350€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Ha... - 64m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndohet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh, me ashensor. Pro...

250€ / month
Cmim i diskutueshem

350€ / month

Tek Pallatet Çabej, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fa... - 32m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht, Te Pallatet Çabej Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqje 32 m2. Ambienti esh...

350€ / month
Ne Allias, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 73m2
Allias - Rruga Njazi Meka

Ne Allias, Prane BigMarket, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apa...