400€ / muaj
Prane Uet Ne Porcelan, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne zone e Porcelanit, prane UET jepet me qira apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 10 m2 siperfaqe te perbashk...

550€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me H... - 80m2
Blv. Zogu i Pare - Bulevardi Zogu I

Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 80...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent Per Biznes !! - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, prane sheshit Willson jepet me qira apartament i cili shfrytezohet si ambjent biznesi me siperfaqe neto 106m². Apartamenti ndodhet...

450€ / muaj

500€ / muaj

Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Gjykata - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti me siperfaqe totale 40 m2, ndodhet ne ka...

20,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Godine 6 Kateshe E Pe... - 2500m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Prane Liqenit te Thate, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Godine e Pershtatshme Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!. Ambienti ka siperfaqe totale prej...

3,000€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Magazine Gjigante, Per Cdo... - 1130m2
Misto Mame - Rruga Llazi Miho

Ne Misto Mame, Jepet me Qira Magazine Gjigande. Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme per cdo lloj aktiviteti, afer hyrjeve dhe daljeve kryes...

380€ / muaj
Prane Kompleksit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient I Persht... - 28m2
Kopshti Botanik - Rruga Bilal Golemi

Prane Kompleksit Dinamo jepet me qira ambient me siperfaqe 28 m2 i kthyer ne duplex .Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te administruar buze...

950€ / muaj
Perballe Amerikan 3, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Open... - 146m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Ne nje kompleks perballe Amerikan 3, jepet me qira ambient biznesi openspace. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 146.3 m² dhe siperfaqen neto 133 m...

950€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,000€ / muaj

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Mun... - 102m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Te Ish Ekspozita, Rruga 'Nikolla Jorga' jepet me qira Ambient Komercial, aktualisht qender estetike. Ambienti ka siperfaqe 102m2 nga te cilat 90m2 n...

5,900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Garden City,Jepet Me Qera Ambient Komercial Mundesi... - 1179m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Tek Garden City,Jepet Me Qera Ambient Komercial Mundesi Ideale Investimi!! 1179m2.Ambienti ndodhet brenda kompleksit Garden City,i cili aktualisht sh...

1,500€ / muaj
Tek Zogu I Zi,Jepet Me Qira Super Penthouse 3+1+2,Me Ve... - 217m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu I Zi Jepet Me Qira Super Penthouse 3+1+2 Me Verande Dhe Pamje Fantastike!! Apartamenti ndodhet ne katin e 14 te nje pallati te mireadminist...

850€ / muaj
Te Nshraku, Jepet Dyqan Me Qira, Me Fasade Xhami1! - 118m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Sali Butka

Te Nshraku, Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Per Investim! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet si nje ambien...

400€ / muaj
Prane Spitalit Universitar 'Shefqet Ndroqi', Jepet Me Q... - 100m2
Sauk - Rruga Vanghel Argjiri

Prane Spitalit Universitar 'Shefqet Ndroqi', Jepet Me Qira Apartament 2+1, I Pershtashem Per Banim Ose Per Zyra. Apartamenti ndodhet ne ndertim te ri...

6,000€ / muaj
Tek Rrethrrotullimi I Saukut, Jepet Me Qira Godine E Pe... - 790m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Tek Rrethrrotullimi Saukut, Jepet Me Qira Godine E Pershtashme Per Biznes, Buze Rruge Kryesore, Godine 3 kateshe ku kati perdhe ka siperfaqe 277 m2 ak...

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Pallati Me Shigjeta, Jepet Me Qira Ambient Komercia... - 73m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallati me Shigjeta, prane Karburant Kastrati jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallat...

700€ / muaj
Tek Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 130m2
Teodor Keko - Rruga Teodor Keko

Te Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri 7-katesh dh...

1,000€ / muaj
Tek Shkolla Baletit, Jepet Me Qira Ambient Komercial Op... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles Baletit,ne rrugen Petro Nini Luarasi, jepet me qira ambient komercial ne katin zero me sip 70 m2. Aktualisht eshte ne gjendje pune me k...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 120m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga Barrikadave jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e nente te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 120 m². Apartamenti organizo...

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Banim Ose Bi... - 170m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok ne rrugen Pjeter Bogdani, afer Shkolles ish -11 Janari, jepet me qira apartament me sip 170 m2 ne katin e pare banim te nje pallati te ri me...

650€ / muaj

800€ / muaj

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Dyqan I Persht... - 130m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 5-katesh...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 9 Kateshet, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra... - 110m2
9 kateshet - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Shume afer qendres, tek 9 kateshet, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, jepet me qira apartament 2+1+2 per zyra, me siperfaqe 110m2. Apartamenti ndodhe...

Ne Bllok ,Jepet Dublex Me Qira Me Pamje Te Lire !!! - 268m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok ,ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira Duplex me sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone, 1 verande dimerore, 1 verande e hapur...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 + P... - 120m2
Ministria e Jashtme - Rruga Spiro Moisiu

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 + Post Parkimi Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 10-katesh me as...

450€ / muaj
Ne Fillim Te Tregut Elektrik, Jepet Me Qira Ambient Kom... - 76m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne fillim te Tregut Elektrik jepet me qira ambient comercial me katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh ndetim i vitit 2019. Ambienti eshte openspace m...

1,000€ / muaj
Te Oxhaku, Jepet Me Qira Ambient Openspace Me Fasade Xh... - 113m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Prane kryqezimit te Oxhakut, jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe neto 113 m2 ne katin 0 te nje ndertimi 8 katesh i mireadministruar me ashensor,...

800€ / muaj
Prane Ambasades Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 107m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Xhezmi Delli

Prane Ambasades Gjermane, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje koridor, hapesira ne e...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Joy Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 B... - 94m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Tek Joy Residence, nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Teg-ut si per cilesine e ndertimit ashtu dhe per dizajnin e vecante, jepet me qira apartam...

700€ / muaj
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Mob... - 105m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Tek Zogu i Zi, ne nje nga ndertimet me te mira te zones, jepet me qira super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Siperfaqja e apartamentit eshte...

900€ / muaj
Prane Atsh, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 200M2! - 200m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Prane Atsh jepet me qera per zyra ambient rreth 200m2 ne katin e dyte te nje vile me akses shume te mire! Hapesira eshte e ndare ne 5 ambiente zyrash...

10,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Godine E Pershtatshme Per... - 1100m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, jepet me qira godine 4 kateshe plus nje kat bodrum me siperfaqe 220 m2 secili kat. Secili kat organizohet ne koridorin i cili ben shpern...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space! - 193m2
Laprake - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, jepet me Qira Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace...

600€ / muaj

700€ / muaj

Tek Sunrise Residence, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I M... - 75m2
TEG - Rruga Vilave

Ne Residencen Sunrise, Prane Teg Jepet Me Qira Apartament 1+1 I mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 4-katshe te rezidences dhe...

8,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Vilat Gjermane, Jepet Me Qera Vile 4 Kateshe Me Shu... - 1000m2
Vilat Gjermane - Rruga Gramoz Pashko

Tek vilat Gjermane, ne rrugen Gramoz Pashko, jepet me qera Vile fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks...

4,500€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Komercial I... - 350m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, jepet me qira ambjent komercial dy kate me siperfaqe 175 m2 secili, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i...

1,000€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Me Qira Super Ambient Zyre Me L... - 97m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 3 ambiente zyrash, 1 tual...

1,500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 150m2
Blloku - Rruga Gjin Bue Shpata

Ne Bllok jepet me qira super ambient i pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 neto dhe eshte i ndare ne tre dhoma, nje depo, ken...