60,000€

69,000€

Tek Drejtoria E Policise Se Tiranes, Shitet Ambient Biz... - 22m2
Drejtoria e Policise - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Drejtoria E Policise , Shitet Ambient Biznesi, I Investuar Si zyre!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh te mireadministruar. Ambi...

92,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1, Me... - 83m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Nga Fusha Aviacionit ! Ap...

89,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 116m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City prane QTU Shitet Apartament 3+1+2 Me Super Planimetri!! Apartamenti me siperfaqe bruto 116 m2 dhe siperfaqe neto 98 m2, ndo...

86,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen E Dajtit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fant... - 118m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Rrugen e Dajtit, shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2012. Apartamenti ka siperfaqe totale 118 m/2 dhe si...

92,000€

99,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! - 139m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohet...

59,000€

63,000€

Tek Brryli, Shitet Ambient Komercial Openspace!!! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi brandi...

70,000€
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani me siperfaqe totale 42 m2, ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rru...

80,000€
Prane Kompleksit Dinamo, Shitet Ambient I Pershtatur Ne... - 28m2
Kopshti Botanik - Rruga Bilal Golemi

Tek Kopshti Botanik, Prane Kompleksit Dinamo Shitet Ambient Komercial i pershtatur ne Duplex. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6-kat...

96,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek... - 80m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Pediatria, Shitet Ambjent Komercial I Investuar Si... - 52m2
Pediatria - Rruga Besim Zyma

Tek Pediatria, ne rrugen Besim Zyma, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Aktualisht ambjenti sherben si bar-kafe ka si...

100,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rregul... - 95m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne zonen e Freskut, rruga e Dajtit prane Auto Kalaja shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 95m². Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...

90,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Dyqan Si Mundesi Ideale Investim... - 30m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, shitet dyqan me siperfaqe 30 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh faktin se prej 20 vitesh amb...

93,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 4+1+2 Me Siperfaqe Te Ma... - 109m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 4+1+2 tualete ne katin e peste te nje pallati ekzistues ndertim i vitit 1993. Apartamenti ka nj...

95,000€

100,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar !! - 107m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 107 m2, nga te cilat 58.2 m2 siperfaqe neto, si edhe 40 m2 verande e ndodhur ne...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 139m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashe...

55,000€
Ne Bllok, Shitet Gjysem Bodrum I Pershtatshem Per Inves... - 32m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne zonen zonen e Bllokut, ne rrugen e farmaci Dajes prane Unazes, shitet gjysem- bodrum 32m2. Ambienti eshte shume i pershtatshem per biznes dhe inves...

80,000€
Tek Komuna Parisit, Shitet Njesi Biznesi E Pershtatshme... - 48m2
Komuna e Parisit - Rruga Bilal Golemi

Tek Komuna Parisit, pas lulishtes shitet ambient komercial i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje p...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Kuqe, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruge!! - 36m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Te Shkolla e Kuqe, ne rrugen Qemal Stafa, shitet dyqan buze rruge. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga dy ambiente dhe nje tualet. Dyqani...

75,000€
Cmim i diskutueshem

97,500€

Tek Mine Peza, Shitet Ambient Komercial !! - 75m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen "Petro Matko", përballë shkollës Harry Fultz, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë...

78,000€
Ne Fresk,Shitet Dyqan Perfekt Per Investim, Buze Rruges... - 65m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen e Thesarit Shitet Dyqan Buze Rruge, Perfekt Per Investim! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me ashensor, organizohe...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Ambient Komercial I Sapo Investuar !! - 47m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku, ne rrugen "Muhamet Deliu", prane Supermarket Spar, shitet ambient komercial i sapo investuar i pershtatshem per nje shumellojshmeri biznes...

97,000€
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim... - 76m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Ambjenti...

89,000€

99,000€

Okazion !! Te Rruga E Durresit, Shitet Njesi Biznesi Pe... - 48m2
Qender - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, perballe Ministrise se Arsimit, Shitet Njesi Biznesi !! Ambienti me siperfaqe 48 m² dhe lartesi 4 m ndodhet ne katin e pare te nj...

55,000€
Cmim i diskutueshem

57,000€

Ne Fresk, Shitet Ambient Komercial Per Investim !! - 44m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku, ne rrugen "Muhamet Deliu", prane Supermarket Spar 2 shitet ambient komercial i pershtatshem per nje shumllojshmeri biznesesh. Ambienti ndo...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Selvise, Shitet Ambient Biznesi !! - 44m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Prane Selvise, ne rrugen “Siri Kodra” shitet ambient bisnesi me siperfaqe neto 43.5 m². Hapesira eshte open space me nje tualet dhe me fasaden ballore...

58,500€
Prane Ures Se Delijorgjit, Shitet Ambient Komercial !! - 33m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Ures se Delijorgjit, ne Rrugen Irfan Tomini shitet ambient komercial i pershtatshem per nje shumellojshmeri biznesesh. Ambienti ndodhet ne katin...

83,000€

87,000€

Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...

94,000€
Cmim i diskutueshem

96,000€

Ne Qytet Studenti, Tek Rezidenca Ana Shitet Ambient Biz... - 65m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Ne Qytet Studenti, Tek Rezidenca Ana, Shitet Ambient Biznesi !! Ambienti eshte i organizuar nga nje hapesire e vetme openspace dhe 1 tualet. Ambienti...

57,000€
Prane 21- Dhjetorit, Shitet Ambient Biznesi !! - 38m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Te rruga Frosina Plaku, prane shkolles Naim Frasheri shitet njesi biznesi. Dyqani eshte i organizuar nga nje ambjent te vetem openspace i cili eshte m...