220,000€

250,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me P... - 133m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Pamje Nga Liqeni Dhe Planimetri Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe te tr...

279,000€
Ne Selite, Shitet Super Apartamet 3+1+2 Me Verande Te... - 227m2
Selita - Rruga Isuf Elezi

Ne Zonen e Selites ,ne rrugen "Isuf Elezi" shitet super apartament i mobiluar si ne foto, 3+1+2 tualete dhe me verande te mbyllur. Apartamenti ka sipe...

270,000€
Tek 21 Dhjetori, Prane Market Joena, Shitet Super Apart... - 127m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, Prane Market Joena, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Siperfaqe Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 10(te fundit) te nje palla...

290,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Duplex Me Shume Drite Dhe... - 187m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Duplex Me Shume Drite Dhe Hapesira Te Bollshme! Duplexi ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati tete kates...

175,000€
Cmim i diskutueshem
Te Nsharaku, Shitet Ambient Biznesi Perfekt Per Investi... - 42m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Isuf Elezi

Te Nisharaku, Ne Rrugen Isuf Elezi, Shitet Ambjent Biznesi I Investuar Si Kancelari. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ekzistues, dh...

203,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Apartament 4+1, Per Z... - 156m2
Ambasada Amerikane - Rruga Drago Siliqi

Prane Ambasades Amerikane, Tek Shkolla "Osman Myderizi", Shitet Apartament 4+1, Me Shume Hapesire. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...

558,000€
Tek Delijorgji, Shitet Ambient Biznesi Aktualisht I Dhe... - 101m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, shitet ambient komercial i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje prej godi...

180,000€
Prane Teg, Ne Rezidencen Halisof Shitet Apartament 1+1... - 83m2
TEG - Rruga Vilave

Prane TEG ne" Rezidencen Halisof" shitet apartament 1+1 i mobiluar bashke me 1 post parkimi me cmim extra 25 mije euro ne katin -2. Apartamenti sapo e...

940,000€

990,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kr... - 165m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial, aktualisht i dhene me qera per Bar. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rru...

299,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Ne Kodrat E Saukut, Shitet Vile 4 Kate Me Super Pamje !... - 504m2
Sauk - Rruga Grigor Cilka

Ne Kodrat e Saukut, ne super pozicion, shitet nje vile kater kateshe. Vila shtrihet ne truall 420m² me gjurme ndertimi rreth 126m² per kat duke e bere...

177,000€
Ne Rezidencen"Kinoblock" Shitet Ambient Komercial Opens... - 101m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Rrugen Xhenfize Keko,ne Rezidencen" KinoBlock",Godine Banimi dhe Sherbimi me 10 kate +2 kate parkim nentoke, shitet ambient komercial me siperfaqe...

450,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Ambient Komercial Me Verande! - 165m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ndermjet Gjykates se Shkalles se Pare dhe Rruges Myslym Shyri, Shitet Ambient Komercial se bashku me Veranden prej 65 m2, e cila eshte me certifikate...

337,500€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Ideal Per Te Banuar O... - 135m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te mire te Bllokut, ne rrugen “Ismail Qemali“ shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe 135m2 neto. Apartamenti ka nje organizim perfekt...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Open Space! - 98m2
Laprake - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace si dhe...

315,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 105m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Faik Konica

Tek Rruga e Elbasanit, prane Juvenilja Castello shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi te ri shume cilesor...

164,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Dyqan Mundesi Ideale Investimi... - 47m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, shume afer me rrugen kryesore, shitet dyqan, me siperfaqe neto 47 m2. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues dhe organiz...

482,000€
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Ambient Per Zyra, Mundesi I... - 150m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Te Stadiumi Dinamo, Shitet Ambient Per Zyra!! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje prej pallateve me cilesore te zones dhe organizohet si nje ambie...

190,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kodra E Diellit, Prane Eleonora, Shitet Apartament 4... - 181m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Te Kodra e Diellit,Prane Eleonora,Shitet 4+1+2 Me Shume Hapesire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh i vitit 2010 i mireadm...

800,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial 2 Kate, Mund... - 324m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial 2 Kate + Bodrum, Mundesi Shume E MIre Investimi. Kati perdhe aksesohet nga dy hyrje dhe ka siperfaqe totale...

160,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Komercial Bar Kafe!!! - 53m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate, ne rrugen Hamdi Sina shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 6 katesh ndertim i vitit 2013. Ambienti ka siperfaqe 52.6 m...

190,000€
Ne Hamallaj, Prane Turquoise Marine Shitet Vile 3 Kate... - 363m2
Hamallaj - Rruga Bregdeti

Ne Hamallaj, Prane Turquoise Marine Shitet Vile 3 Kate Me Oborr dhe Kopsht! Vila ndodhet vetem 700 meter larg kompleksit Turquoise Marine dhe eshte e...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge!! - 60m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, ne rrugen Eshref Frasheri, Shitet Ambient Komercial buze rruge. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mireadministruar 8 katesh...

217,400€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 114m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt . Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qyteti...

320,000€
Tek Lake View, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Lokacio... - 165m2
Liqeni Artificial - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, ne Rezidencen Lake View, shitet super apartament 3+1+2, me siperfaqe totale 166m2 nga te cilat 124m2 jane siperfaqe e banimit, 2...

1,300,000€
Okazion! Ne Autostrade Shitet Super Godine Tregtare, Pe... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Shitet Godinë Buzë Autostradës Tiranë-Durrës 180 000 Euro Nën Treg. Godina ka cilesi superiore ndertimi dhe vemendje deri ne detaj. Fasada eshte me xh...

260,000€
Cmim i diskutueshem
Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt... - 107m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Rruga"Teodor Keko" Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri te vitit 20...

195,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" S... - 145m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

520,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Teg-Ut, Shitet Vile 3 Kateshe Ne Kompleks Vilash! - 368m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Tek nje nga Rezidencat me te mira qe po ndertohet tek kodrat e Saukut, perball me Teg-un, tek Primavera Rezidence, shitet Vile fantastike ne nje nga z...

249,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Liqenit Te Thate, Shitet Apartament 3+1 Me Pamje... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Ndermjet Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, shitet Apartament 3+1, me punime cilesore dhe super pamje nga liqeni Artificial dhe Parku i Madh. A...

196,700€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobilua... - 136m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes,prane Kompleksit Delijorgji shitet apartament 3+1+2 tualete i mobiluar.A partamenti ka siperfaqe bruto 136 m/2,ndodhet ne katin e...

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Per Investim !! - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 115m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1991. Apartamenti ka st...

660,000€
Cmim i diskutueshem

685,000€

Tek Luminor Rezidence, Shitet Vile E Rralle Me Cmim Oka... - 696m2
TEG - Lundër 1

Ne Luminor Rezidence, nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte, me...

550,000€

590,000€

Okazion !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet... - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Apartament 3... - 148m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin...

499,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Durresit, Shitet Ambjent Komercial Ne Katin... - 204m2
Rruga Durresit - Rruga Mihal Duri

Tek Rruga e Durrsit, mbrapa Ministrise se Arsimit, ne rrugen Mihal Duri, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ak...

259,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Ambjent Komercial Ne Katin... - 130m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, shume afer me Unazen e Madhe, ne rrugen Shkelqim Fusha, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor...