E RE
128,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2, Ne Ndertim... - 128m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2, ne nje ndertim te ri te Vitit 2020, me Hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te cile...

99,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Prane Kompleksit Halili, Shitet Apartament 2+1 Ideal... - 101m2
Selvia - Rruga e Dibres

Prane Kompleksit Halili, shitet apartament 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen...

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 104m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Ne Qender, mbrapa Piazes dhe Cirkut te Tiranes shitet apartament 2+1 me siperfaqe ne certifikate pronesie 69.84 m2, siperfaqe neto te shkelshme 94.6 m...

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka struktu...

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Te Selvia, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregu... - 114m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Te Selvia, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 114 m2 dhe neto 103 m2 ne katin e 10 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, nder...

128,000€

150,000€

Prane Ministrise Se Drejtesise, Shitet Apartament 3+1 M... - 111m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Prane Ministrise se Drejtesise tek Rruga "Fortuzi" shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 9-te...

135,000€
Cmim i diskutueshem

140,000€

Ne Astir, Shitet Ambient Biznesi !! - 90m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Shitet Ambient Biznesi !! Ambienti eshte 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 9 Katesh. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te fre...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1 I Inves... - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Rapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe 95 m2 neto ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te miredministrua...

105,000€
Prane Farmacise 10, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 133m2
Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Farmacise 10, ne fillim te rruges Bardhyl shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt, ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit...

E RE
109,000€

122,000€

Tek Brryli, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 122m2
Brryli - Rruga Endri Keko

Ne Zonen e Brrylit, shitet apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone, ne katin e 5 te nje ndetimi te ri te vitit 2020. Apartamenti ka organizim si me posh...

96,000€

117,600€

Prane Ambasades Polake, Shitet Apartament 1+1 !! - 84m2
Rruga Durresit - Rruga Mine Peza

Prane Ambasades Polake, Shitet Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 7 katesh. Organizimi i apartamentit fillon me nje...

110,000€
Te Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Te Komuna e Parisit, prane Kristal Center shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti eshte i organizuar me koridorin qe ben shperndarj...

109,000€

115,000€

Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit, Shitet Njesi Biznesi... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane deges se Thesarit shitet njesi tregtare me siperfaqe 104 m2 e cila ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2011. Dy...

E RE
120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 2+1 I Investuar!! - 83m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mihal Ciko

Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 2+1 I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues te mireadministruar dhe me shkalle...

99,000€

115,000€

Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri shume te rregullt ne Rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t...

130,000€

135,000€

Prane Liqenit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Jug-Pe... - 115m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Liqenit Artificial ne zonen me te mire te Tiranes, shitet apartament 2+1 ideal per te jetuar ose per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zonav...

110,000€

125,000€

Tek Rruga Qemal Stafa, Shitet Ambient Biznesi Buze Rrug... - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Ne rrugan Qemal Stafa, ne kryezimin me rrugen Bardhyl, shitet ambient biznesi buze rruge. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues me 5 kate...

110,000€

115,000€

Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira T... - 142m2
Vasil Shanto - Rruga Ramazan Demneri

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Gjimnazit "Besnik Sykja" shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapsire te bollshme. Apartamenti me siperf...

E RE
119,000€

122,000€

Okazion !! Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2... - 147m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne katin e 7 te nje pallati 12 katesh me ashensor. Pallati eshte ndertim i vi...

E RE
143,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Prane Rruges Muhamet Deliu Shitet Super Penth... - 209m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Rruges Muhamet Deliu shitet super Penthouse me siperfaqe 127 m2 plus 82 m2 verande ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh ndertim i viti...

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Dibres Shitet Apartament 3+1 Totalisht I In... - 88m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Tek Rruga E Dibres, Shitet Apartament 3+1 Totalisht I Investuar Buze Rruge!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me shkalle t...

106,500€

112,000€

Tek Rezidenca Future Home, Shitet Apartament 2+1 Per Ve... - 114m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Tek Rezidenca Future Home, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te mireadministruar me ashensor. Apartam...

E RE
136,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Kontakt, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 105m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane Kompleksit "Kontakt", Shitet Apartament 2+1 ne katin e dyte teknik ne nje pallat shume te mirembajtur, ndertim i vitit 2009. Apartamenti ka orga...

E RE
128,000€
Ne Rrugen E Kosovareve, Tek Palazzo Viridario 1, Shitet... - 68m2
Liqeni Artificial - Rruga e Kosovarëve

Tek Palazzo Viridario 1, Shitet Apartament 1+1 !! Apartamenti organizohet ne menyre te rregullt, korridori qe ben shperndarjen e kuzhines dhe dhome...

120,000€

130,000€

Tek Unaza E Re, Shitet Apartament 2+1 !! - 130m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Te Unaza e Re, ne nje nga komplekset me ndertim shume te mire ne Tirane, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor te vogel i cili...

115,000€
Tek Nisharaku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te B... - 110m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Isuf Elezi

Tek Nisharaku, ne rrugen "Isuf Elezi" prane Coop Market, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperf...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 I Pershtatur Per Biznes... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Zonen e Bllokut, prane sheshit Willson, shitet apartament 3+1 i cili shfrytezohet si ambient biznesi me siperfaqe 106m². Apartamenti ndodhet ne kat...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen Xhanfize Keko, Shitet Apartament 3+1 Me Hapes... - 115m2
Rr. Bardhyl - Rruga Xhanfize Keko

Ne Rrugen Xhanfize Keko, 50 meter nga Rruga Bardhyl, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 115 m2 ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh ekzistues ndert...

E RE
139,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 1+1 Me Verande... - 111m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Budi

Tek Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit Te Vjeter", Shitet Apartament 1+1 Me Verande Me Super Pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9...

138,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Ne Pallat Luksoz M... - 107m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Shitet Super Apartament 2+1 ne kompleks shume cilesore te vitit 2021. Objekti ndodhet ne rrugen Panorama buze unazes se vogel te Tiranes. Kompleksi ka...

134,000€
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim T... - 90m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri ! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri, ka siperfaqe totale prej 89.26m2...

105,000€

120,000€

Shitet Ambient Biznesi, Perballe Juridikut! - 31m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Perballe Juridikut ne nje zone te preferuar per zhvillim aktiviteti, prane universitetit dhe shume afer bllokut shitet ambjent komercial lehtesisht i...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 119m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, prane Bar Unik shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 119 m2 dhe neto 104m2 ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ash...

E RE
102,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1 Ideal Per Investim... - 162m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamen...

113,000€

115,000€

Perballe Delijorgjit, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Inve... - 67m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes perballe Kompleksit Delijorgji shitet apartament 1+1 i sapo investuar me nje vlere prej 22000 euro. Apartamenti ndodhet ne katin e...