2,700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Teg, Rezidenca Vila Lule , Jepet Me Qira Super Vi... - 606m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Prane TEG, Rezidenca Vila Lule ne rrugen "Xhaferr Shaba", jepet me Qira super vile tre kateshe e pa mobiluar , me oborr me siperfaqe totale trualli 60...

600€ / muaj
Prane "Petro Nini" Jepet Me Qira Zyre E Pershtatshme Pe... - 75m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane "Petro Nini" Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Sapoinvestuar! Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe sapo eshte investuar. Zyra k...

800€ / muaj
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira ! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

1,000€ / muaj
Prane Shkolles Se Kuqe, Jepet Me Qira Super Apartament... - 130m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Se Kuqe, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Bashke Me 2 Poste Parkimi, Super I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 130m2, eshte to...

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Mobiluar!! - 98m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Ne Rrugen "Tom Plezha", Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!! Apartamenti me siperfaqe totale 98 m2, ndodhet ne katin e 5-te banim te...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Inves... - 106m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Reshit Çollaku

Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar Dhe Me Post Parkimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje ndertese 14-kateshe te...

1,650€ / muaj
Ne Yzberisht, Tek Rrethrrotullimi Per Ne Bulevardin E A... - 115m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht Tek Rrethrrotullimi Per Ne Bulevardin e Astirit, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge me siperfaqe neto 115 m2 ne katin 0 te nje pallati 10 kat...

1,350€ / muaj
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Duplex, Me Hapesira... - 172m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Zemer Te Bllokut, Jepet me Qira Duplex me hapesira te bollshme, i pershtatshem per banim por edhe per zyra, klinika etj. Duplexi ka siperfaqe te hi...

390€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me S... - 70m2
Qender - Kavaja Street

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Super Lokacion!! Apartamenti me siperfaqe totale 70 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese...

3,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Buze Rr... - 310m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, buze rruges dytesore dhe shume afer me Unazen, jepet me Qira Ambient Komercial (aktualisht funksionon si Lokal me klientele te rregullt...

400€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Biznesi, Openspac... - 55m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri ne nje pallat te ri dhe cilesor prane Albtelecom, jepet ambient biznesi me qira per zyra ose aktivitet te ndryshme. Ambienti ndodhet n...

500€ / muaj
Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 1+1,... - 68m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, bashke me nje post parkimi ne ndertim te ri! Apartamenti me siperfaqe totale 68m2, organi...

450€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem... - 65m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra E Diellit, jepet me qira dyqan i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi!! Ambienti me siperfaqe totale 65 m2, ndodhet ne katin e pa...

1,500€ / muaj
Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per B... - 350m2
Kombinat - Rruga Jorgo Panajoti

Ne zonen e Kombinatit, buze rruges "Jorgo Panajoti", jepet me qira ambient ne katin 0 me hapesire te brendshme 350 m2 dhe siperfaqe oborri para 640 m2...

600€ / muaj

800€ / muaj

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshe... - 121m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin 0 te...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kafe' Roma', Jepet Me Qira Apartament 3+1, Per Zy... - 95m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe 'Roma', Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 95m2, ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi e...

400€ / muaj
Ne Rrugen "Siri Kodra", Jepet Me Qira Apartament 2+1, M... - 100m2
Frigoriferi - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen "Siri Kodra" Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 100 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2, ndodhet ne...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 3+1,... - 190m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet me Qira Apartament 3+1, Totalisht I Mobiluar!! Apartamenti me siperfaqe totale 190 m2, ndodhet ne katin e 8 dhe eshte...

5,000€ / muaj

6,000€ / muaj

Ne Autostrade, Jepet Me Qira Super Godine Tregtare Per... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Godine e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 4 kat...

30,000€ / muaj
Ne Rrugen Nacionale Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Objekt... - 4600m2
Kashar - Rinas

Ne Autostraden Tirane-Durres, ne aksin Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Super Godine Industriale e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregta...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze R... - 147m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Farmacia 10, Buze Rruges se Dibres jepet me qira ambient komercial Open-Space. Ambienti me siperfaqe totale 147 m2, dhe siperfaqe neto 122.5 m2, n...

4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Turke, Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo... - 900m2
Vilat Gjermane - Rruga Pandeli Vangjeli

Prane Ambasades Turke ,Rruga "Pandeli Vangjeli" , Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet aj...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace... - 80m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne Rrugen "Muhamet Gjollesha", Prane Zogut Te Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace !!! Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 80m2, ndodhet ne...

750€ / muaj
Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1... - 100m2
Sheshi Wilson - Rruga Milto Tutulani

Tek Sheshi Willson, Prane Juridikut, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri...

700€ / muaj
Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per... - 130m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 130 m2, ndodhet ne katin e 3 dhe t...

1,200€ / muaj
Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 135m2
Long Hill Residence - Long Hill Residence

Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Verande Dhe 2 Poste Parkimi Te Pershire Ne Cmim!! Apartamenti me siperfaqe totale 135 m2, nd...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Su... - 120m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni i Trenit, tek "Kompleksi Usluga", ne rrugen "Reshit Petrela", jepet me Qira Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete tekn...

600€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Po... - 100m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Kompleksi Colombo tek Liqeni Thate jepet me qira Apartamet 2+1 me post parkimi. Apartamenti me siperfaqe totale 100 m2, ndodhet ne katin e dyte te...

1,400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartament 3... - 140m2
Kopshti zoologjik - Rruga Kopshtit

Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartament Me Pamje Fantastike !! Apartamenti eshte super i investuar me cilesine me te mire dhe me nje org...

750€ / muaj
Tek Kompleksi Kristal, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I... - 96m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

Tek Kompleksi Kristal, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 i Sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet brenda kompleksit Kristal dhe organizohet nga hyrja me korr...

850€ / muaj

900€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Planimetri P... - 120m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Fondit Besa, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 ne katin e 9-te te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor,...

500€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me O... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Fillimi i Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, jepet me QIra Apartament 2+1+2, super i investuar ne katin e 3 banim te nje pallati te miread...

2,500€ / muaj
Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe, E S... - 310m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Bilal Golemi

Ne nje nder zonat me te kerkuar te Tiranes, Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-kateshe e sapo investuar. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 330...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me... - 70m2
Qender - Rruga e Elbasanit

Shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i Rruges se Elbasanit, mbrapa Shkolles se Baletit, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira a...

650€ / muaj
Tek Kompleksi Panorama, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I... - 69m2
Hipoteka - Rruga Asim Vokshi

Tek Hipoteka, ne Kompleksin Panorama jepet me qira apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe totale 69 m2, ndodhet ne katin e 10-te te n...

1,100€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Ambient... - 200m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Gjimnazit Partizani , jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensore dh...