E RE
550€ / muaj
Te Kompleksi Kika 2 Jepet Me Qira Ambient I Pershtats... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 105 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfundu...

350€ / muaj

400€ / muaj

Tek Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 101m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit jepet me qira apartament 2+1 i arreduar ne menyre mjafte komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor....

E RE
300€ / muaj
Te Fusha E Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mo... - 90m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Grigor Gjirokastriti

Ne nje nga zonat me te kerkuara Te Fusha E Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te...

650€ / muaj
Ne Qender Te 9-Katshet Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 115m2
9 kateshet - Rruga Qemal Stafa

Shum afer te 9-kateshet, prane Prokurorise se Pergjitshme jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nj...

155,000€
Ne Astir, Shitet Super Apartamnet 2+1+2 Me 215M2 Verand... - 300m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir Shitet Super Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet ne papafingon e nje pallati 8-katesh me ashensor dhe ka pamje te hapur ng...

59,000€

68,000€

Ne Rrugen Irfan Tomini, Shitet Apartament 2+1! - 69m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Ne Rrugen Irfan Tomini, prane shkolles 9-vjecare 26 Nentori, shitet apartament 2+1 per investim ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues te mirembajtu...

E RE
250,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Duplex Me Garazhd T... - 133m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Ne Rezidencen Kodra E Diellit 1, shitet super duplex. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder komplekset me punimet me cilesore ne Tiran...

E RE
160,000€
Shitet Apartamet 2+1+2 Prane Pazarit Te Ri !!! - 107m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 107 m² dhe organizohet ne nje...

E RE
62,000€

67,000€

Zogu I Zi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim! - 69m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Te Zogu i Zi Shitet Apartament 2+1 mundesi Ideale per Investim! Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te...

650€ / muaj
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2!! - 120m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Prane Sheshit Wilson, perball me LSI jepet me qira aparatment 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik te nje pallati 11 katesh i miread...

400€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 2 Jepet Zyre Me Qira Me Cmim Okazion... - 85m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre me qira 85 m2. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 1 ballkon dhe1 tualet i kompletuar. Momentalisht eshte duke p...

105,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+1 I Sap... - 84m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit shitet apartament 2+1 i sapo investuar ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambi...

650€ / muaj
Te 21 Dhjetori Kompleksi Magnet Jepet Me Qira Super Ap... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Magnet Jepet Me Qira Apartament 2+1 Super i investuar me post parkimi. Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallati te mireadminist...

108,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ap 2+1 - 113m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet APARTAMENT 2+1 me punime super cilesore. Apartamenti nd...

100,000€
Ne Zonen E Ali Demit , Shitet Apartament 2+1 Per Vetem... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Zonen e Ali Demit ,200 m nga Materniteti I Ri ose 100 m nga Fusha e Ali Demit Shitet Apartament 2+1+2 Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme I...

112,700€
Ne Zonen E Ali Demit , Shitet Apartament 2+1 Per Vetem... - 123m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Zonen e Ali Demit ,200 m nga Materniteti I Ri ose 100 m nga Fusha e Ali Demit Shitet Apartament 2+1+2 Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme...

96,000€

98,000€

Okazion I Rralle!!! Shitet 2+1 Tek Liqeni Thate Me Hipo... - 124m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 124 m2 tek liqeni i thate. Ky apartament ka cmim te rralle per zonen e liqenit te thate ne te cilen cmimi i zones...

105,000€
Tek Fusha E Aviacionit Shitet Apartament Me Planimetri... - 102m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Studenti

Apartamenti ideal ekziston. Ky apartament ndodhet ne nja nga pallatet me cilesore ne zonen e Fushes se Aviacionit, ka planimetri shume te rregullt dhe...

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen Me Te Qete Te Bllokut!!! - 90m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor me siperfaqe te hipotekuar (neto)...

500€ / muaj
Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok Prane "11 Janarit" - 90m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture...

E RE
470,000€
Te Ambasador 3 Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te... - 145m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Prane stadiumit Air Albania, te Ambasador 3 shitet Super Apartament 2+1 me pamje spektakolare .Pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze , shumë af...

E RE
82,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 135m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Fresk, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje...

95,000€
Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 104m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate shitet apartament 2+1+2 me hapesire te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te miread...

165,000€
Tek Rruga E Elbasanit Shitet Super Apartament 2+1 - 127m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamis se Tabakeve Shitet Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

145,500€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 127m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Cilesi Punimesh!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept m...

E RE
118,000€
Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 Per Investim !! - 91m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet apartament 2+1 tek Blloku Vasil Shanto, 91 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte...

420€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ap 2+1 - 78m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira apartament 2+1, i investuar shume mire, ne katin e 1 te nje pallati egzist...

400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Me Siperfaqe Te Madhe Tek Zogu... - 130m2
Zogu i Zi - Rruga e Durresit

Ne zonen me strategjike ne hyrje te Tiranes, prane Zogut te Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 13 te nje pa...

149,000€
Globe Center, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 165m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Globe Center, perballe kompleksit Delijorgji, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose te 3 nga toka te nje pallat...

55,000€

75,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Per Zyra - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambient Komercial Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin 1 te...

47,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar ! - 87m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 , ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me ashenso...

E RE
85,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Rruga e Kavajes, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje...

600€ / muaj
Tek Kopeshti Zoologjik, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 120m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe...

E RE
120,000€
Shitet Apartament 2+1 Prane Coloseut Ne Rr. E Durresit - 99m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Ne rrugen e Durresit prane hotel Coloseut shitet apartament 2+1 me sip 99m ne katin e dyte te nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne...

2,000€ / muaj

2,500€ / muaj

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent... - 650m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. Ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsir...

130,000€
Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 2+1+2 Ideal... - 253m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 2+1+2 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-administruar dhe es...