Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rregullt !!! - 70m2

Unfurnished
104,000€

  • Rruga Simon Gjoni
  • 102
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB647387 - Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati 10 katesh aktualisht eshte ne faze grope, me siperfaqe totale 69.69 m2 dhe organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoen matrimoniale te bollshme me garderobe te dedikuar dhe nje tualet me dritare. Ndertimi pritet te perfundoj brenda nje afati 2 vjecar. Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Simon Gjoni
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Toilet with Window East Orientation Veranda

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
90,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sap... - 69m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.8 m2 dhe eshte i organizuar me ko...

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender Te Sarandes, Shitet Super Apartament 1+1 Me O... - 71m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande Prane Qendres 10 minuta larg plazhit, Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me a...

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...