Rrugen "Tom Plezha", Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!! Apartamenti me siperfaqe totale 98 m2, ndodhet ne katin e 5-te banim te...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Inves... - 106m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Reshit Çollaku

Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar Dhe Me Post Parkimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje ndertese 14-kateshe te...

160,400€

169,920€

Tek Corner Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planime... - 95m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Corner Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 15 katesh me siperfaqe totale 94....

183,900€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+1+2, Ne... - 99m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit shitet apartament ne ndertim te ri te vitit 2022 ne faze karabina. Apartamenti ka siperfaqe bruto 98.72 m/2, siperfaqe neto...

236,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1, Me C... - 125m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, "Rruga e Kavajes" Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion per 1,800 Euro/m2, ne Faze Perfundimtare Gati Per Banim. Apartamenti nd...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Dinamo, Shitet Aparatment 2+1 Me Hapesira... - 80m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Grigor Heba

Tek Kompleksi Dinamo, ne fillim te Rruges Grigor Heba, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 80 m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar...

178,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 110m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 m2 jane siperfaqe ne...

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

204,000€
Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 2+1, Mundesi... - 102m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1, E Projektuar Edhe Per Ndarje Ne Nje Apartament 1+1 Dhe Nje Garsoniere!! Apartamenti me siperfaqe br...

126,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 2+1,... - 97m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne Zonen e Ali Demit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe bruto 97.31 m2 dhe siperfaqe neto 85.36 m2 ne katin e 6 banim te...

190,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nd... - 95m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertim te ri prane qendres, rruga e Barrikadave, shitet super apartament 2+1+2 ! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje prej ndertime...

140,000€
Cmim i diskutueshem

143,900€

Prane Bulervardit "Gjergj Fishta" , Shitet Apartament 2... - 95m2
UET - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin "Gjergj Fishta", prane Universitet" Mesdhetar" shitet apartament 2+1ne katin e katert banim te nje pallati shtate katesh, ndertim i viti...

119,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 88m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti me siperfaqe totale 88.1 m2 dhe siperfaqe neto 74 m2, ndodhe...

125,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti me siperfaqe totale 93.2 m2 dhe siperfaqe neto 79 m2, ndodhe...

108,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Me... - 98m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

400€ / muaj
Ne Rrugen "Siri Kodra", Jepet Me Qira Apartament 2+1, M... - 100m2
Frigoriferi - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen "Siri Kodra" Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 100 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2, ndodhet ne...

102,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Ne... - 92m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabina!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks r...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Willson, Shitet Apartament 2+1, I Investuar... - 77m2
Sheshi Wilson - Rruga Zef Jubani

Tek Sheshi Willson ,Prane Shkolles "Dëshmorët e Lirisë" , Shitet Apartament 2+1 I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim te nje pallat...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1, I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues...

105,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 106m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Prane Anna Market, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe bruto 105.88 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadminis...