2,200€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Me... - 183m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komune, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Me Hyrje Te Dedikuar, Per Cdo Lloj Aktiviteti. Ambienti ka siperfaqe 183 m2 dhe organizohet ne 5 ambiente zy...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Nde... - 65m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 7 katesh te pajisur me a...

850€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,500€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planim... - 197m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planimetri Perfekte!!! Ambienti me siperfaqe totale 196.4 m2 ndodhet ne katin e dyte banim te nje p...

1,350€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Bar Kafe Perfekte Per In... - 36m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri, Jepet me Qira Bar Kafe, Mundesi E Mire Investimi !! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari, organizohet n...

600€ / muaj
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I M... - 110m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Eduard Mano jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh t...

400€ / muaj
Ne Kombinat Buze Rruges Kryesore Jepet Apartament Per B... - 90m2
Kombinat - Rruga Llazi Miho

Ne Zonen e Kombinatit, prane Intesa San Paolo Bank buze rruges kryesore jepet me qera apartament per bisnes ne katin e dyte. Apartamenti ndodhet ne n...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I... - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Tek Komuna Parisit Prane Stadiumit Olimpik jepet me qira Apartament 3+1+2 per zyra i sapoinvestuar me lokacion perfekt! Ambienti ndodhet ne katin e...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Apartament 3+1 M... - 103m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Sadik Petrela

Prane Blv. Bajram Curri, Tek Rruga Sadik Petrela, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Siperfaqe 103m²!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

5,000€ / muaj

6,750€ / muaj

Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Ambient Per... - 450m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruge, Open-Space, Per Cdo Lloj Aktiviteti! Ambienti me siperfaqe totale 450 m2 ndodhet ne kat...

400€ / muaj
Ne Fresk, Prane Pasticeri Melisa, Jepet Me Qira Apartam... - 95m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Pasticeri Melisa, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh te...

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Ambasada Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I M... - 66m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te Ambasada Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 teknik te nje pallati te ri te pajisur me ashensor...

1,800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qera Ambjent Ne Katin E Pare!... - 120m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Kryqezimi i 21 Dhjetorit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planimetri Te Rregullt!!! Ambieti organizohet nga korridori nderlidhes, 3 dhoma, nje...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu IPare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qira Ambient ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e ka...

1,600€ / muaj
Tek Lsi-Ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Aparta... - 220m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek LSI-ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Nje Post Parkimi, Ideale Per Zyra Ose Banim. Apartamenti ndodhet ne...

780€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Super Apartame... - 118m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Ish Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje e bollshme, nje...

1,600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investu... - 190m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investuar Totalisht! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari ku ndodhet dhe...

400€ / muaj
Tek Fabrika E Miellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per... - 108m2
Teodor Keko - Rruga Teodor Keko

Tek Fabrika E Miellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Per Banim!!! Apartamenti organizohet nga korridori nderlidhes, 3 dhoma dhe 2 tualete,...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Dupleks 3+1 Totalish... - 130m2
Kodra e Priftit - Rruga Kodra e Priftit

Te Kodra e Priftit, prane Shkolles Mrekullia Jepet me Qira Duplex 3+1+4 Ballkone!!! Apartamenti ka nje siperfaqje 130 m2 dhe organizohet ne dy kate: K...

900€ / muaj
Tek Art-Turbina Jepet Me Qira Ambient Per Bar Restauran... - 60m2
Nobis - Rruga Sami Frashëri

Tek Art-Turbina, Prane Liqenit artificial, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per Bar Restaurant !!! Ambieni organizohet ne nje siperfaqe 60 m/2. Ambient...

650€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sap... - 89m2
Rr. e Kavajes - Rruga Islam Alla

Tek Rruga e Kavajes, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qira apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 89 m2 ndodhet ne katin e...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I... - 114m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopshti Zoologjik prane Pavarotit jepet me qera apartament 2+1+2 tualete i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe totale 114 m2 ndodhet ne katin e 3-t...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Durresit, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 72m2
Rruga Durresit - Rruga Mihal Duri

Prane Rruges se Durresit, prane Bllokut te Ambasadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Mobiluar! Godina eshte ndertim i ri, i pajisur me ashe...

800€ / muaj
Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Per... - 165m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Viktor Hygo

Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent BIznesi Per Aktivitete Te ndryshme!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar...

500€ / muaj
Ne Qender Te Qytetit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mo... - 68m2
Qender - Rruga Ded Gjo Luli

Ne Qender, Rruga Ded Gjo Luli, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti me siperfaqe totale 68 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Qsut, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar... - 80m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibres

Prane QSUT, Rruga E Dibres ,Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues 3 katesh. Ap...

600€ / muaj
Ne Ali Dem, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 106m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne zonen e Ali Demit prane shkolles “Kushtimi i Lirise” jepet me qera apartament 2+1 ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne k...

2,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane "Hilton Garden Inn Tirana", Jepet Me Qira Super Z... - 190m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti ka siperfaqe 190 m2 netto dhe organizohe...

450€ / muaj
Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipolog... - 50m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadminist...

650€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Perfekt P... - 99m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra!!! Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 99m² dhe organizohet ne korridorin qe ndan hapesirat,...

800€ / muaj
Ne Paskuqan, Jepet Me Qira Vile Me Hapesira Te Bollshme... - 170m2
Paskuqan - Rruga Dali Lita

Ne Paskuqan, ne rruga Dali Lita, jepet me qira kati i pare dhe i dyte !!! Kati 0 funksionon si depo. Kati i pare organizohet nga korridori i cili ben...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post... - 123m2
Qender - Kavaja Street

Te Rruga E Kavajes,Prane Sophie Caffe, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Pjeserisht I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim...

1,300€ / muaj
Prane Shkolles Se Kuqe Jepet Shtepi Private Me Qira!!! - 272m2
Shkolla E Kuqe - Rruga At Shtjefën Gjeçovi

Prane Shkolles se Kuqe, Rruga At Shtjefën Gjeçovi Jepet me Qira Shtepi Private. Shtepia ka siperfaqe truall 272m2 nga te cilat 134m2 jane gjurma e nde...

900€ / muaj
Prane "Hilton Garden Inn Tirana", Jepet Me Qira Zyre E... - 83m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti ka siperfaqe 83 m2 netto dhe organizohe...

2,200€ / muaj
Prane Rtsh, Jepet Me Qira Zyre E Mobiluar Me Lokacion P... - 157m2
RTSH - Rruga Papa Gjon Pali II

Prane RTSH jepet Apartamenti (zyre) me qira , perballe ish Ministrise se Integrimit, kryqezimi me Ambasades Italiane dhe Radio Televizionit, me adrese...

400€ / muaj
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pa... - 131m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Te Kopshti Botanik, Rruga Selita E Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri...

800€ / muaj
Prane "Petro Nini", Jepet Me Qira Zyre E Sapoinvestuar! - 80m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane "Petro Nini" Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Sapoinvestuar! Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe sapo eshte investuar. Zyra...