190,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Inves... - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen "Myslym Shyri" prane Albtelecom Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar me hapesira te bollshme. Apartmanent me siperfaqe totale 100 m2,...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Bar-Kafe, Totalisht I Investuar !!! - 155m2
Astir - Rruga Joklin Persi

Ne Zonen e Astirit prane Ozone Electronics shitet Bar-Kafe totalisht i investuar. Ambienti eshte Open-Space ku ne pjesen e brendshme ka siperfqe 100....

215,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 I... - 138m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament Luksoz 2+1+2 I Bollshem! Apartamenti ndodhet prane rruges se barrikadava mbrapa pasticeri Mon Amour, kati...

209,000€
Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cm... - 116m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone, me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² d...

195,000€
Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Perfekt... - 88m2
Liqeni Artificial - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni Tiranes, Lake View Residence ,Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje nga godinat e rezidenc...

200,000€
Okazion! Prane Medreses, Shitet Ambient Biznesi Me Loka... - 204m2
Medrese - Rruga Riza Cerova

Tek Medreseja ,ne Rrugen Riza Ceova Shitet Ambient Biznesi ne katin -1 , te nje pallati 6 katesh ndetim i vitit 2003. Ambienti ka siperfaqe reale 204...

300,000€
Ne Yzberisht, Shitet Vile Per Investim !!! - 437m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht ,prane Shkolles Myslim Shima, shitet Vile me 3 kate ndertim i vitit 2006 e cila ka siperfaqe trualli 360 m/2 njolle ndertimore 129 m/2 d...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Durres , Shitet Vile 3-Kateshe , Prane Unazes Me Pamje... - 263m2
Durres - Rruga Martin Camaj

Shitet Vile Ne Arapaj ,Prane Unazes Martin Camaj Me Pamje Fantastike Te Qytetit !! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo , me oborr me siperfaqe t...

172,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Durresit, Shitet Ambjent Komercial Ne Katin... - 118m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durrsit, perballe Gjimnazit Qemal Stafa, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambjenti sh...

189,000€
Tek Liqeni Thate Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 140m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 140 m2 dhe siperfaqe neto 120 m2, ndodhet ne katin...

235,450€

249,300€

Tek Square 21, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri S... - 138m2
21 Dhjetori - Rruga Kavaje

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi 11 katesh d...

568,400€
Te Rezidenca Scanderbeg, Shitet Super Apartament 3+1 Me... - 163m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Qender te Qytetit tek Residenca Scanderbeg shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 162.4m² dhe siperfaqe neto 135.7m². Apartamenti ndodhet ne kat...

298,900€
Te Rezidenca Scanderbeg, Shitet Apartament 1+1 Me Hapes... - 86m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Qender te Qytetit tek Residenca Scanderbeg shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 85.4m² dhe siperfaqe neto 71.4m². Apartamenti ndodhet ne katin...

177,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus Prane Bulevardi Ri Shitet 2+1 Perfe... - 107m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

382,200€
Te Residenca Scanderbeg, Shitet Super Apartament 2+1 Ne... - 109m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Qender te Qytetit, tek Residenca Scanderbeg shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 109.2m² dhe siperfaqe neto 91.2m². Apartamenti ndodhet ne kat...

415,000€

500,000€

Te Irfan Tomini, Shitet Ambient Bar-Kafe Ideal Per Inve... - 121m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Te Irfan Tomini, prane shkolles 26 Nentori, Shitet Ambient Bar-Kafe Totalisht i Investuar. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5 katesh dhe esh...

237,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht... - 111m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me as...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me a...

231,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1, Me S... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, "Rruga e Kavajes" Shitet Apartament 2+1, ne Faze Perfundimtare. Apartamenti ndodhet ne katin e 20-te dhe ka nje super pamje te l...

300,000€
Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!... - 500m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Migjeni

Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! Vila ka siperfaqe trualli 500 m2, dhe siperfaqe totale ndertimi 435 m2. Kati i pare organizo...

Te Rezidenca Scanderbeg, Shitet Super Apartament 2+1 Me... - 109m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Qender te Qytetit, tek Residenca Scanderbeg shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt dhe siperfaqe totale 108.8m² dhe siperfaqe neto 90.9m²....

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1, Me Hapesira Te... - 101m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, buze rruge kryesore, shitet apartament 2+1, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje godine gja...

160,400€

169,920€

Tek Corner Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planime... - 95m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Corner Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 15 katesh me siperfaqe totale 94....

650,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Kryqezimit Te 21 Dhjetorit, Shitet Ambient Komerci... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet Inxhinerise se Ndertimit dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen "Muhamet Gjollesha", buze rruge, shitet Ambient...

183,900€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+1+2, Ne... - 99m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit shitet apartament ne ndertim te ri te vitit 2022 ne faze karabina. Apartamenti ka siperfaqe bruto 98.72 m/2, siperfaqe neto...

236,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 2+1, Me C... - 125m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, "Rruga e Kavajes" Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion per 1,800 Euro/m2, ne Faze Perfundimtare Gati Per Banim. Apartamenti nd...

178,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 110m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 m2 jane siperfaqe ne...

204,000€
Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 2+1, Mundesi... - 102m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1, E Projektuar Edhe Per Ndarje Ne Nje Apartament 1+1 Dhe Nje Garsoniere!! Apartamenti me siperfaqe br...

190,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nd... - 95m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertim te ri prane qendres, rruga e Barrikadave, shitet super apartament 2+1+2 ! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje prej ndertime...

190,000€

230,000€

Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetr... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambIente k...

500,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Vila Lule", Shitet Vile Luksoze 3 Katesh... - 508m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Tek Rezidenca ' Vila Lule' shitet Vile e perfunduar dhe e mobiluar!! Kompleksi "Vila Lule" eshte nje projekt i ri me vila , me nje vendodhje shume t...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Prane Xhamllikut, Shitet Super Ambjent Komercial Buze... - 100m2
Xhamlliku - Rruga Hoxha Tasim

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Hoxha tasim, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID, Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndod...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Willson, Shitet Apartament 2+1, I Investuar... - 77m2
Sheshi Wilson - Rruga Zef Jubani

Tek Sheshi Willson ,Prane Shkolles "Dëshmorët e Lirisë" , Shitet Apartament 2+1 I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim te nje pallat...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1, I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues...

250,000€
Ne Fresk, Shitet Papafingo 3+1+2, Me Verande Dhe Pamje... - 333m2
Fresku - SH54

Ne Fresk ,ne Rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e peste te nje pallati te ri, ndetim i vitit 2017 me pamje te lire.Apartamenti ka siperfaqe ban...