E RE
1,400€ / muaj
Tek Long Hiill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1+... - 130m2
TEG - Rruga Xixi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Long Hill Residence se bashku me 2 poste parkimi. Apartamenti ka siperfaqe 130m², ndodhet ne katin e 2te dhe organi...

750€ / muaj

850€ / muaj

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 83m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Ne Rrugen e Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organ...

E RE
800€ / muaj
Prane Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Pe... - 95m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Margarita Tutulani

Prane ish-Shushices tek Stadiumi Dinamo jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me orientim Jug- Li...

E RE
500€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 100m2
Astir - Rruga Gjergj Elez Alia

Ne Astir, Te Kompleksi Arlis, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar m...

550€ / muaj
Perballe Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Zyre Me... - 45m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne nje zone shume te preferuar te Tiranes, perballe Drejtorise se Policise jepet me qira super ambient per biznes/zyra. Ambienti me siperfaqe totale 4...

600€ / muaj

650€ / muaj

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 70m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji Jepet me qera apartament i ri 1+1 i mobiluar bashke me post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe totale 70m² dhe ndodhet ne kati...

1,000€ / muaj
Tek Rezidenca Garden Building, Jepet Me Qira Super Apar... - 160m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Tek Rezidenca Garden Building, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 I Pershtatshem Per Zyra!!! Apartament ka siperfaqe totale 160.4...

1,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Touch Of The Sun, Jepet Me Qera Super Pen... - 186m2
Sauk - Rruga Ibrahim Shalqizi

Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira super penthouse, i investuar totalisht, se bashku me post parkimi. Penthousi ndodhet ne kati...

550€ / muaj
Tek Kompleksi Asl, Jepet Ambjent Me Qira Buze Rruges K... - 45m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek kompleksi ASL , prane Pediatrise jepet me qira ambient per bisnes/zyra. Ambienti ka siperfaqe totale 45.4m² dhe neto 36.1m². Ndodhet ne katin e pa...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem

850€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tota... - 72m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje ndertimi te ri dhe te pajisu...

1,500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Pamje T... - 123m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, Ne Rrugen Pjeter Bogdani, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes te madh, bas...

1,500€ / muaj
Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira D... - 178m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Duplex 3+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim Dhe Totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne...

1,100€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Super Aparta... - 124m2
Laprake - Rruga Beniamin Kruta

Ne Laprake, Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Verande Dhe Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! Siperfaqja 125m² e apa...

400€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 75m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Godinat e Reja!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 75m² dhe siperfaqe te neto 65m² dhe ndodhe...

450€ / muaj
Prane Bulevardit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Pe... - 100m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Prane Bulevardit Te Ri, Ne Kompleksin Avid, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Banim Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik te nje...

600€ / muaj
Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira A... - 97m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te njeres prej objektev...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre, E Sapoinvestuar! - 74m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E SapoInvestuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 74 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shpernd...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Te Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre, Me Planimetri Te Rr... - 74m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 74 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shpern...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I... - 110m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Sandër Prosi

Tek Mozaiku I Tiranes, Ne Rrugen Sander Prosi, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadm...

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar... - 75m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5 katesh egzistues, pa ashensor. Apart...

450€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 115m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe i mireadmini...

9,200€ / muaj
Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyr... - 306m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Jepet me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-...

500€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!... - 100m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe org...

4,530€ / muaj
Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyr... - 151m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Parkut, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Vendn... - 164m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Zona e Ish Parkut, Prane Report TV, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 teknik dhe organizohe...

1,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Liqenit Artificial, Ne Kompleks Rezidencial Jepet... - 132m2
Liqeni Artificial - Liqeni Thatë

Prane Liqenit Artificial, Ne Kompleks Rezidencial, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2+Garazh I Super Investuar Dhe Pa Banuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhe...

3,000€ / muaj
Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra E... - 210m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra E Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensor. Am...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

800€ / muaj

Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! - 117m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 117 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shpern...

500€ / muaj
Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar Dhe... - 75m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar Dhe Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me siperf...

500€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Lokacion Pe... - 40m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender te Tiranes, Prane Prokurorise se Pergjithshme, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare teknik...

1,500€ / muaj
Prane Rtsh, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Teper Luksoz... - 137m2
RTSH - Rruga Papa Gjon Pali II

Prane RTSH-se Jepet Me Qira Apartament Luksoz 2+1+2!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor dhe...

5,700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Kapan... - 2214m2
Autostrada Tirane-Durres - Ura Gjoles

Ne Autostraden Tirane-Durres, Prane Ures Se Gjoles, Jepet Me Qira Super Kapanon Perfekt Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Kapanoni organizohet ne...

300€ / muaj

400€ / muaj

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...

420€ / muaj
Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I M... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe ka orientim jug-per...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Gjimnazit Petro Nini, Jepet Me Qira Super Apartam... - 70m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Prane Gjimnazit Petro Nini, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Totalisht i Investuar Dhe Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

650€ / muaj

Tek Selvia, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne N... - 91m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Tek Selvia, Rruga Gjon Buzuku, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe 2...