Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 108m2

Unfurnished
140,000€

  • Rruga Simon Gjoni
  • 138
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647489 - Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje godine banimi dhe sherbimi 6,7,8,9,10 dhe 11 kat mbi toke me siperfaqe totale 107.75m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe nje tualet tjeter qe aksesohet ne korridor. Kompleksi ofron hapesire rekreative, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Kompleksi aktualisht eshte ne faze fillestare( grope) dhe parashikohet te perfundoj brenda nje afati 3 vjecar, Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 108m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Simon Gjoni
Construction Year 2024
Total Building Floors 11

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

111,000€

120,000€

Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi...

E RE
123,000€
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Or... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Grigor Gjirokastriti

Tek Ish Fusha Aviacionit Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dh...

132,300€
Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 98m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze shtrimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje g...