159,000€

170,000€

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Hapesira... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallai 8-katesh te mireadministruar me...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Durres, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Verande Me... - 150m2
Durres - Rruga Taulantia

Ne Durres, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Verande Te Bollshme Me Pamje Nga Deti. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares i cili ben shp...

197,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shi... - 165m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete. Duplexi ndodhet ne katin e 1 dhe 2 dhe eshte i organizuar si me posh...

294,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...

170,000€
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 105m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Eduard Mano shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 105 m2, neto 96.9 m2 ndo...

183,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Apartament 3+1+... - 141m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Te zgjatimi i Kodres se Diellit 1, shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe bruto 141 m/2 dhe siperfaqe neto 120.5 m/2 ne katin e 3 te nje ndertimi te ri...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sarande, Shitet Vile Dy Kateshe Ideale Per Investim... - 296m2
Saranda - Rruga Adem Sheme

Ne Sarande, ne Rrugen Adem Sheme shitet vile dy kateshe per investim me siperfaqe tualli 296 m², siperfaqe ndertimore kati pare 110m² dhe kati dyte 15...

419,000€
Cmim i diskutueshem

429,000€

Ne Fresk, Shitet Super Vile Me Investime Cilesore Dhe O... - 550m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, ne Rrugen e Teleferikut, Shitet Super Vile 3 Kateshe me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sis...

157,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Selites, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri P... - 113m2
Selita - Rruga Pandeli Cale

Ne Selite,Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte Dhe Totalisht e Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 112.8 m2 dhe siperfaqe neto 104 m2...

425,000€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Ambjent Komercial, Mundesi I... - 163m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Ambjent Komercial, si mundesi Ideale Investimi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te vitit 2022, totalisht me fasa...

165,000€
Cmim i diskutueshem

183,000€

Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 2+1+2 Me Ha... - 114m2
Selvia - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 2+1+2, Me hapesira Te Bollshme !! Apartamenti me siperfaqe bruto 114 m2 dhe siperfaqe neto 100 m2, ndodhe...

370,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Garazh I Pershtatshem Per B... - 412m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet garazh me hapesire te bollshme i pershtatshem per biznes. Ambienti ka siperfaqe totale 412 m2 ndodhet ne...

223,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 3+1+2+ Verande M... - 178m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet super apartament 3+1+2 tualete dhe verande me pamje Fatastike. Apartamenti me siperfaqe bruto 120.6 m...

315,000€
Tek Kompleksi Santorini Ne Dhermi Shitet Penthouse Fant... - 113m2
Vlore - Rruga Perivolo

Ne nje nga komplekset me te bukura te bregdetit shitet super Penthouse me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te njerit pr...

190,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Halisof Shitet Apartament 1+1 Me Dy Poste... - 75m2
TEG - Rruga Vilave

Prane TEG ne" Rezidencen Halisof" shitet apartament 1+1 i mobiluar bashke me 2 post parkimi te perfshira ne cmim. Apartamenti sapo eshte investuar dhe...

245,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira... - 164m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 163.4 m2, neto 151.4...

420,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Duplex Me Hapesira Te Bolls... - 331m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Duplex me hapesira te bollshme dhe Orientim Perfekt. Dupleksi me siperfqe bruto 229.6 m2, neto 219.5...

180,000€
Cmim i diskutueshem
Lungomare-Vlore Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 90m2
Lungomare Vlore - Rruga Azem Sulo

Ne Vlore Prane Lungomares Shitet Apartament Ne Nje godine Lluksoze me 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze perfundimatre dhe parashikohet dorezimi...

440,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Baletit Shitet Ambient Comercial Me Cmim... - 190m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Baletit Shitet Ambient Comercial Me Cmim Okazion! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari ku ndodhet dhe nje...

215,000€

250,000€

Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 186m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me oborr fantastik. Apartamenti...

180,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambienti Bar-Kafe, Mundesi Idea... - 86m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Ne rrugen "Frosina Plaku", shitet ambient komercial "Bar Kafe', buze rruge, mundesi Ideale Investimi. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i kuruar...

852,500€
Afër Porcelanit, Shitet Super Ambjent Biznesi Ne Katin... - 155m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Super mundesi investimi ne ambjent biznesi!!!! Pa arritur ne Porcelan buze rruges kryesore ne nje kompleks te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit...

460,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Farke, Shitet Toke Shume Afer Me Rrugen Kryesore!!! - 5100m2
Farke - Farkë

Ne Farke, Shitet Toke, buze rruges dytesore dhe shume afer me rrugen kryesore !!! Toka eshte me siperfaqe 5100 m2 dhe eshte ideale per investim si nde...

335,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Priftit, Shitet Shtepi 3 Kateshe Me Hapesir... - 595m2
Kodra e Priftit - Rruga Ernest Novak

Tek Kodra e Priftit, Shitet Shtepi Private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me ak...

360,000€
Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim... - 120m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 kat...

286,000€
Ne Bulevardin E Ri, Tek Park Avenue, Shitet Super Apart... - 177m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Park Avenue është një projekt ikonik i vendosur në qendrën e re urbane të Tiranës, pranë Bulevardit “Zogu I” dhe propozon një harmoni fluide mes godin...

270,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Willson, Shitet Ambjent Komercial Buze Rruge... - 80m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambienti s...

475,000€
Cmim i diskutueshem

534,000€

Ne Mullet, Shitet Toke Buze Rruges Kryesore !!! - 3560m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Ne Mullet, shitet toke buze rruges kryesore, me siperfaqe 3560m2. Eshte ideale per investim si ndertim kapanoni, magazine, komplekse sportive, etj . N...

200,000€
Tek Rruga Dibres, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim T... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Ambient Komercial oOpenspace me siperfaqe bruto 118.52 , siperfaqe neto 115.07 m/2 m2 dhe me l...

172,000€
Tek Stacioni I Trenit Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne... - 119m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Ne Nje Nga Zonat Elitare Te Tiranes, Tek Stacioni I Trenit Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Liqenit Artificial, Shitet Super Apartament 2+... - 105m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Ndermjet Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, ne fillim te rruges Peti, shitet Apartament 2+1, me punime super cilesore. Apartamenti ndodhet ne ka...

250,000€
Tek Pazari I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te B... - 135m2
Pazari i Ri - Rruga Vllazën Huta

Tek Pazari i Ri, prane Zyrave te Punes Shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 5-te banimi te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te...

600,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Vile 3-Kateshe Perfekte Per Investi... - 400m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem ,Rruga Pasho Hysa, Shitet Vile 3-kateshe , Mundesi E Mire Investimi !!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo. Me oborr me siperfaqe to...

578,000€
Cmim i diskutueshem

588,000€

Tek Liqeni I Farkes, Shitet Super Vile Premium Ne Resid... - 339m2
Farke - Rruga Daxhit

Liqeni I Farkes Shitet Vile Premium Ne Residence Luksoze!!! Vila e tipit individual perbehet nga 3 kate banim me siperfaqe totale 257 m2, te organizu...

233,300€
Ne Sarande , Shitet Papafingo Me Pamje Te Lire !!! - 192m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande , prane Rruges Idriz Aldhima Shitet Apartament 3+1+2 Tualete + Ballkon dhe Verande ne nje godine 6, 7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze...

222,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1+2, Perfekt Per Banim!!... - 111m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Ne Qender te Tiranes Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 16-te banim, te nje ndertimi te vitit 2003, te mireadministruar...