130,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1, I Pershtat... - 90m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Ne Komunen e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1, i pershtatshem per biznes(klinike dentare, zyra etj).Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati...

130,000€
Cmim i diskutueshem

144,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2+ Post Parkimi Te... - 101m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko , Rruga "Eshref Frasheri", Shitet Apartament 2+1+2+Post Parkimi . Apartamenti me siperfaqe totale 101 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim t...

136,000€

140,000€

Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, I Pers... - 69m2
Blv. Zhan D'Ark - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ures Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2, E Pershtatshme Dhe Per Biznes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues 5 katesh...

104,000€

110,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, Ideal Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, si nje mundesi ideale investimi. Apartamenti me siperfaqe 68 m2 ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi ekzi...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Apart... - 76m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Nuçi Naçi

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ne zonen e "Irfan Tominit" midis Diplomat 2 dhe A...

120,000€
Cmim i diskutueshem

125,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartamenti 2+1, Me Orientim... - 102m2
Liqeni i Thate - Rruga Ullishtes

Tek Liqeni i Thate, tek rruga e Ullishtes, shitet Apartament 2+1, me punime cilesore. Apartamenti me siperfaqe totale 102 m2, ndodhet ne katin e dyte...

108,000€
Cmim i diskutueshem

113,500€

Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1 Ne Nder... - 108m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit, shitet apartament 2+1 ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karabina. Apartamenti ndodhet ne kompleks banimi dhe sherbim...

130,000€
Tek Shkolla Bashkuar, Shitet Apartament 2+1, Me Planime... - 97m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Perballe Shkolles se Bashkuar, ne rrugen e Dibres, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri te ndertuar ne vitin 2020, me ashensor dhe i mireadministrua...

E RE
125,000€
Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hape... - 76m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 76 m2, dhe siperfaqe neto 64 m2, ndodhet ne...

125,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te... - 115m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, tek Eco Market, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar Dhe Me Post Parkmi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 1...

122,300€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Orie... - 65m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 M e Orientim Perfekt, Jug-Perendim ne ndertim te ri, ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon...

123,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo... - 76m2
Liqeni Artificial - Rruga Eduard Mano

Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investuar!! Apartamenti me siperfaqe totale 76 m2, ndodhet ne nje pallat te mire administruar...

105,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Okazion Kler... - 79m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Okazion Kleringu Prane Pazarit te Ri Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vih...

E RE
112,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Ne... - 102m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabina!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks r...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen "Him Kolli", shitet apartament 1+1, me orientim perfekt dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj...

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

124,000€

126,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 2+1, I Mobilua... - 81m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit ,tek Kompleksi Kontakt shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje godine 9 kateshe me dy...

128,000€

135,000€

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1, Me Po... - 99m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim, I Investuar Dhe Me Orientim Perfekt! Apartamenti n...

120,000€
Ne Rezidencen Henke, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Oka... - 112m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Bedri Karapici

Ne Rezidencen Henke, prane Pallatit me Shigjeta, shitet apartament 1+1, me siperfaqe bruto 112.87 m2 dhe siperfaqe neto 98.41 m2 ne katin e 9 banim te...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 85 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mireadministruar, ndertim i vitit 1...

145,000€
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hap... - 96m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Margarita Tutulani

Prane Stadiumit Dinamo Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ka siperfaqe totale 96 m2 dhe siperfaqe ekzistuese 65.5 m2, gjith...

126,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 2+1,... - 97m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne Zonen e Ali Demit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe bruto 97.31 m2 dhe siperfaqe neto 85.36 m2 ne katin e 6 banim te...

144,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 120m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu",Shitet Apartament 3+1, Me Planimetri Te Rregullt, Me Orientim Perfekt Dhe Me Pamje Te...

123,500€
Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Me Cmi... - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 1+1, Me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 75 m² dhe siperfaqe neto 62 m², nd...

108,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Me... - 98m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

143,000€

145,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 143m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

106,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 88m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti me siperfaqe totale 88.1 m2 dhe siperfaqe neto 74 m2, ndodhe...

112,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti me siperfaqe totale 93.2 m2 dhe siperfaqe neto 79 m2, ndodhe...

145,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Komisariatit Nr.2, Shitet Apartament 4+1, Me Orient... - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Ylbere Bylykbashi

Tek 21 Dhjetori, pas Komisariatit nr. 2, shitet Apartament 4+1, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 kat...

116,000€
Tek Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Ne Nderti... - 97m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Shkolla e Bashkuar, prane Ministrise se Mbrojtjes, Shitet Apartament 2+1 ne ndertim te ri, te sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te...

102,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Ne... - 92m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabina!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks r...

116,000€
Tek Shkolla E Bashkuar Prane Alb Market, Shitet Apartam... - 94m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Shkolla e Bashkuar prane Alb Market, shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri me planimetri te rregullt ne faze perfundimtare bashke me nje post p...

125,000€

134,000€

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Te... - 134m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, prane pallateve Derveni shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 125 m2 dhe bruto 134 m2 ne katin e 1 banim te nje ndertimi 8 katesh i m...

140,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 1+1, Total... - 81m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Super Apartament 1+1, Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te je...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Dinamo, Shitet Aparatment 2+1 Me Hapesira... - 80m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Grigor Heba

Tek Kompleksi Dinamo, ne fillim te Rruges Grigor Heba, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 80 m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Ap... - 101m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullt!! Ne ndertim te ri, super apartamenti 2+1 ka planimetri...