700€ / muaj
Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per... - 130m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 130 m2, ndodhet ne katin e 3 dhe t...

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni Itrenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 , I... - 123m2
Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Stacioni I Trenit , Jepet Me Qira Apartament 2+1, I Mobiluar !!! Apartamenti me siperfaqe totale 123 m2, ndodhet ne katin e 6-te banim te nje pal...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo... - 94m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Sapo Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire administruar. Apa...

E RE
400€ / muaj
Tek Ishparku I Autobusave, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 60m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku I Autobusave Jepet Me Qira Apartament 1+1, Bosh Per Zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne 2 ambiente, nje korridor dhe...

E RE
3,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Buze Rr... - 310m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, buze rruges dytesore dhe shume afer me Unazen, jepet me Qira Ambient Komercial (aktualisht funksionon si Lokal me klientele te rregullt...

380€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Mobili... - 106m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Tek Rrethrrotullimi Buze Unaze, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Mobilim Bashkekohor. Apartamenti me siperfaqe totale 106 m2, ndodhet...

500€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Qytetit,Jepet Me Qira Super Apartament 1+1... - 90m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender, Pallati I Raiffeisen Bank Jepet Me Qera Super Apartament 1+1 Per Zyra!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 teknik te nje pallati te ri te...

E RE
700€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Me... - 110m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri, Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!! Apartamenti me siperfaqe bruto 103.75 m2 d...

500€ / muaj
Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 1+1,... - 68m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, bashke me nje post parkimi ne ndertim te ri! Apartamenti me siperfaqe totale 68m2, organi...

E RE
1,500€ / muaj
Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per B... - 350m2
Kombinat - Rruga Jorgo Panajoti

Ne zonen e Kombinatit, buze rruges "Jorgo Panajoti", jepet me qira ambient ne katin 0 me hapesire te brendshme 350 m2 dhe siperfaqe oborri para 640 m2...

450€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem... - 65m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra E Diellit, jepet me qira dyqan i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi!! Ambienti me siperfaqe totale 65 m2, ndodhet ne katin e pa...

500€ / muaj
Prane Gjimnazit "Petro Nini", Jepet Me Qira Apartament... - 100m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne Rrugen "Sami Frasheri" , Prane Shkolles "Petro Nini", Jepet Me Qira Apartament 2+1 , I Mobiluar !! Apartamenti me siperfaqe totale 100 m2, ndodhet...

1,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zy... - 136m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Zemer Te Bllokut Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra ! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kafe' Roma', Jepet Me Qira Apartament 3+1, Per Zy... - 95m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe 'Roma', Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 95m2, ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi e...

600€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me V... - 81m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit,ne Rrugen "Rrapo Hekali" jepet me qira apartament 2+1, me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat ndertim...

400€ / muaj
Ne Rrugen "Siri Kodra", Jepet Me Qira Apartament 2+1, M... - 100m2
Frigoriferi - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen "Siri Kodra" Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 100 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2, ndodhet ne...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 3+1,... - 190m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet me Qira Apartament 3+1, Totalisht I Mobiluar!! Apartamenti me siperfaqe totale 190 m2, ndodhet ne katin e 8 dhe eshte...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

400€ / muaj

Ne Myslym Shyri Jepet Me Qira Zyre Me Planimetri Perfek... - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri, ne hyrje te tregut Ҫam, Jepet me Qira Zyre ne nje objekt te ri te 2020 me administrim perfekt dhe 2 kate parkim nentokesor. Zyra ndod...

30,000€ / muaj
Ne Rrugen Nacionale Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Objekt... - 4600m2
Kashar - Rinas

Ne Autostraden Tirane-Durres, ne aksin Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Super Godine Industriale e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregta...

4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Turke, Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo... - 900m2
Vilat Gjermane - Rruga Pandeli Vangjeli

Prane Ambasades Turke ,Rruga "Pandeli Vangjeli" , Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet aj...

600€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Po... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te LiqeniI Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar i p...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,500€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planim... - 197m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planimetri Perfekte!!! Ambienti me siperfaqe totale 196.4 m2 ndodhet ne katin e dyte banim te nje p...

500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Biznesi, Openspac... - 55m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyri ne nje pallat te ri dhe cilesor prane Albtelecom, jepet ambient biznesi me qira per zyra ose aktivitet te ndryshme. Ambienti ndodhet n...

500€ / muaj
Tek Fusha Aviacionit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, I S... - 100m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Fusha Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1, I Sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallati 9 katesh me ashensor, nde...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze R... - 147m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Farmacia 10, Buze Rruges se Dibres jepet me qira ambient komercial Open-Space. Ambienti me siperfaqe totale 147 m2, dhe siperfaqe neto 122.5 m2, n...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace... - 80m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne Rrugen "Muhamet Gjollesha", Prane Zogut Te Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace !!! Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 80m2, ndodhet ne...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hap... - 125m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Farmacia 10, Ne Kompleksin Arlis, Jepet me Qira Ambient Per Zyra Me Hapesira Te Bollshme. Ambienti me siperfaqe totale 124.7 m2, siperfaqe neto 10...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Atsh, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Fantast... - 96m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organi...

500€ / muaj
Prane Shkolles"Asim Vokshi", Jepet Me Qira Apartament 2... - 120m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Prane Shkolles "Asim Vokshi", jepet me qira apartament 2+1, me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mi...

800€ / muaj
Ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion Plus, Jepet Me Qira... - 110m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion Plus, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar!! Apartamenti me siperfaqe 110m² ndodhet ne katin e 6 banim te nj...

900€ / muaj
Tek Rezidenca Quartum, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me... - 89m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Rezidenca Quartum prane Hipotekes, jepet me qira super apartament 2+1 bashke me post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti me siperfaqe total...

550€ / muaj
Prane Kompleksit Taiwan, Jepet Me Qira Apartament 1+1,... - 75m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Ibrahim Rugova

Prane Kompleksit Taiwan, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Organizim Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati 14 katesh te m...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Tota... - 111m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Bulevardi Gjergj Fishta, Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Totalisht I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje n...

450€ / muaj
Tek Fusha Aviacionit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, I M... - 82m2
Fusha e Aviacionit - Rruga 'Fusha e Aviacionit'

Tek Fusha Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1, I Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje pallati 8 katesh me dy ashensore, nder...

600€ / muaj
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qira Apartame... - 125m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, jepet me qira apartament 2+1+2, totalisht i mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 125 m2, ndodhet ne katin e tret...

1,200€ / muaj
Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 135m2
Long Hill Residence - Long Hill Residence

Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Verande Dhe 2 Poste Parkimi Te Pershire Ne Cmim!! Apartamenti me siperfaqe totale 135 m2, nd...