249,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Joy Rezidence, Shitet Super Apartament 1+1, Totalis... - 113m2
TEG - Rruga Vilave

Ne Rezidencen me luksoze ne Tirane "Joy Rezidence", shitet super apartament 1+1, ne katin e pare te nje prej godinave te kompleksit. Organizimi i apar...

199,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planim... - 116m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Paristi, Objekti White Tower, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m2 dhe siperfaqe neto 96.7 m²....

220,000€
Cmim i diskutueshem

250,000€

Ne Zonen E Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, T... - 125m2
Tirana e Re - Bajram Curri Boulevard

Ne Zonen e Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht E Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire, persa i perket nivelit te...

151,500€
Okazion! Ne Kompleksin Elitar Novus, Shitet Apartament... - 101m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Okazion! Ne Kompleksin Elitar Novus, Shitet apartament 2+1+2, Super Planimetri, Ne Faze Ndertimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 101.00 m² dhe siperfa...

160,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Super I Inve... - 120m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, pa shkuar tek Eleonora, Shitet Apartament 2+1 me shume hapesire, super investim i sapo perfunduar!!! Apartmenti ndodhet ne katin e...

169,000€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nd... - 90m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri, ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon banimi. Apartamenti ka organizim s...

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Shitet Ambient Komercial, Me Hapesir... - 63m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, tek qendra tregtare Olimpia, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin e pare te nje pallati te ri m...

195,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla "Deshmoret E Lirise", Shitet Apartament 2+1... - 117m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolla "Deshmoret e Lirise" ne rrugen "Margarita Tutulani", shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

275,000€
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Super Ambient Biznesi... - 83m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Amerikane, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 82 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh lokacionin,...

197,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament... - 152m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 152 m...

395,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1, Me Super Planime... - 131m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1, i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 131m2 neto te pasqyruara ne certifikate dhe...

399,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Qendres Se Qytetit, Shitet Vile+Truall Me Lokaci... - 320m2
ATSH - Rruga Norbert Jokl

Shume afer qendres se qytetit, mbrapa Atsh-se, ne super pozicion Shitet Vile nje kateshe + Truall. Vila shtrihet ne truall prej 320 m² me gjurme ndert...

186,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 133m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1+2 , me planimetri te bollshme dhe mundesi konvertimi ne 3+1. Ap...

230,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Njesi Biznesi, Me Planimetri Te... - 70m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri, ne hyrje te tregut Ҫam, shitet njesi biznesi ne nje objekt te ri te 2020 me administrim perfekt dhe 2 kate parkim nentokesor. Njesi...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Verande , Mundesi E... - 172m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, shitet apartament 2+1 + verande i pershtatshem per biznes ose mundesi ndarje ne dy apartamente, me siperfaqe bruto 172 m2 dhe siperfaqe...

175,000€
Cmim i diskutueshem

180,000€

Super Okazion! Ne Kompleksin "Selvia Luxury Living", Sh... - 120m2
Selvia - Rruga Abdulla Keta

Ne kompleksin "Selvia Luxury Living",prane Qendres shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri me strukture 4,6,8, 10 kate banim, 3 kate parkim nentokesore...

623,000€
Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Njesi Biznesi, Me Pla... - 208m2
Bulevardi i Ri - Rruga Reshit Petrela

Ne Nje Nga Zonat Elitare Te Tiranes, Tek ish Stacioni I Trenit, prane SPAK shitet ambient biznesi Ne nje Objekt Ne Ndertim!! Ambienti ndodhet ne kati...

385,000€
Tek "Sunrise Rezidence", Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 171m2
TEG - Rruga Vilave

Tek "Sunrise Rezidence", Shitet Super Apartament 3+1+2, Totalisht I Investuar, Me 2 Poste Parkimi!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej go...

210,000€
Tek Stacioni Trenit, Shitet Apartament 3+1+2, Me Planim... - 160m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni i Trenit, ne Kompleksin Usluga, shitet apartament 3+1+2, me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te kompleksit, shume...

466,000€

486,000€

Cmim Okazion!! Tek "Olive Park” Rezidence, Shitet Super... - 374m2
Sauk - Rruga e Elbasanit

Tek "Olive Park” Rezidence, shitet Vile me cmim okazion ne faze tulle !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendodhje s...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesi... - 111m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek bulevardi i ri, ne nje kompleks te ri dhe cilesor shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndo...

285,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Apartamen... - 310m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Zallit

Ne nje nga Rezidencat me te mira dhe me te kerkuara ne Tirane, Rezidenca Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 3+1+2+ Verande me strukture te rregullt...

300,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Garazhd... - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Apartament 3+1+2, ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti k...

370,000€
Cmim i diskutueshem

390,000€

Perball Kompleksit Delijorgji, Shitet Bar Kafe Me Bizne... - 70m2
Kompleksi Delijorgji - Bajram Curri Boulevard

Perball Kompleksit Delijorgji Shitet Bar Kafe Me Biznes Te Ngritur! Me kete investim ti ben dy blerje; pronen dhe biznesin e ngritur prej me shume s...

180,000€

200,000€

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 1+1 Super I Inv... - 67m2
Qender - Rruga Ded Gjo Luli

Ne Qender Te Tiranes, shitet apartament 1+1 super i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 6 katesh te mireadministruar me a...

210,000€
Prane Kopshtit Botanik, Shitet Apartament 3+1 Me Planim... - 150m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Prane Kopshtit Botanik ne zonen e Xhamise, shitet super apartament 3+1 me strukture shume te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje nder...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Komunes Se Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 109m2
Komuna e Parisit - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane Komunes Se Parisit Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati te ri te pajisur...

264,900€
Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Re... - 155m2
Farke - Rruga Xhelal Molla

Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Rezidence Vilash Dhe Apartamentesh Me Pamje Nga Liqeni! Dupleksi ndodhet ne katin perdhe dhe ka s...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin "Magnet", Shitet Ambient... - 202m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Shitet Ambient Bar-Kafe Ne Gjendje Pune, Mundesi Shume E Mire Investimi. Ambienti ka nje siperfaqe totale 202.4...

270,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Selvia, Shitet Super Duplex 3+2+2 Me Hapesira Te B... - 222m2
Selvia - Rruga Zenel Baboçi

Tek Selvia prane shkolles "Servete Maci" shitet super Duplex 3+2+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me verande. Duplexi me siperfaqe neto 172 m2 dh...

810,000€

890,000€

Ne Rrugen E Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet... - 255m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet Super Apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallat...

151,000€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 126m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Me Cmim Kleringu . Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07 m2 nga ku 102.2m...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Bar-Kafe, Mundesi Ideale Investim... - 90m2
Don Bosko - Rruga Hasan Ceka

Ne Don Bosko shitet ambient komercial "Bar Kafe' , mundesi Ideale Investimi, aktualisht i dhene me 700 Euro qera ne muaj.I gjithe ambjenti eshte i arr...

242,000€
Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Me Orient... - 119m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Tek Mozaiku i Tiranes, ne rrugen "Naim Frasheri", Shitet Super Apartament 2+1, ne ndertim te ri te vitit 2022, ku ka filluar dhe banimi. Apartamenti k...

699,000€
Cmim i diskutueshem
Buze Unazes Se Re, Shitet Njesi Komerciale Ne Katin 0,... - 180m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne zonen e Astirit, ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin 0 buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 180 m2 d...