300€ / muaj
Prane Ministrise Se Jashtme , Jepet Me Qira Apartament... - 95m2
Ministria e Jashtme - Rruga Vllazën Huta

Ne Rrugen Vllazen Huta ,prane Ministrise se Jashtme jepet apartament me qira per zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim me orientim Veri - L...

E RE
300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Zirkon, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per... - 65m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalet Nene Tereza Ne "Rezidencen Zirkon " Ne Ndertim Te Ri Te Vitit 2022, Jepet Me QIra Apartament 1+1 Per Banim Ose Zyra. Apartamenti ndodh...

E RE
300€ / muaj
Tek Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Bani... - 70m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Tek Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine banimi me 8 kate te vitit 2012 i mirembaj...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobilu... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Ne rrugen Hamdi Sina ,ne Kompleksin Veneto jepet me qera apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe organizohet si me poshte: korid...

300€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Ambient Komercial B... - 33m2
Komuna e Parisit - Rruga Bill Klinton

Tek Komuna e Parisit prane Tynelit te Kodres se Diellit, Jepet me qera Ambient Komercial buze rruge. Ambienti me siperfaqe 32.3 m2 ndodhet ne katin z...

300€ / muaj
Ne Xhamllik,Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Pe... - 89m2
Xhamlliku - Rruga Kristo Dako

Ne Zonen e Xhamllikut,Tek Varri Bomit,Jepet Me Qira Apartament 3+1,Me Kubature Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 89m² neto, ndodhet ne ka...

280€ / muaj

300€ / muaj

Prane Shkolles Se Bashkuar, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rr... - 70m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Imer Ndregjoni

Te Shkolla E Bashkuar, Ne Rrugen Imer Ndregjoni Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mireadministrua...

300€ / muaj
Tek Komuna Parisit, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per... - 40m2
Komuna e Parisit - Rruga Komuna e Parisit

Ne fillim te rruges Komuna Parisit,prane Lulishte Cajupi, jepet me qera ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare me hyrje te dedikuar ,esht...

300€ / muaj
Ne Astir, Prane Viles L Jepet Me Qira Super Penthouse T... - 227m2
Astir - Rruga Stefan Shundi

Ne Astir Prane Viles L, Jepet Me Qira Penthouse Totalisht I Investuar!! Penthouse ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor dhe...

300€ / muaj
Tek Siri Kodra, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rr... - 90m2
Frigoriferi - Rruga Siri Kodra

Tek Ish-Frigoriferi, Jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje ndertese dy kateshe ndertim i vitit 2...

300€ / muaj
Tek Kompleksi Kontakt , Jepet Me Qira Apartament 1+1 Pe... - 60m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek Kompleksi Kontakt te 21 Dhjetori, jepet me qira apartament 1+1 me siperafqe neto 60 m2 ne katin e 2 banim te nje pallati 11 katesh i mireadminist...

250€ / muaj

300€ / muaj

Prane Gjimnazit Cajupi, Jepet Me Qera Ambjent Open Spac... - 64m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Gjimnazit Cajupi, jepet me qira ambjent open space 64 m2 neto ne katin 0 te nje ndertimi 6 katesh te viteve 1990. Ambjenti organizohet ne nje ha...

250€ / muaj

270€ / muaj

Prane Shkolles Se Bashkuar, Jepet Me Qira Ambient Bizne... - 40m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Ismail Ag Petrela

Prane Shkolles Se Bashkuar Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Investuar Si Klinike Dentare. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues te mirea...

260€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Dyqan I Pe... - 38m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Ish stacionit te Trenit, Jepet Me Qira Dyqan! Ambienti ndodhet ne nje kompleks te ri mbrapa fakultetit te shkencave te natyres dhe eshte totalis...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Siri Kodra, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 66m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Rruga Siri Kodra, jepet me qira ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë. Ambienti është i ndarë në dy hapesira, n...