Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte !!! - 77m2

Unfurnished
117,500€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 130
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB647397 - Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej 67.30m², ndodhet ne katin e 5 banim te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit , me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Orientimi i ketij apartamenti eshte Perendim. Kompleksi eshte i organizuar me dy kate parkimi nentoke, kati perdhe dedikuar totalisht ambienteve te biznesit dhe mbi te zhvillohen 10 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit jane: fasade e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopio xham me mbushje me gaz per minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve dhe sistem i pergaditur i ngrohjes qendrore. Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, ne pjesen e pasme te kompleksit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 77m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
118,200€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te R... - 79m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 7 kateshe, te mireadministruar me ashen...

E RE
89,200€ / month
Ne Laprake, Tek Kompleksi Mivita, Shitet Apartament 1+... - 69m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Beniamin Kruta

Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfa...

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender Te Sarandes, Shitet Super Apartament 1+1 Me O... - 71m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande Prane Qendres 10 minuta larg plazhit, Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me a...