330€ / muaj
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I... - 65m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen 'Dritan Hoxha' prane kullave Hawai, jepet me qira apartament 1+1 me hapesira te bollshme me siperfaqe 65 m2 ne katin e 3 te nje ndertimi 6 k...

350€ / muaj
Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Apa... - 82m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, te kompleksi Mangalem 21, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 82 m2 ne katin e pare te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me a...

350€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tualete Me Hap... - 106m2
Astir - Rruga Gjergj Elez Alia

Ne Astir, prane fabrikes se miellit, jepet me qira apartament 2+1+2 i investuar me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje palla...

340€ / muaj
Prane Condor Center, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Z... - 70m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Prane Condor Center, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Zyra!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik dhe organizohet nga korridori shperndares, ambien...

E RE
350€ / muaj
Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 46m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Buze Rruge. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje godine 2 kateshe te rikonstruktuar dhe organiz...

350€ / muaj
Te Farmacia 10, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtat... - 64m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, kompleksi Arlis jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe bruto 64 m2 ne katin e 1 banim te nje pallati 11 katesh i mireadministruar m...

350€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Rezidences Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartam... - 69m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Prane Rezidences Kodra e Diellit 1, jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 69 m2 ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh i mireadministruar pa ashenso...

350€ / muaj
Tek Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Vetem Pe... - 20m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Jepet me qira njesi biznesi, ne nje nga zonat me te preferuara ne Rrugen Fortuzi, prane Ministrise se Drejtesise. Ambienti ndodhet ne katin e pare te...