E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe Neto 120 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te m...

E RE
220,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashe...

260,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I I... - 167m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni i Thate Prane Hotel Radison Shitet Apartament 2+1 me dy tualete I Investuar Dhe Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pal...

205,000€

222,500€

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 89m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender te Tiranes, prane kafe "Flora" ne nje ndertim ne faze perfundimtare shitet apartament 2+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodh...

E RE
158,000€
Tek Rezidenca Oberon, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Nd... - 79m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek ”Rezidenca Oberon”, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 79.1m² dhe siperfaqe neto 66.37m², ndodhet ne...

E RE
347,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 100m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Tek "Unico Residence", Ne Zonen e Bllokut, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu Ne Faze Karabinaje!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 99.2 m² & sip...

200,000€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe ka nj...

E RE
423,000€
Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! - 88m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje qendre tregtare 11 kateshe, ndërtim i vitit 2022. Siperfaqja bru...

350,000€
Tek Selvia, Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Per... - 294m2
Selvia - Rruga Dishnica

Tek Selvia Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashens...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Kosovareve, Shitet Ambjent Biznesi I Sa... - 70m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Grigor Heba

Prane Rruges Se Kosovareve, Shitet Ambjent Biznesi I Sapo Investuar!!! Ambjenti organizohet nga dy hyrje kryesore nje nga perpara dhe nje hyrje tjeter...

138,000€
Cmim i diskutueshem

158,000€

Te Zogu Zi Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Me Ob... - 51m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Te Zogu Zi Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Me Oborr Dhe Post Parkimi! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi privat 2 katesh dhe o...

209,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 I M... - 93m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Fiks ne qender te Tiranes, ne kryqezim te Rruges Ibrahim Rrugova me fillim e Rruges se Kavajes, shitet super apartament 3+1+2 tualete i mobiluar, ne k...

280,000€
Tek Selvia, Shitet Kati -1 I Pershtatshem Per Magazine!... - 400m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Kati -1 I Pershtatshem Per Magazine, me siperfaqe 400m2 bruto dhe 360 m2 neto. Zona ku ndodhet ambjenti eshte e zhvilluar dhe ofron...

209,000€
Cmim Kleringu! Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartame... - 116m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone, me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² dh...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Gjirin E Lalzit, Shitet Super Apartament 1+1 Me Vera... - 113m2
Gjiri i Lalzit - Lalëz

Ne Gjirin e Lalzit, ne Kompleksin Rezidencial Lura 5, shitet apartament 1+1+ Verande. Aktualisht Rezidenca eshte ne faze ndertimi, nje projekt ambicio...

270,000€
Okazion Kleringu! Tek Ekspozita Building, Shitet Aparta... - 88m2
Ish Ekspozita - Bajram Curri Boulevard

Tek "Ekspozita Building", shitet apartament 1+1, Me Cmim Kleringu ne Faze Karabinaje. Apartamenti ka siperfaqe bruto 88.69 m² dhe siperfaqe neto 66.69...

193,000€

209,000€

Ne Qender, Shitet Ambjent Komercial Ideal Per Investim!... - 40m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes, shitet ambient biznesi, mundesi shume e mire Investimi. Ambienti ndodhet ne Qendren e Biznesit -Torre Drini, ne katin zero, open...

156,600€
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 131m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Tek Ish Fusha E Aviacionit, tek Clover Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri, Mundesi E Mire Banimi !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1...

722,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!... - 361m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje...

190,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!... - 96m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor . Ka nj...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 3+1 Me Vera... - 101m2
Selvia - Rruga Tafaj

Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 3+1 Me Verande Dhe Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti organizohet nga nje korridore shperndares i cili ka...

280,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per Biznes Dhe... - 79m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore shitet apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndodhet ne...

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 124m2
Fresku - Rruga Xhon Belushi

Ne Fresk, ne Rrugen Xhon Belushi, shitet apartament 3+1+2 tualete i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe bruto 123.60 m/2 ,siperfaqe neto 109.80 m/2 ,nd...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex Me... - 159m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Siperfaqe 159m² bruto dhe 149m2 neto. Siperfaqia eshte e organizuar ne menyre perfekte ku kati...

155,000€
Cmim i diskutueshem

160,000€

Tek Kompleksi Kontakt "Siri2", Shitet Apartament 2+1+2... - 93m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Kompleksi Kontakt "Siri 2" ,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 93m2 nga te cilat 84.1 m2 jane sipe...

213,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Apartament 2+1,... - 122m2
Hamallaj - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit, Shitet Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike nga Deti. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje...

160,000€
Ne Astir Shitet Apartament 3+1+2 Totalisht I Investuar!... - 132m2
Astir - Rruga Gjergj Elez Alia

Ne Astir Shitet Apartament 3+1+2 Totalisht I Investuar!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor dh...

320,000€
Te Liqeni I Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet... - 172m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh te...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....

850,000€
Ne Green Coast Residences, Shitet Super Vile Individual... - 294m2
Vlore - Llogara Communications Base

Vila është e organizuar në dy kate, me një sipërfaqe ndërtimi prej 151.42 m2, sipërfaqe verande 9.23 m2 sipërfaqe parcele prej 294.87 m2 dhe garazhd 3...

175,000€

185,000€

Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 2+1+2 I Kovertueshem... - 123m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma shitet apartament 2+1+2 tualete lehtesisht i konvertueshem ne duplex. Apartamenti me siperfqe bruto 122.84 m2, neto 105.75 m2 ndodhet...

400,000€
Cmim i diskutueshem

557,000€

Ne Astir, Kompleksi Green City, Shitet Ambient Biznesi... - 173m2
Astir - Rruga Nexho Konomi

Ne Astir, Kompleksi Green City, Shitet Ambient Biznesi I Pashfytezuar Me Pare!!! Ambienti ndidhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Gree...

381,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 I Konvertueshem Ne 2... - 165m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok,ne Rrugen Pjeter Bogdani shitet apartament 3+1+2 tualete dhe gatim te vecuar.Apartamenti ka siperfaqe bruto 165.47 m/2 siperfaqe neto 156.3...

178,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Verande Id... - 125m2
Liqeni i Thate - Rruga Adem Sina

Prane Liqenit Te Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 125 m² dhe neto 112 m² Bashke me Veranden dhe organiz...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pe... - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Tek 21 Dhjetori, mbrapa Square 21, shitet Apartament 2+1, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mireadminist...

175,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim Te Ri! - 135m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Zonen e Astirit, shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 134.77m² dhe siperfaqe neto 117.6m², me super planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhe...