113,500€
Ne Astir, Kompleksi Green City, Shitet Apartament 1+1 I... - 79m2
Astir - Rruga Nexho Konomi

Ne Astir, Kompleksi Green City, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 8-katesh te mireadminist...

139,000€
Prane Ish Uet, Tek Corner Residence Shitet Apartament 1... - 77m2
UET - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Ish UET, Tek Corner Residence Shitet Apartament 1+1 me Planimetri Perfekte ! Apartamenti ndodhet ne katin e pest banim te nje kompleksi te ri ne...

115,000€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perf... - 103m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Se Bashku Me Postin E Parkimit!!! Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregullt. Apartame...

138,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 1+1, Me Vendod... - 62m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, shitet apartament 1+1, i investuar totalisht nga fillimi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje godine 9 kateshe, i mire...

112,000€
Tek Kompleksi Golden Park 3, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 93m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Tek Kompleksi Golden Park 3, Prane Spitalit Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti ka siperfaqe totale 93.09 m2 dhe...

129,000€

134,000€

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Te... - 134m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, prane pallateve Derveni shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 125 m2 dhe bruto 134 m2 ne katin e 1 banim te nje ndertimi 8 katesh i m...

135,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rr... - 116m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Prane Shkolles 'Qazim Turdiu' Shitet Apartament 3+1+2 tualete me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pall...

110,000€
Tek Rezidenca Emi 6, Shitet Apartament 1+1, Me Planimet... - 73m2
Rr. 4 Deshmoret - Rruga Riza Cerova

Tek Rezidenca "Emi 6", Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 73.4 m2 dhe siperfaqe neto 62.5 m2, me orientim...

150,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Super Apartament 2+1... - 94m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri 11 katesh me ve...

145,000€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartament 2+1, Totalisht... - 80m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh ekzistues me sip...

119,000€
Tek Kompleksi Golden Park, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 95m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Tek Kompleksi Golden Park, Prane Spitalit Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti ka siperfaqe totale 95 m2 dhe ndodh...

118,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 125m2
Astir - Rruga Sabri Preveza

Ne Astir, Ne Rrugen "Sabri Preveza", Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe bruto 125 m2 dhe siperfaqe neto 114 m2,...

134,000€
Ne Selite, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Boll... - 122m2
Selita - Rruga Hamdi Pepo

Ne Selite, Ne rrugen "Hamdi Pepo" shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe totale 122.04 m2 dhe siperfaqe n...

150,000€
Prane Farmacise 10, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 111m2
Farmacia 10 - Rruga Ferit Xhajko

Te Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri dhe eshte i organizuar nga salloni...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sarande, Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi, Me Pamj... - 68m2
Saranda - Sarandë

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve, tek marina City Park, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim me siperfaqe bruto 67.9 m/2 p...

144,700€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Aura Shitet Apartament 2+1 Perfekte Per I... - 120m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe totale 120.6 m2 dhe siperfaqe neto 101.3m2...

137,000€

145,000€

Tek Restorant Fresku, Shitet Apartament 2+1+2 Super I I... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Fiks tek Restorant Fresku, shitet apartament 2+1+2 tualete ,ballkon dhe gatim te vecuar i mobiluar si ne foto. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ban...

125,000€
Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2,...

123,000€
Prane Sheshit Shqiponja Shitet Super Apartament 2+1+2 N... - 118m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, ne Rezidencen "Akses Tirana" Shitet Apartament 2+1+2 Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës. Apartmenti ndodhet ne k...

135,000€
Ne Kombinat, Shitet Shtepi Private 1 Kateshe Me Hapesir... - 98m2
Kombinat - Rruga Tanush Shyti

Ne Kombinat, ne Rrugen Tanush Shyti, Shitet Shtepi Private, 1 kate dhe parkim. Shtepia ndodhet ne nje zone me akses te mire dhe jo shume larg Komisari...

122,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 107m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, prane Bar Ryan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 106.4 m2 dhe siperfaqe neto 94.5m2. Shite...

115,000€
Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 2+1, I... - 80m2
Restorant Durresi - Rruga Memo Meto

Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 2+1, I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 5-kateshe ekzistuese e mi...

143,000€

145,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 143m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

145,000€

150,000€

Ne Astir, Shitet Shtepi Private 2-Katshe Me Lokacion Pe... - 244m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir Shitet Shtepi private 2-Katshe!! Shtepia ndodhet prane bar dy palmat dhe eshte e organizuar katin e pare ka sallonin ndenjes me kendin e gat...

142,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siperfaqe neto 84 m2, ndodhet n...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1, Me Kubature Te Rreg... - 90m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan, Prane UET shitet apartament 2+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.78 m2 dhe siperfaqe neto 83.12 m2, ndodhet te...

108,000€
Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim... - 83m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Ana Komnena

Tek Ish Fusha Aviacionit, prane Shkolles se Magjistratures, Shitet Apartament 1+1 ne ndertim te ri te sapo perfunduar. Apartament me siperfaqe bruto 8...

125,000€
Cmim i diskutueshem

129,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 121m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, tek rruga "Mikel Maruli", prane Bar Univers, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pal...

125,000€
Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1, I Sapo Inves... - 94m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht Shitet Super Apartament 2+1, I sapo Investuar ! Apartamenti me siperfaqe bruto 94.5 m2 dhe siperfaqe neto 81.1 m2,ndodhet ne katin e kate...

144,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Grand Park Rezidence, Ish Fusha E Aviacionit, Shite... - 115m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Te Kompleksi Grand Park Residence te Fusha e Aviacionit ne faze perfundimtare ndertimi shitet super apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartame...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen "Him Kolli", shitet apartament 1+1, me orientim perfekt dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj...

150,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Materniteti i Ri - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim...

146,000€
Prane Kompleksit Grand , Shitet Apartament 3+1+2, Munde... - 146m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Kompleksit Grand, Ne Rrugen "Todi Shkurti", Shitet Apartament 3+1+2 Mundesi E Mire Investimi !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te n...

123,000€
Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Oka... - 102m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102.41 m2 dhe siperfaqe neto 91.44 m2, ndodhet ne katin e...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Me Super Investim! - 95m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne fund te rruges Muhamed Deliu Shitet Apartament2+1, me super investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati 6-katesh ndert...

123,500€
Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Me Cmi... - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 1+1, Me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 75 m² dhe siperfaqe neto 62 m², nd...