Cmim Okaziion!!! Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! - 124m2

Unfurnished
160,800€

  • Rruga e Elbasanit
  • 219
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647463 - Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123.7 m2 ,neto 1106.7 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe tualeti i dites qe aksesohet ne korridor. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Apartamenti eshte ne faza perfundimtare dhe behet shume shpejt gati per banim. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997 !!

Property Details

Total Area 124m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga e Elbasanit
Construction Year 2024
Total Building Floors 7

Features

Residential Property Elevator Balcony East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

165,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim i ri me ashensor dhe...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...

152,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

NE Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri, me ashensor. Prona ka nje...