70,000€
Te Komuna Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inve... - 64m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna Parisit, prane Kompleksit Kika, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!! Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 11-te te nje pallati t...

E RE
75,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga 21

Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1+ Depo Me Shume Drite! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me pese kate i ndertuar me t...

E RE
83,000€
Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

67,000€

75,000€

Ultra Okazion Per Vetem 870 Euro/m2 !!! Tek Kopshti Bot... - 77m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i m...

65,000€
Cmim i diskutueshem

67,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament Me Planimetri Perfekte... - 79m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet tek pallatet Arabi prane Viva Market. Nje zone e qete, jo e zhurmshm...

59,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim P... - 69m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen "Todi Shkurti" shitet apartament 1+1 i mobiluar me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te nje...

73,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rreg... - 88m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Tek Astiri, prane ish Hotel Rolandi shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt Apartamenti ka siperfaqe 88m2 bruto dhe 80m2 neto. Ndodhet ne k...

66,500€
Cmim i diskutueshem
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 74m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

88,000€
Cmim i diskutueshem

90,000€

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apartament 1+1 Mundes... - 76m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administruar...

85,000€

86,000€

Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 +2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri, te vitit 2021. Apartamenti ndodhet ne katin...

60,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 62m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, shitet apartament 1+1, me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Organiz...

E RE
66,000€
Cmim i diskutueshem

68,000€

Ne Porcelan, Prane Urdherit Te Farmacisteve Shitet Apar... - 67m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, prane Urdherit te Farmacisteve shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 dhe siperfaqe neto 60 m2, ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh i...

62,000€
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 110m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku, Prane shkolles "17 Shkurti" shitet Apartamnet 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 7-...

73,000€
Prane Uet, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 73m2
Vasil Shanto - Rruga Shefqet Musaraj

Prane Universitetit Europian te Tiranes, shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh te...

E RE
90,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me C... - 114m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

85,000€

90,000€

Prane Prokurorise Se Tiranes Shitet Apartament 2+1 !! - 78m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Shitet Apartament 2+1 prane Prokurorise se Tiranes, ne nje pallat te ri te mirembajtur. Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te shfry...

72,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe 56 m2 neto ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te miredminist...

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

E RE
99,000€

100,000€

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 3+1 Me O... - 148m2
Brryli - Rruga Sitki Çiço

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 148 m2 nga te cilat 59 m2 siperfaqe ne pallat ekzistues dhe 89 m2 shtese ne proces leg...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...

E RE
86,000€

95,000€

Prane Bllokut Te Ambasadave, Shitet Apartament 2+1 Me M... - 75m2
Rruga Durresit - Rruga Vëllezërit Manastirli

Prane Bllokut te Ambasadave dhe rruges se Durresit, ne katin 0 te nje pallati 6 katesh ekzistues shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2. Apartamenti...

63,000€
Prane Zogut Te Zi, Shitet Apartament 1+1, Totalisht Inv... - 52m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut te ZI, perballe Universitetit "Zoja e Keshillit te Mire" ne rrugen "Dritan Hoxha" shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar, ne nd...

E RE
72,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Te Rruga E Thesarit Shitet Apartament 1+1 Me... - 67m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, te rruga e thesarit shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 67 m2 neto ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me ashensor,...

89,000€

92,000€

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bo... - 158m2
Astir - Yzberisht

Ne Yzberisht shitet apartament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 158 m2, nga te cilat 54 m2 jane verande dhe 104 siperfaqe apartamenti. Apartamenti gje...

71,500€
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 75m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte dhe hapesira te bollshme ne nje kompleks rezidencial ne Xhamllik, prane Ish Profarmes. Apartamenti ndodhe...

E RE
95,000€

100,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite !! - 107m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore shitet apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 6 katesh te mireadministruar, ndertim i vitit 20...

92,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Ne Nd... - 92m2
Don Bosko - Rruga Egnatia

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2, ne nje ndertim te ri te Vitit 2021. Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus, ne nje ndertim te ri...

E RE
95,000€
Cmim i diskutueshem

100,000€

Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Invest... - 90m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mirembajtur pa ashensor. Ashensori esht...

85,000€

86,000€

Prane Gjimanzit Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 1... - 53m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 53 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh te mireadminist...

63,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregul... - 81m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 81 m2 ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2008. Apartam...

87,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 I Investuar !! - 106m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 i investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti esht...

78,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfe... - 104m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Perballe KMY-se shitet apartament 2+1+2 tualete me orientim perfekt Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8-k...

79,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi !! - 87m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, rruga Sotir Caci, shitet apartament 2+1 i mobiluar, bashke me 1 post parkimi ne nje pallat te ri ndertim te vitet 2017. Apartamenti ndodhet...

78,000€

79,000€

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar Me Gara... - 104m2
Yzberisht - Rruga Besim Alla

Ne Misto Mame, ne rrugen Besim Alla shitet apartament 2+1,i mobiluar bashke me 1 Garazhd, ne nje pallat ndertim i vitit 2014. Apartamenti ndodhet ne k...

57,000€

60,000€

Tek Gjimnazi Cajupi, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 67m2
Xhamlliku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "Cajupi" shitet apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti me siperfaqe 67 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati...

E RE
88,000€

91,000€

Në Laprakë, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug-Lindj... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, shitet Apartament 3+1+1, ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh, me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon nde...