115,000€
Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 120m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 2+1 me hapesire te bollshme buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 20 m2 verande nd...

105,000€
Tek Square 21, Shitet Super Apartament 1+1 !!!! - 76m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne kompleksin me te mire ne Tirane, “Square 21” shitet super apartament 1+1 me planimetri te rregullt dhe orientim plot drite. Apartamenti organizohet...

137,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 113m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne...

E RE
137,000€

144,000€

Te Pazari Ri, Shitet Apartament 3+1+2 Me Mundesi Te Mir... - 115m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Ne Rrugen "Beqir Luga" shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 3 te nje pallati me ashensor ndertim i vitit 2000.Apartamenti eshte nje mundesi inve...

122,300€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 102m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

101,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim... - 84m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1 ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi ne objekt b...

133,800€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 95m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

122,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !... - 109m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar m...

105,000€

120,000€

Shitet Ambient Biznesi, Perballe Juridikut! - 31m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Perballe Juridikut ne nje zone te preferuar per zhvillim aktiviteti, prane universitetit dhe shume afer bllokut shitet ambjent komercial lehtesisht...

E RE
102,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1 Ideal Per Investim... - 162m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamen...

110,000€

115,000€

Perballe Delijorgjit, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Inve... - 67m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes perballe Kompleksit Delijorgji shitet apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-katesh...

117,000€

129,000€

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 3+1+2, Me Strukture Dh... - 105m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, shitet apartament 3+1+2 , me siperfaqe 106 m/2 , ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministrua...

115,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Ambient Per Zyra, Me Cmim... - 62m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, prane 9-katsheve, shitet ambjent per zyra, me cmim nen referencen e zones. Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese, te profilizuar pe...

115,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt ! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale p...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inve... - 80m2
Brryli - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues 4 katesh. Organizohet ne nje k...

115,000€

120,000€

Tek Sheshi Willson, Shitet Ambient Komercial Ideal Per... - 49m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Willson prane Postes Nr:8 shitet ambient komercial mundesi shume e mire investimi. Ambienti me siperfaqe 49 m2 ndodhet ne katin e 3-te te n...

93,000€

103,000€

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komerci... - 39m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pun...

125,000€

132,000€

Tek Uet-Ja, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Lindje! - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Behind UET, in one of the best areas in Tirana, between Kavaja Street and Gjergj Fishta Boulevard, a 2 + 1 + 2 apartment is for sale, very well invest...

145,000€

150,000€

Ne Myslym Shyr Shitet Super Apartament 3+1, Me Cmim Tre... - 133m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 120 m/2 , ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka s...

E RE
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazine (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka sipe...

127,000€

130,000€

Ne Rrugen E Durresit, Shitet Dyqan Buze Rruge, Mundesi... - 47m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

In Durres Street, along the main road, a shop with an area of ​​47 m / 2 is for sale. It is really a very good investment opportunity, taking into acc...

114,000€
Prane Ministrise Se Jashtme, Shitet Apartament 2+1, Me... - 102m2
Ministria e Jashtme - Rruga Vllazën Huta

Prane Ministrise se Jashtme shitet apartament 2+1, me vendndodhje perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar m...

128,000€
Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 3+1+2 Ne... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

150,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesira Te Boll... - 188m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, prane Viva Market, Shitet Apartament Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati 8 katesh ndertim i 5 v...

139,700€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale I... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruge me pamje fantastike. Apartamenti org...

E RE
118,000€
Cmim i diskutueshem
Te Medreseja, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bo... - 106m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Te Medreseja, Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartament 2+1+2 me Hapesira te Bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadm...

92,000€

117,600€

Prane Ambasades Polake, Shitet Apartament 1+1 !! - 84m2
Rruga Durresit - Rruga Mine Peza

Parne Ambasades Polake, Shitet Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 7 katesh. Organizimi i apartamentit fillon me nje...

127,000€

139,000€

Prane Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1 Super... - 102m2
Qender - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Gjimanit Partizani, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me a...

E RE
103,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me...

E RE
115,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Future Home Rezidence, Shitet Apartament 2+1 Me Pos... - 108m2
Astir - Rruga Teodor Keko

At Future Home Residence, a 2 + 1 apartment with perfect layout is for sale. The apartment is located on the 4th floor of one of the best buildings in...

93,500€

115,000€

Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri shume te rregullt ne Rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t...

126,000€
Cmim i diskutueshem

137,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane kompleksit Delijorgji, ne "Bulevardin Gjergj Fishta", ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 ne katin e 6 te nje pallati 9-katesh te mirembaj...

123,000€
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim Te Ri !... - 134m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet Apartament ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma 3+1+2 tualete +2 ballkone ne katin e 6-te banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021. Apartame...

E RE
117,500€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me G... - 90m2
Materniteti i Ri - Rruga Sitki Çiço

Prane shkolles Niket Dardani, shitet apartament 2+1 i investuar me garazh. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te mireadministruar me ash...

115,000€

140,000€

Ne Laprake, Shitet Ambient Biznesi ! - 69m2
Laprake - Rruga Lord Bajron

Ne laprake, Rruga Lord Bajron, shitet ambjent biznesi i cili momentalisht eshte i leshuar me qera dhe sherben si Bar Kafe. Ambjenti ka hapesire te kon...

E RE
110,000€
Prane Qendres Globe, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

Prane Qendres Globe, ne Rrugen Stavri Themeli, shitet apartament 2+1+2 totalisht e mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri...