Te Komuna E Parisit, Prane Rrethrrotullimit, Shitet Ambient Biznesi, Aktualisht I Dhene Me Qira !!! - 63m2

Unfurnished
560,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 40

Property Description

REFZB647405 - Komuna E Parisit, Prane Rreth Rrotullimit, Shitet Ambient Bisnesi, Aktualisht I Dhen Me Qira !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 62.8m2 ne certifikate dhe 80m2 verande ne shfrytezim, Aktualisht eshte i dhen me qira me nje cmim prej 2400 euro neto deri ne vitin 2027. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e pershtashme per veprimtari te ndryshme bisnesi dhe ka levizshmeri te larte njerzish. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 63m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Medar Shtylla
Construction Year 1980
Total Building Floors 1

Features

Mortgage Veranda South Orientation Window screens East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

450€ / month
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem... - 65m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra E Diellit, jepet me qira dyqan i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te miread...