102,000€

104,000€

Te Irfan Tomini, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per In... - 118m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Te irfan Tomini, mbas Hotel Diplomat 2, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, ndertim ekzistues. Apartamenti organizohet...

130,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1, I Pershtat... - 90m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Ne Komunen e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1, i pershtatshem per biznes(klinike dentare, zyra etj).Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati...

130,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollsh... - 130m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, tek rruga "Mikel Maruli", prane Urban Caffe shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pa...

139,000€
Ne Rezidencen "Kopshti Botanik" Shitet Apartament 2+1+2... - 95m2
Kopshti Botanik - Rruga Kodra e Diellit

Ne Rezidencen "Kopshti Botanik "ne rrugen Kodra e Diellit shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne ndertim te ri te vitit 2022 bashke me 1 po...

139,700€
Te Gjimnazi Partizani, Shitet Apartament 1+1, Ne Nderti... - 85m2
Selvia - Rruga Ali Pashë Gucia

Te Gjimnazi Partizani, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri. Prane 'Gjimnazit Partizani' ne rrugen Ali Pashe Gurica , shitet apartament 1+1 ne ndert...

133,000€
Prane Rruges Se Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Per... - 38m2
Rr. e Kavajes - Rruga Islam Alla

Tek rruga Islam Alla , prane Mullirit te Vjeter shitet ambient komercial i pershtatshem per nje shumllojshmeri aktivitetesh. Ambienti ndodhet ne katin...

138,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 102m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

135,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planime... - 102m2
Materniteti i Ri - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Materniteti Ri, buze bulevardit Zhan D'Ark shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 93 m2, ne katin e 2 te nje pallati...

135,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Dyqan Ne Katin Zero Buze Rruge! - 58m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek zona e 21 Dhjetorit, ne Rrugen Frosina Plaku, shitet dyqan me siperfaqe 58 m2, ne katin zero te nje pallati te ri buze rruge. Prona ndodhet ne nje...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Atsh, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike!! - 96m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet n...

130,000€
Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartamen... - 101m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I investuar Dhe Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje prej godin...

140,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 111m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

120,000€

150,000€

Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per I... - 97m2
Kopshti Botanik - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i kodres se diellit dhe momentalisht es...

123,000€
Prane Rezidences Ana, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 91m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Rezidences Ana ne Rrugen "Pjeter Budi" Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe totale 91.13 m2, neto 80.51 m2...

141,000€
Tek Zogu I Zi, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem... - 94m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu I Zi, pas Kolegjit Universitar Logos, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin z...

137,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Per Zyra Me Pamje Nga... - 64m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Per Zyra Me Pamje Te Lire Nga Liqeni!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar. Ambienti...

139,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 93m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Fillim Te Rruges Se Thesarit, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me a...

129,000€
Tek Kthesa Kamzes, Shitet Apartament 4+1+2 Me Shume Ha... - 177m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Tek Kthesa Kamzes Shitet Apartament 4+1+2 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me ash...

109,000€

115,000€

Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit, Shitet Njesi Biznesi... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane deges se Thesarit shitet njesi tregtare me siperfaqe 104 m2 e cila ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2011. Dy...

150,000€
Te Komuna E Parisit, Shitet Dyqan Ideal Per Investim !! - 59m2
Komuna e Parisit - Rruga Osman Myderizi

Te Komuna e Parisit, Prane Rrethrrotullimit, Shitet dyqan perfekt per investim. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11-katesh te mireadministruar...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Ish-Uet , Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 117m2
UET - Rruga Shefqet Musaraj

Pas ish-Universitetit Europian Te Tiranes ne rrugen "Shefqet Musaraj" Shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pa...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Prane Sheshit Wilson, Shitet Ambient Komercial... - 44m2
Sheshi Wilson - Rruga Ymer Kurti

Prane "Sheshit Wilson", shitet ambient komercial si mundesi mjaft e mire investimi, me cmim okazional. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te r...

145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Siri Kodra, Shitet Ambient Biznesi Ne Katin Z... - 66m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek rruga Siri Kodra, prane karburantit GegaOil, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë. Ambienti është i nda...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 Me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambient Biznesi !! - 150m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne fund te Rruges Hamdi Garunja, shitet ambient komercial, ne katin 1 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Ambienti ka sip...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me C... - 114m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

105,000€

120,000€

Shitet Ambient Biznesi, Perballe Juridikut! - 31m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Perballe Juridikut ne nje zone te preferuar per zhvillim aktiviteti, prane universitetit dhe shume afer bllokut shitet ambjent komercial lehtesisht i...

120,000€
Tek Nobis, Shitet Dyqan !!! - 45m2
Nobis - Rruga Sami Frashëri

Tek ArTurbina, ne rrugen Sami Frasheri, afer me rrugen kryesore, Shitet Ambjent Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 40 m2 (neto) dhe aktualisht është i nda...

105,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Bllok! - 35m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine 5-kateshe. Investimet ne ambient jane mjaft cileso...

135,000€
Ne Don Bosko Brenda Kompleksit E Vizion Plus, Shitet Nj... - 53m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, ne Kompleksin e Vizion Plus, shitet njesi komerciale me siperfaqe 53 m². Ambienti ndodhet ne katin 0, c'ka e ben lehtesisht te aksesuesh...