E RE
41,800€

45,000€

Okazion! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencia... - 59m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

OKAZION! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te pajisur me ashen...

45,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 1+1, Me Mundesi Investim... - 63m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht shitet apartament 1+1 me mundesi investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nja pallati te ri 8 katesh dhe ka orinetim nga perendimi...

E RE
34,000€
Tek Rruga Kongresi I Manastirit, Shitet Ambient Per Zhv... - 30m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Okazion!! Te Rruga Kongresi i Manastirit ne nje zone shume te preferuar per zhvillim biznesi shitet super ambient. Ambienti ka nje siperfaqe prej 30...

E RE
39,000€
Ne Kombinat, Shitet 1+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 59m2
Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, prane shkolles Myslym Keta shitet apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2 ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh parafabrikat te mirembajtur. Apa...

49,000€

49,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 63m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Te Ali Demi, ne Rrugen Pasho Hysa shume prane kompleksit Mangalem 21, Shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt dhe me shume drite. Apartamenti...

37,500€
Prane Oxhakut, Shitet Garsoniere Me Mundesi Ideale Per... - 44m2
Oxhaku - Rruga Xhanfize Keko

Prane Oxhakut, Shitet Garsoniere me mundesi te mire investimi dhe banimi. Garsoniera ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, me siperfaqe 44 m2. Nd...

32,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 58m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Tek Fresku ne rrugen "Aleksander Konda" shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje godi...

E RE
42,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 70m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Tek Fresku, ne rrugen "Aleksander Konda" shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje g...

E RE
50,000€
Super Okazion! Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament... - 60m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Fantastik. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re...

42,000€
Ne Selite Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 49m2
Selita - Rruga Mustafa haska

Prane Xhamise Ne Selite, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohor...

45,000€
Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullte !! - 66m2
Allias - Rruga Halit Bega

Allias, prane shkolles Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5...

46,500€
Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I I... - 67m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Tek Pallatet Cabej ne Rrugen "Thoma Koxhaj" prane "Ciao Bar" shitet apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje p...

46,000€

47,000€

Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet...

43,500€
Ne Ali Dem, Shitet Garsoniere Ne Ndertim Te Ri !!! - 47m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem shitet garsoniere ne katin 4 te nje pallati 6 katesh ne faze ndertimi. Ndertimi ka punime cilesire dhe bashkekohore me termoizolim, vetrata...

50,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Fantas... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane karburant Anel shitet apartament 1+1, me orientim fantastik dhe strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pal...

41,000€

42,000€

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale Me Cmim Tregu - 42m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra ose Dyqan! Ambjenti ndodhet ne katin 1...

47,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Ambient Komercial !!! - 25m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 5 kateshe ndertim i vitit 2000. Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka mu...

43,000€
Tek Kompleksi Kontakt Shitet Ambient Komercial I Përsht... - 32m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane, Kompleksit Kontakt Shitet Ambient Komercial, Mundesi Ideale per Investim. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi te ri me cilesi te larte...

E RE
42,000€

50,000€

Ne Rrugen Dalip Topi Shitet Apartament 2+1 !!! - 74m2
Fresku - Rruga Dalip Topi

Ne rrugen Dalip Topi shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese me 3 kate ndertim i vitit 2014 me hapesia per parkim vetem per banoret .Aparta...

40,000€

45,000€

Ne Rrugen Bardhyl Shitet Apartament 1+1 Mundesi Shume E... - 51m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Ne Brryl shitet apartament 1+1, ne nje pallat 6 katesh i mirembajtur dhe pa demtime nga termeti. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe organizohet...

E RE
45,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47M2!! - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47m2. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 11-katesh buze rruges kryesore. I pershtatur ne...

38,000€
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 67m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

45,000€
Tek Terminali I Ri Shitet Apartament 1+1 I Investuar !... - 68m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Tek Terminali i Ri, pas pallatit te verdhe, shitet apartament 1+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor dhe organiz...

49,000€
Ne Brryl Shitet 1+1 Mundesi Shume E Mire Investimi Dhe... - 50m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Tek Brryli shitet apartament 1+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, dhomen e ndenjes...

45,000€
Prane Viles L Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Ok... - 72m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, prane Viles L shitet apartament 1+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe org...

48,000€

50,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 74m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Orien...

43,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 75m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu-Perendimi-Veriu. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me 5 kate...

34,000€
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Garsoniere I Modifikueshme Ne... - 41m2
Rr. Bardhyl - Rruga Odhise Paskali

Ne zonen e "Rruges Bardhyl", në katin e 6 të një pallati te ri i vitit 2008, i pajisur me ashensor shitet Garsoniere lehtesisht i modifikueshem ne apa...

E RE
44,000€
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

E RE
44,500€

45,000€

Ne Rrugen Myslym Keta, Shitet Apartament I Pershtatur N... - 71m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

Ne Rrugen Myslym Keta, Tufine, Shitet Apartament i pershtatur ne 2+1, ne pallat te ri i pajisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. Apartament...

E RE
37,400€

45,000€

Te Myslym Shyri, Shitet Ambient Biznesi - 22m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambient biznesi me siperfaqe 22m². Ambienti ndodhet ne katin e dyte ndertim me orientim j...

E RE
45,500€
Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite Dhe... - 65m2
Medrese - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji shitet apartament me shume drite dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate dhe o...

50,000€
Sheshi Wilson, Shitet Dyqan Me Cmim Te Mire - 20m2
Sheshi Wilson - Rruga Nikolla Tupe

Prane Sheshit Wilson, shitet dyqan me cmim te favorshem. Dyqan ndodhet ne katin 0 dhe eshte i orgnizuar nga nje hapsire prej 20 dhe aktualisht eshte i...

47,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar ! - 87m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 , ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me ashenso...