72,000€
Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Or... - 53m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 53 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekz...

400€ / muaj
Ne Fresk, Prane Pasticeri Melisa, Jepet Me Qira Apartam... - 95m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Pasticeri Melisa, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh te...

165,000€
Cmim i diskutueshem

183,000€

Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 2+1+2 Me Ha... - 114m2
Selvia - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 2+1+2, Me hapesira Te Bollshme !! Apartamenti me siperfaqe bruto 114 m2 dhe siperfaqe neto 100 m2, ndodhe...

144,700€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Aura Shitet Apartament 2+1 Perfekte Per I... - 120m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe totale 120.6 m2 dhe siperfaqe neto 101.3m2...

315,000€
Tek Kompleksi Santorini Ne Dhermi Shitet Penthouse Fant... - 113m2
Vlore - Rruga Perivolo

Ne nje nga komplekset me te bukura te bregdetit shitet super Penthouse me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te njerit pr...

93,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Golem, Tek Kompleksi Giardino, Shitet Super Apartame... - 84m2
Durres - Golem

Ne Golem ngjitur me Blue Fafa Resort, Shitet Super Apartament 2+1 , Totalisht I Mobilur. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, me...

137,000€

145,000€

Tek Restorant Fresku, Shitet Apartament 2+1+2 Super I I... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Fiks tek Restorant Fresku, shitet apartament 2+1+2 tualete ,ballkon dhe gatim te vecuar i mobiluar si ne foto. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ban...

77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 99m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, ne Kompleks te ri, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 banim te nje pallati 5 katesh ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka planimetri te rreg...

79,000€
Cmim i diskutueshem

86,000€

Ne Bllok Shitet Ambjent Biznesi Dupleks Perfekt Per Inv... - 22m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Bllok Shitet Ambjent Biznesi Dupleks Perfekt Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin e zero te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet ne...

125,000€
Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2,...

180,000€
Cmim i diskutueshem
Lungomare-Vlore Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 90m2
Lungomare Vlore - Rruga Azem Sulo

Ne Vlore Prane Lungomares Shitet Apartament Ne Nje godine Lluksoze me 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze perfundimatre dhe parashikohet dorezimi...

215,000€

250,000€

Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 186m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me oborr fantastik. Apartamenti...

123,000€
Prane Sheshit Shqiponja Shitet Super Apartament 2+1+2 N... - 118m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, ne Rezidencen "Akses Tirana" Shitet Apartament 2+1+2 Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës. Apartmenti ndodhet ne k...

360,000€
Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim... - 120m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 kat...

135,000€
Ne Kombinat, Shitet Shtepi Private 1 Kateshe Me Hapesir... - 98m2
Kombinat - Rruga Tanush Shyti

Ne Kombinat, ne Rrugen Tanush Shyti, Shitet Shtepi Private, 1 kate dhe parkim. Shtepia ndodhet ne nje zone me akses te mire dhe jo shume larg Komisari...

41,000€
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Biznesi Buze Rruge!! - 28m2
Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, ne Rrugen Hamdi Cenojmeri, shume afer me Rrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 28 m2, ndodhet n...

122,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 107m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, prane Bar Ryan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 106.4 m2 dhe siperfaqe neto 94.5m2. Shite...

115,000€
Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 2+1, I... - 80m2
Restorant Durresi - Rruga Memo Meto

Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 2+1, I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 5-kateshe ekzistuese e mi...

286,000€
Ne Bulevardin E Ri, Tek Park Avenue, Shitet Super Apart... - 177m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Park Avenue është një projekt ikonik i vendosur në qendrën e re urbane të Tiranës, pranë Bulevardit “Zogu I” dhe propozon një harmoni fluide mes godin...

270,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Willson, Shitet Ambjent Komercial Buze Rruge... - 80m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambienti s...

900€ / muaj
Tek Art-Turbina Jepet Me Qira Ambient Per Bar Restauran... - 60m2
Nobis - Rruga Sami Frashëri

Tek Art-Turbina, Prane Liqenit artificial, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per Bar Restaurant !!! Ambieni organizohet ne nje siperfaqe 60 m/2. Ambient...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Liqenit Artificial, Shitet Super Apartament 2+... - 105m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Ndermjet Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, ne fillim te rruges Peti, shitet Apartament 2+1, me punime super cilesore. Apartamenti ndodhet ne ka...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I... - 114m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopshti Zoologjik prane Pavarotit jepet me qera apartament 2+1+2 tualete i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe totale 114 m2 ndodhet ne katin e 3-t...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Durresit, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 72m2
Rruga Durresit - Rruga Mihal Duri

Prane Rruges se Durresit, prane Bllokut te Ambasadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Mobiluar! Godina eshte ndertim i ri, i pajisur me ashe...

222,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1+2, Perfekt Per Banim!!... - 111m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Ne Qender te Tiranes Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 16-te banim, te nje ndertimi te vitit 2003, te mireadministruar...

800€ / muaj
Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Per... - 165m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Viktor Hygo

Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent BIznesi Per Aktivitete Te ndryshme!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar...

190,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Inves... - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen "Myslym Shyri" prane Albtelecom Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar me hapesira te bollshme. Apartmanent me siperfaqe totale 100 m2,...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Qsut, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar... - 80m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibres

Prane QSUT, Rruga E Dibres ,Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues 3 katesh. Ap...

215,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 I... - 138m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament Luksoz 2+1+2 I Bollshem! Apartamenti ndodhet prane rruges se barrikadava mbrapa pasticeri Mon Amour, kati...

209,000€
Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cm... - 116m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone, me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² d...

195,000€
Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Perfekt... - 88m2
Liqeni Artificial - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni Tiranes, Lake View Residence ,Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje nga godinat e rezidenc...

189,000€
Tek Liqeni Thate Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 140m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 140 m2 dhe siperfaqe neto 120 m2, ndodhet ne katin...

600€ / muaj
Ne Ali Dem, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 106m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne zonen e Ali Demit prane shkolles “Kushtimi i Lirise” jepet me qera apartament 2+1 ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne k...

142,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siperfaqe neto 84 m2, ndodhet n...

235,450€

249,300€

Tek Square 21, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri S... - 138m2
21 Dhjetori - Rruga Kavaje

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi 11 katesh d...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1, Me Kubature Te Rreg... - 90m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan, Prane UET shitet apartament 2+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.78 m2 dhe siperfaqe neto 83.12 m2, ndodhet te...