150,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Dinamo, Shitet Aparatment 2+1 Me Hapesira... - 80m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Grigor Heba

Tek Kompleksi Dinamo, ne fillim te Rruges Grigor Heba, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 80 m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar...

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

126,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 2+1,... - 97m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne Zonen e Ali Demit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe bruto 97.31 m2 dhe siperfaqe neto 85.36 m2 ne katin e 6 banim te...

144,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 120m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu",Shitet Apartament 3+1, Me Planimetri Te Rregullt, Me Orientim Perfekt Dhe Me Pamje Te...

120,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Kome... - 85m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Komercial Open Space . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh dhe organizohet nga n...

140,000€
Cmim i diskutueshem

143,900€

Prane Bulervardit "Gjergj Fishta" , Shitet Apartament 2... - 95m2
UET - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin "Gjergj Fishta", prane Universitet" Mesdhetar" shitet apartament 2+1ne katin e katert banim te nje pallati shtate katesh, ndertim i viti...

119,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 88m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti me siperfaqe totale 88.1 m2 dhe siperfaqe neto 74 m2, ndodhe...

125,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti me siperfaqe totale 93.2 m2 dhe siperfaqe neto 79 m2, ndodhe...

108,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Me... - 98m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

102,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Ne... - 92m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabina!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks r...

105,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 106m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Prane Anna Market, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe bruto 105.88 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadminis...

95,000€

105,000€

Ne Fresk, Shitet Ambient Komencial Openspace Me Cmim Ok... - 113m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit, prane Rezidences Lugano shitet ambient komercial me siperfare 113.30 m/2 vetem per 930 euro m/2 me cmin okazion ku ne zone cmimi...

132,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 1+1, Ideal Per Investim Dh... - 60m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Ne Qender te Tiranes Shitet Apartament 1+1 ideal per investim dhe banim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 16-te banim, te nje ndertimi te ri te mirea...

120,000€
Cmim i diskutueshem

125,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartamenti 2+1, Me Orientim... - 102m2
Liqeni i Thate - Rruga Ullishtes

Tek Liqeni i Thate, tek rruga e Ullishtes, shitet Apartament 2+1, me punime cilesore. Apartamenti me siperfaqe totale 102 m2, ndodhet ne katin e dyte...

107,000€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 1+1, Me Pl... - 89m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte, Me Cmim Kleringu . Apartamenti ka siperfaqe totale 89.04 m2 nga ku 72.6m2 es...

130,000€
Tek Shkolla Bashkuar, Shitet Apartament 2+1, Me Planime... - 97m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Perballe Shkolles se Bashkuar, ne rrugen e Dibres, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri te ndertuar ne vitin 2020, me ashensor dhe i mireadministrua...

136,000€

143,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 124m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt Me Pamje Nga Fusha !! Garden Residence Turd...

109,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1... - 118m2
Fresku - SH54

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 119m² dhe 110m² neto ne kat...

105,000€

110,000€

Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per... - 186m2
Fresku - SH54

Ne Fresk,Afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradminist...

139,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, Me Ori... - 97m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartament...

119,350€
Prane Sheshit Shqiponja Shitet Apartament 2+1+2 Ne Komp... - 109m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 2+1+2, Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës!!! Pozicioni I “Akses Tirana” favorizon komunitetin...

140,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments",... - 108m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti me siperfaqe brut...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...

115,000€
Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka, Shitet Apartament 2... - 121m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , Prane Restorant Qesaraka , Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !! Apartamenti me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim te...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 2+1 I... - 62m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri i pajisur me as...

110,000€
Tek Rruga E Kavajes, Brenda Qendres Tregtare, Shitet Am... - 80m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek rruga e Kavajes, ne nje Qender Tregtare, shitet Ambient, ne katin e dyte te nje pallati te ri, me siperfaqe 80 m2 per cdo lloj biznesi. Fakti qe n...

100,900€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 1+1, Munde... - 84m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte, Me Mundesi Pagese Me Keste . Apartamenti ka siperfaqe totale 84.07 m2 nga ku...

140,000€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 117m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Me Cmim Kleringu . Apartamenti ka siperfaqe totale 116.79 m2 nga ku 95.23m...

150,000€
Te Tregu Elektrik , Shitet Apartament 2+1 Super I Inves... - 108m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Ne fillim te Tregut Elektrik,ne rrugen Zonja Curre shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh pa...

128,000€

140,000€

Mundesi Pagese Me Keste- Prane Sheshit Shqiponja Shitet... - 128m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2, Me Mundesi Pagese Me Keste! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, pozicioni I “Akses Tira...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Kavajes , Shitet Apartament 1+1 Mundesi... - 73m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Prane Rruges Se Kavajes , Ne Rrugen "Him Kolli" , Shitet Apartament 1+1 Mundesi E Mire Investimi ! Apartamenti me siperfaqe totale 73 m2, ndodhet ne...

128,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rezidencen Porcelan 3, Shitet Apartament 2+1 Ne Nder... - 116m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1 ne "Rezidencen Porcelan 3"aktualisht ne faze ndertimi karabina. Apartamenti ndodhet ne kom...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 108m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt! Garden Residence Turdiu eshte nje ko...

110,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Tek... - 92m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

99,000€
Cmim i diskutueshem

112,000€

Te Tregu Cam, Shitet Garsoniere E Pershtashme Per Njesi... - 38m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Te Tregu Cam, shitet garsoniere me siperfaqe neto 38 m2 ne katin 0 te nje pallati ekzistues 5 katesh mireadministruar, ndertim i vitit 1984. Garsonier...

108,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ali Demi, Prane Xhamise, Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 108m2
Ali Demi - Rruga Tomi Kristo

Te Ali Demi, Prane Xhamise, Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Hapesire !! Apartamenti me nje siperfaqe totale bruto 108m² dhe neto 94m², ndodhet ne nj...