125,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nderti... - 97m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 2+1+2, me organizim dhe orientim perfekt. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime b...

620€
Ne Astir, Shiten Apartamente 2+1 Ne Ndertim Te Ri 620 E... - 211m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Vila L Shiten Apartamente 2+1 me siperfaqe 106 m/2 dhe 105 m/2 . Kompleksi ka punime mjaft cilesore, ku mund te permendim vetr...

500€ / muaj
Tek Etc-Ja, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa Piramides Jepet me qira Am...

E RE
110,000€
Shitet Apartament 2+1, Me Shume Drite !! - 91m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges Komuna e Parisit, tek pallati perballe me lulishten. Apartamenti i arreduar se fundmi dhe cdo gje eshte e re...

78,000€

80,000€

Tek Kompleksi Molla, Shitet Apartament 2+1, Me Planimet... - 104m2
Yzberisht - Yzberisht

Tek "Kompleksi Molla", ne zonen e Unazes Se Re Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti organizohet ne ambientin e ndjenies dhe gatimit, dhome gjumi matri...

115,000€
Tek Nisharaku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te B... - 123m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Isuf Elezi

Tek Nisharaku, ne rrugen "Isuf Elezi" prane Coop Market, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperf...

114,000€
Prane Ministrise Se Jashtme, Shitet Apartament 2+1, Me... - 102m2
Ministria e Jashtme - Rruga Vllazën Huta

Prane Ministrise se Jashtme shitet apartament 2+1, me vendndodhje perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar m...

93,000€

95,000€

Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Planimetri Perfekte - 86m2
Rruga Fortuzi - Rruga Prokop Myzeqari

Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne zonen me te pereferuar te kryeqytetit vetem 5 min larg nga qend...

120,000€

125,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 !! - 118m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Shitet apartament 2+1 me ne rrugen Fortuzi, nje nga zonat kryesore te Tiranes per pozicionin strategjik ku ndodhet. Afersia me qendren nga njera ane,...

110,000€

118,000€

Te Medreseja Shitet Apartament 2+1 - 115m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Prane Medresese, te Rruga e Dibres Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2 ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka organizim s...

170,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

77,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1, Me Hapesire Te Boll... - 116m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Bulevardit Te RI Shitet Apartament 2+1 me hapesire te bollshme dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te...

117,250€
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1, Ne Pallat Luksoz Dh... - 107m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Shitet super apartament 2+1 me cmim okazion ne kompleks shume cilesore te vitit 2020. Objekti ndodhet ne rrugen Panorama buze unazes se vogel te Tira...

90,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 113m2 bruto. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gati...

E RE
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

82,000€
Ne Kinostudio, Shitet 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !... - 127m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, rruga Aleksander Mojsiu, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim, ne nje pallat te ri ndertim i vitit 2012. Apartamenti ka or...

133,000€

137,000€

Ne Bulevardin Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1+2 !!... - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Blv. Gjergj Fishta, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 te nje pallati 9-katesh, ndertim i viteve te fundit te miremba...

E RE
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1, Te Liqeni I Thate !!! - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Te Liqeni i Thate ne nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje distance shume te afert me Parkun e Liqenit, shit...

E RE
101,000€

103,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Buze Rru... - 83m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje...

E RE
77,500€
Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1, Me Hapes... - 100m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet 2+1 Me Haperisa Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar me ashenor...

73,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar... - 98m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku prane Anna Market shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 98 m2 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e...

600€ / muaj
Te Kodra E Diellit Rezidenca 1, Jepet Me Qira Apartame... - 123m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit jepet me qira apartament duplex, 2+1+2 ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apart...

E RE
500€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 - 122m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Aartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensor dhe i mire-admin...

75,000€
Perballe Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 2+1 Me... - 73m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Perballe Spitalit Nene Tereza Shitet Apartament 2+1 shume prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te pajisur me ash...

72,000€
Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 - 82m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Ne rrugen Bardhyl, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallonin, ambien...

110,000€
Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullt! - 87m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashe...

130,000€

135,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Plani... - 108m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kateshe te K...

185,000€

210,000€

Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex, Me Cmim Okaz... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi, parukeri, qender estetike, klinike, loka...

110,000€

120,000€

Ne Qender, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregu... - 81m2
Pazari i Ri - Rruga Luigj Gurakuqi

Tek Pazari i Ri, prane NEPTUN shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt me kuzhine te vecuar. Apartamenti me siperfaqe 81 m2 ndodhet ne katin e...

83,000€
Prane Spitalit Nene Tereza Shitet Apartament 2+1, Ne Ko... - 96m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion. Ndertimi dallohet per punime shume cilesore dhe bas...

E RE
87,500€
Okazion! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Vitit 20... - 103m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 850 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

129,000€
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartment 2+1 Me Orientim P... - 108m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te, te nje pallati 8- katesh me 2 ashensore. Eshte...

E RE
88,000€
Tek Pediatria Shitet Apartament 2+1 Në Nërtim Të Ri Dh... - 104m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte dhe hapsira te bollshme ne nje kompleks rezidencial ne Rr. Kongresi i Manastirit prane Pediatrise. Aparta...

110,000€

115,000€

Prane Hotel Hilton, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 97m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hotel Hilton shitet apartament 2+1 me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensor. Apar...

E RE
500,000€
Prane Liqenit Te Farkes Shitet Super Vile !!! - 360m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

Prane liqenit te Farkes shitet super vile 2 kate banim dhe nje kat bodrum ndertim i vitit 2020. Vila organizohet ne katin e pare me dy hyrje te vecana...

85,000€

90,000€

Prane Prokurorise Se Tiranes Shitet Apartament 2+1 !! - 78m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Shitet Apartament 2+1 prane Prokurorise se Tiranes, ne nje pallat te ri te mirembajtur. Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te shfry...