48,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregul... - 54m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, ne rrugen e Teleferikut shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 54 m2 ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar pa ashensor, n...

E RE
47,500€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 67m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri te mi...

E RE
47,000€
Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Garsoniere Ideale Per... - 44m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Lluke Kacaj

Prane Spitalit Amerikan 2,ne rrugen Lluke Kacaj shitet Garzionire ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati 6 katesh...

45,000€
Prane Tregut Elektrik, Shitet Dyqan Per Investim!! - 34m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Tregut Elektrik, Ne Kompleksin Grand Shitet Dyqan Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe orga...

E RE
40,000€

48,000€

Tek Oxhaku, Shitet Ambient Biznesi Per Investim !! - 30m2
Oxhaku - Rruga Belul Hatibi

Tek Oxhaku, prane Xhamise, Shitet Ambient Biznesi Per Investim!! Ambienti ndohet ne katin 0 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Siperfaqja e ketij ambi...

47,000€
Prane Xhamise Ne Selite, Shitet Apartament 1+1, Mundesi... - 46m2
Selita - Rruga David Selenica

Prane Xhamise ne Selite, Shitet Apartament 1+1, si mundesi ideale investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te njeres prej godinave te kompleksit dh...

41,500€

42,000€

Prane Tregut Elektrik, Shitet Dyqan Ideal Per Investim... - 28m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Tregut Elektrik, Perballe Njesis Bashkiake nr. 2, Shitet Dyqan Ideale Per Investim. Ambienti ndodhet ne katin 0 nje pallati 9-katesh i mireadmin...

31,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir Prane Vila-L, Shitet Ambient Komercial Ideal P... - 20m2
Astir - Rruga Albion Tershalla

Ne Astir prane Viles-L shitet ambient komercial ideal per investim. Ambienti me siperfaqe neto 20.39 m2 ndodhet ne katin zero te nje pallati 8-katesh...

32,000€
Ne Ali Dem,Shitet Garsoniere E Investuar Si Zyre!! - 26m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Kompleksi Mangalem 21 Shitet Garsoniere E Investuar Si Zyre!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ne ndertim te ri , me as...

E RE
35,000€
Prane Rrethrrotullimit Zogu I Zi, Shitet Njesi Biznesi... - 20m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Prane Rrethrrotullimit tek Zogu Zi, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per Investim. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10-katesh te mireadministru...

E RE
22,000€
Prane Gjirit Te Lalzit, Shitet Truall Afer Detit !! - 880m2
Gjiri i Lalzit - Rruga Gjiri i Lalzit

Te Gjiri I Lalzit, vetem pak metra larg bregut te detit e pozicionuar ne koder me pamje te lire nga deti shitet nje truall. Trualli eshte nje rast ide...

35,000€
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Per Investim !! - 32m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, shitet njesi biznesi ideale per investim. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te nje pallati 8-katesh, ndertim i ri i mireadminis...

E RE
50,000€
Ne Misto Mame, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim... - 54m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, tek pallatet Cabej, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7-katesh te mireadministruar m...

E RE
29,000€
Ne Vlore, Shitet Apartament 1+1 Per Investim !! - 45m2
Vlore - Rruga Zenel Murra

Ne Vlore, tek lagjja "10 Korriku", shitet apartament 1+1, mundesi shume e mire per investim dhe banim. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ndodhe...

26,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mine Peza, Shitet Ambient Komercial !! - 17m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen Petro Matko, përballë shkollës Harry Fultz, shitet ambient komercial (dyqan) në katin 0 të një pallati me administrim...

41,000€

42,000€

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale Me Cmim Tregu - 42m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra ose Dyqan! Ambjenti ndodhet ne katin 1...