250€ / muaj
Prane Misto Mames, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze... - 29m2
Misto Mame - Rruga Konferenca e Pezës

Ne Rrugen "Konferenca e Pezes" prane Misto Mames jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe 29 m2 ndodhet ne katin ze...

E RE
250€ / muaj
Prane Myslim Shyrit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 35m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Prane Myslim Shyrit, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 8-katesh te mireadministruar. Ambienti ka n...

230€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Dyqan !! - 38m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Ish stacionit te Trenit, Jepet Me Qira Dyqan! Ambienti ndodhet ne nje kompleks te ri mbrapa fakultetit te shkencave te natyres dhe eshte totalis...

250€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Mobiluar!... - 100m2
Astir - Rruga Stefan Shundi

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Sapo Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisu...

250€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Dyqan ! - 17m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen Petro Matko, përballë shkollës Harry Fultz, jepet ambient komercial (dyqan) në katin 0 të një pallati me administrim...

E RE
250€ / muaj
Jepet Dyqan/zyre Me Qera Prane Tregut Ҫam - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, prane tregut Ҫam jepet me qera dyqan 20m². Dyqani ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Ka dy ane fasade xhami. Eshte i...

250€ / muaj
Prane Qendres Qatar, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra - 20m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, Prane Qendres Qatar Jepet Ambient me Qira per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 13-katesh te mireadministrua...

210€ / muaj
Qytet Studenti, Jepet Ambienti Me Qira !!! - 20m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Tek rruga " Pjeter Budi", jepet me qira ambienti i pershtatshem per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 20 m2 dhe eshte i ndare...

250€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Ambient Komercial Me Qira!!! - 90m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, jepet me qira super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem...