E RE
230,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, te Komuna Parisit, shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe organizohet ne: living ro...

365,000€

430,000€

Shitet Ambient Biznesi Ne Rrugen E Elbasanit Bashke Me... - 188m2
Blv. Bajram Curri - Rruga e Elbasanit

Shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se Elbasanit, Shitet Ambient Komercial, me sipërfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. Aktualisht Bi...

470,000€

490,000€

Vilë Spektakolare Për Shitje Tek Secret Garden - 400m2
Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

The villa is located in the most beautiful complex in the TEG area and is surrounded by natural forest. The quality of construction is superior and th...

82,000€

86,000€

Ne Rrugen E Dibres, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira T... - 117m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

In Dibra street, 3 + 1 + 2 toilet apartment for sale, in a 7-storey building, built in 2000, maintained with elevator and without earthquake damage. T...

E RE
335,000€
Super Penthouse Per Shitje Te Kopshti Zoologjik - 290m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

A Penthouse is for sale at the Zoo in one of the most sought after residential areas. The apartment is located on the top floor of a 5-storey building...

340,000€
Ne Sauk, Shitet Super Penthouse, Me Pamje Te Mrekullush... - 442m2
Sauk - Rruga Ibrahim Shalqizi

Super mundësi investimi ! Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, te ndertuar nga nje kompani e huaj, Shitet Penthouse me sipërfaqe totale 442 m2,...

168,000€
Në Bllok Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug -Lindj... - 89m2
Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Ne Zonen e Bllokut Shitet Apartament me super vendodhje buze rruge dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te nje pallati ekzisteus...

E RE
990,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Ambjent Komercial, Buze Rruges Kr... - 165m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial, aktualisht i dhene me qera per Bar. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rru...

E RE
162,000€
Te 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Per... - 143m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

On December 21, 3 bedroom apartment for sale with perfect layout and very spacious space. The apartment is located on the 3rd floor of a well-managed...

Shitet Apartament Luksoz Te Etc - 203m2
ETC - Rruga e Elbasanit

Tek ETC, European Trade Center shume Prane Qendres se Tiranes te Piramida shitet nje apartament Fantastik. Ky apartament luksoz në shitje ndodhet në k...

E RE
166,000€
Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Perfekte Prane Poli... - 165m2
Vasil Shanto - Rruga Sali Butka

Prane Policise Bashkiake shitet apartament 3+1+2 me planimetri perfekte. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine te vecuar( me dritare)...

900€ / month
Prane Liqenit Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 - 168m2
Liqeni Artificial - Rruga Marko Boçari

Prane Liqenit në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt për banim,ne katin e 4 te nje pallati 10 katesh te pajisur me ashensor dhe te mireadministr...

169,000€
Tek Vasil Shanto, Ne Rruges Jusuf Vrioni, Shitet Ambjen... - 106m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Tek Vasil Shanto, ne rruges Jusuf Vrioni, shitet Ambjent Komercial, ne katin zero te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe prej 106m2 dhe aktualish...

E RE
400,000€

440,000€

Prane Inxhinierise Se Ndertimit Shitet Ambient Komercia... - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Sandër Prosi

Prane Inxhinierise Se Ndertimit Shitet Ambjent Komercial, Se Bashku Me Biznesin e Ngritur Te Restorantit. Ambjenti ka siperfaqe te brendshme 140 m/2,...