350€ / muaj
Prane Hipotekes, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 95m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes, Ne Rrugen Jordan Misja, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadmin...

350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qi... - 92m2
Qender - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. Apartame...

E RE
350€ / muaj
Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Apartament 2+1 Me Qira !! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi jepet me qera apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti o...

E RE
350€ / muaj
Ne Laprake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 120m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te vitit 2018 te mireadministruar me ashensor. A...

300€ / muaj

350€ / muaj

Tek Uet, Jepet Me Qira Apartament Duplex 1+1 Me Orienti... - 60m2
UET - Rruga Shefqet Musaraj

Tek UET, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon...

350€ / muaj
Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !... - 115m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri e te mireadministruar me...

350€ / muaj
Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Super Apartament 2... - 110m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, Prane Fakultetit Ekonomik Jepet me Qira Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh ndertim i vit...

350€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapoinvest... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Ne Vasil Shanto, Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te vitit 2005, eshte i organizuar ne...

350€ / muaj
Jepet Me Qira Per Zyra, Apartament 2+1 , Prane Hilton,... - 116m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hilton, buze rruges "Bulevardi Gjergj Fishta" jepet me qira per zyra apartament 2+1+2, ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar...

350€ / muaj
Tek Rezidenca Quartum, Jepet Me Qera Apartament 1+1, Me... - 67m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Rezidenca Quartum, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes per te jetuar per kushtet qe ofron, jepet me qira Apartament 1+1, ne katin 3-t...

E RE
350€ / muaj
Ne Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !!! - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 68 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005. Apartamenti eshte i organizuar si m...

350€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 84m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market jepet me qira super apartament 2+1 . Siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkeko...

E RE
350€ / muaj

340€ / muaj

Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, jepet me qira super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me...

310€ / muaj
Tek Rruga E Elbasanit Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 110m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit Prane Fakultetit Ekonomik Jepet me Qira Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh ndertim i viti...

350€ / muaj
Ne Qender Jepet Me Qiraapartament 1+1 - 45m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor d...

320€ / muaj

330€ / muaj

Nje Nder Lagjet Me Te Vjetra Dhe Historike Ne Tirane, J... - 57m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes; Pazari i Ri. Nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e Tiranes, Pazari i...